Доповнення до паковання та коробки

В ATTOLIS Ви можете замовити повний комплект упаковки і поліграфії для вашої продукції. 

Компанія ATTOLIS займається виготовленням упаковки з картону та гофрокартону більше 20 років, друкує якісну поліграфію і виконує замовлення будь-якої складності і в будь-яких обсягах. Тут ви зможете замовити повний комплект поліграфічної продукції для ваших товарів - все, що вам потрібно у одного постачальника. Наші фахівці знають всі тонкощі виробництва упаковки, друку поліграфії і післядрукарської обробки. Ми гарантуємо, що, звернувшись до нас, ви отримаєте якісну пакувальну продукцію в оригінальному виконанні, доповнену необхідними друкованими виробами.

Фірмова упаковка зі всім необхідним від ATTOLIS

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва фірмової упаковки, зможемо розробити та виготовити ексклюзивну брендовану упаковку для ваших товарів. Наші коробки стануть кращим оформленням вашої продукції, а брендована упаковка забезпечить впізнаваність товару і підвищить кількість продажів.

Фірмова коробка починається з вибору правильного матеріалу, створення відповідної форми і розміру. Важливо, щоб в упаковці всі елементи були поєднані, ми пропонуємо доповнити вашу упаковку: 

  • наклейками
  • бирками
  • красивим пакувальним папером тіш'ю
  • рекламною або інформаційною поліграфією

У якості нашої продукції вже встигли переконатися багато компаній:

Наші клієнти

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше особливе паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Рекламні вкладиші і інструкції

Інструкції та інформаційні вкладиші – важливе доповнення упаковки. Вони потрібні вашому покупцеві, щоб зрозуміти як користуватися купленим товаром, як його зібрати і експлуатувати. Особливо важливі такі листи для коробок з медикаментами, технікою, косметичними засобами. 

Ви можете вкласти в упаковку рекламні вкладиші - листівки, буклети, каталоги, в яких зможете представити покупцеві інші товари.

Упаковка з продукцією може доповнюватися листівкою з подякою за покупку.

Рекламні вкладення і інструкції можуть бути оформлені у вигляді брошур на скобі, буклетів з різною кількістю згинів, листівок різних форматів. 

Картонні бирки для товарів і фірмові наклейки

Бирками загалом комплектуються текстильні вироби, одяг, взуття, ювелірні вироби і біжутерія. Вони не тільки оформляються у фірмовому стилі і маркують товар, але і можуть нести інформаційний характер. 

На бирках можна надрукувати інформацію про продукцію і виробника, склад виробу і поради по догляду за ним. 

Компанія ATTOLIS виготовляє на замовлення оригінальні бирки з картону, гофрокартону, дизайнерського картону і навіть пластика стандартної або нестандартної форми.

ATTOLIS якісно друкує фірмові наклейки на самоклеючемуся папері. Ви можете опломбувати свої коробки брендованими наклейками, обернути товар в пакувальний папір і зафіксувати папір стикером, або розробити набір унікальних фірмових стикерів з ілюстраціями, цікавими фразами і вкладати в упаковку з товаром як подарунок покупцеві.

Ніжний папір тіш'ю для пакування

Одним з останніх трендів в прикрашанні упаковки є використання паперу тіш'ю. Пакувальний папір – це тонкий і ніжний матеріал різних кольорів і відтінків, дуже приємний на дотик. Папір тіш'ю чудово доповнить вашу упаковку, якщо обернути в нього одяг, текстиль, взуття, подарункові набори. 

ATTOLIS якісно брендує папір тіш'ю, запропонує вам на вибір близько 50 його кольорів і надрукує на папері логотипи, принти, фірмові візерунки.

Друк на стрічці

Брендована стрічка – ефектний додаток до пакування. Атласна або репсова стрічка з вашим логотипом чудово доповнить упаковку вашого товару.

В ATTOLIS друк на стрічці замовляють квіткові магазини, виробники одягу та текстилю, косметики. Брендована стрічка часто застосовується в упаковці подарункових наборів і б'юті боксів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.