Брендовані конверти на замовлення в ATTOLIS

Брендовані конверти - один з інструментів формування іміджу компанії, наявність логотипу дозволяє з першого погляду завоювати довіру одержувачів.

 

Конверти з логотипом

ATTOLIS виготовляє фірмові конверти за індивідуальними замовленнями різних видів:

  • Паперові конверти стандартних та нестандартних розмірів. На конверті можуть друкуватися: логотип компанії, слоган, контактна інформація, змінні дані - адреси та імена одержувачів. Також паперові конверти можуть бути повнокольорові з суцільним друком на всій площі. Такі конверти частіше використовуються для бізнес-кореспонденції та для вкладання рекламної або інформаційної друкованої продукції.
  • Картонні конверти з крейдованого картону та широкого вибору дизайнерських картонів. Конверти з крейдованого картону найчастіше виробляються повнокольоровими, дизайнерські конверти оформлюються з застосуванням конгревного тиснення, тиснення фольгою, шовкотрафаретного друку. 

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Виробництво фірмових конвертів на замовлення

Парк обладнання та досвід працівників ATTOLIS дозволяють виготовляти паперові та картонні конверти з урахуванням побажань замовників та за індивідуальними розмірами згідно з об'ємом вкладень. Для виробництва брендованих конвертів використовуються різні технології:

  • друк в один колір (чорний);
  • персоналізація - друк в один колір (чорний) змінних даних: штрих-кодів, адрес та імен одержувачів, порядкових номерів;
  • повнокольоровий друк;
  • шовкотрафаретний друк, зокрема друк металізованими фарбами;
  • конгревне тиснення;
  • тиснення фольгою;
  • УФ-лакування суцільне чи вибіркове;
  • об'ємне тиснення Silk Foil.

ATTOLIS виготовляє конверти за індивідуальним замовленням. Вартість залежить від обсягу тиражу, обраних матеріалів, методу нанесення друку на конверти і розраховується по кожному замовленню індивідуально.

Щоб замовити брендовані конверти, будь ласка, телефонуйте +380 (97) 790-90-00, пишіть нам у месенджерах або відправляйте повідомлення через форму зворотного зв'язку. Ми обов'язково вам відповімо.

Часті питання

Які формати конвертів із логотипом можна замовити?

В Attolis можна виготовити конверти DL євроформату, С4, С5, C6 а також індивідуального розміру, наприклад конверти для турфірм.

Які вимоги до макета конверта з логотипом?

Макет має бути створений в одній із програм Adobe PDF (.pdf), Adobe Illustrator (*.eps, *.ai), Adobe Photoshop (*.psd, *.tiff). Колірна модель макета CMYK, зображення з роздільною здатністю від 300 dpi. Обов'язково впроваджуємо шрифти та враховуємо виліт.

З яких матеріалів можна виготовити конверт з логотипом?

В Attolis ми пропонуємо вироби з офсетної та крафтової бумаги, конверти з мелованого та дизайнерського картону.