Друк каталогів

Каталог - це один з видів рекламної продукції, серед яких був клієнтів з видами товарів і послуг компанії і включає детальний опис і вартість позицій. Сьогодні це майже обов'язкове виріб для будь-якого підприємства, яке надає продукцію або послуги.

Які є види і в чому особливості друку каталогів в Києві?

Виготовлення каталогів в Харкові буває в різних типах:

  • Довідкові каталоги (наприклад, інструкції з експлуатації) містять детальну інформацію про товари і послуги. Вони друкуються на недорогий папері із застосуванням однієї фарби і без післядрукарської обробки. Зазвичай такі вироби використовуються нетривалий період.
  • Рекламні каталоги як іміджевий інструмент оформляються відповідно до фірмового стилю компанії. Каталог може містити фотографії товару і наочні приклади його використання, детальний опис товару, може вказуватися вартість кожної позиції.

Якісний друк рекламних каталогів в Одесі - один з найважливіших чинників вироби. Професійна компанія ATTOLIS, крім сучасного обладнання для виготовлення, використовує також додаткові види обробки: ламинацию, нанесення UV-лаку, нанесення Гліттера, матове покриття обкладинки методом Soft Touch.

Друк каталогів в ATTOLIS: низька ціна і краща якість

Ціна друку каталогів в Дніпрі розраховується індивідуально і залежить від:

  • обсягу тиражу;
  • використовуваних матеріалів: паперу або картону;
  • обсягу каталогу: формату і кількості сторінок;
  • наявності післядрукарської обробки: Гліттера, UV-лаку, тиснення, ламінування.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб замовлення каталогу, зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Разом з виробництвом каталогів в Києві клієнти замовляють фірмові візитки, картонні папки та пакети з логотипом з логотипом. Ми працюємо з замовниками по всій Україні.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Як визначити ефективний дизайн для друкованого каталогу?

Ефективний дизайн каталогу включає в себе чітку структуру, привабливий графічний дизайн, зручне розташування інформації та використання корпоративного стилю.

Як можна використовувати друковані каталоги для взаємодії з клієнтами після їхнього виходу в світ?

Після виходу каталогу в світ, компанія може використовувати його для проведення рекламних кампаній, надсилання каталогів поштою та оновлення через інтернет для підтримки взаємодії з клієнтами.