Доповнення до паковання та коробки

В ATTOLIS Ви можете замовити повний комплект упаковки і поліграфії для вашої продукції. 

Компанія ATTOLIS займається виготовленням упаковки з картону та гофрокартону більше 20 років, друкує якісну поліграфію і виконує замовлення будь-якої складності і в будь-яких обсягах. Тут ви зможете замовити повний комплект поліграфічної продукції для ваших товарів - все, що вам потрібно у одного постачальника. Наші фахівці знають всі тонкощі виробництва упаковки, друку поліграфії і післядрукарської обробки. Ми гарантуємо, що, звернувшись до нас, ви отримаєте якісну пакувальну продукцію в оригінальному виконанні, доповнену необхідними друкованими виробами.

Фірмова упаковка зі всім необхідним від ATTOLIS

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва фірмової упаковки, зможемо розробити та виготовити ексклюзивну брендовану упаковку для ваших товарів. Наші коробки стануть кращим оформленням вашої продукції, а брендована упаковка забезпечить впізнаваність товару і підвищить кількість продажів.

Фірмова коробка починається з вибору правильного матеріалу, створення відповідної форми і розміру. Важливо, щоб в упаковці всі елементи були поєднані, ми пропонуємо доповнити вашу упаковку: 

  • наклейками
  • бирками
  • красивим пакувальним папером тіш'ю
  • рекламною або інформаційною поліграфією

У якості нашої продукції вже встигли переконатися багато компаній:

Наші клієнти

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше особливе паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Рекламні вкладиші і інструкції

Інструкції та інформаційні вкладиші – важливе доповнення упаковки. Вони потрібні вашому покупцеві, щоб зрозуміти як користуватися купленим товаром, як його зібрати і експлуатувати. Особливо важливі такі листи для коробок з медикаментами, технікою, косметичними засобами. 

Ви можете вкласти в упаковку рекламні вкладиші - листівки, буклети, каталоги, в яких зможете представити покупцеві інші товари.

Упаковка з продукцією може доповнюватися листівкою з подякою за покупку.

Рекламні вкладення і інструкції можуть бути оформлені у вигляді брошур на скобі, буклетів з різною кількістю згинів, листівок різних форматів. 

Картонні бирки для товарів і фірмові наклейки

Бирками загалом комплектуються текстильні вироби, одяг, взуття, ювелірні вироби і біжутерія. Вони не тільки оформляються у фірмовому стилі і маркують товар, але і можуть нести інформаційний характер. 

На бирках можна надрукувати інформацію про продукцію і виробника, склад виробу і поради по догляду за ним. 

Компанія ATTOLIS виготовляє на замовлення оригінальні бирки з картону, гофрокартону, дизайнерського картону і навіть пластика стандартної або нестандартної форми.

ATTOLIS якісно друкує фірмові наклейки на самоклеючемуся папері. Ви можете опломбувати свої коробки брендованими наклейками, обернути товар в пакувальний папір і зафіксувати папір стикером, або розробити набір унікальних фірмових стикерів з ілюстраціями, цікавими фразами і вкладати в упаковку з товаром як подарунок покупцеві.

Ніжний папір тіш'ю для пакування

Одним з останніх трендів в прикрашанні упаковки є використання паперу тіш'ю. Пакувальний папір – це тонкий і ніжний матеріал різних кольорів і відтінків, дуже приємний на дотик. Папір тіш'ю чудово доповнить вашу упаковку, якщо обернути в нього одяг, текстиль, взуття, подарункові набори. 

ATTOLIS якісно брендує папір тіш'ю, запропонує вам на вибір близько 50 його кольорів і надрукує на папері логотипи, принти, фірмові візерунки.

Друк на стрічці

Брендована стрічка – ефектний додаток до пакування. Атласна або репсова стрічка з вашим логотипом чудово доповнить упаковку вашого товару.

В ATTOLIS друк на стрічці замовляють квіткові магазини, виробники одягу та текстилю, косметики. Брендована стрічка часто застосовується в упаковці подарункових наборів і б'юті боксів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Чому важливо використовувати доповнення до паковання та коробки у бізнесі?

Використання доповнень до паковання поліпшує вигляд продукції, забезпечує захист під час транспортування та створює позитивне враження від виробника.

Як вибрати доповнення до коробок, які забезпечать безпеку та цілісність товарів під час транспортування?

Вибір доповнень повинен враховувати характеристики товарів та умови транспортування, забезпечуючи їх безпеку та цілісність.