Виготовлення конвертів

 

 

Для зміцнення бренду фірмові конверти — це ефективний рекламний хід, а корпоративна символіка надасть конвертам серйозного зовнішнього вигляду, який викликає довіру. Конверт з логотипом компанії — це зручна упаковка для фірмових брошур, рекламних буклетів, карток клієнта.

Конверти з логотипом використовуються для адресних розсилок. Вартість виготовлення таких конвертів нижча, ніж конвертів з повноколірним друком, але при цьому конверт брендований, на ньому є логотип компанії, і одержувач відразу впізнає фірмовий знак компанії-відправника. Це вигідне рішення для розсилки рекламних або інформаційних матеріалів багаточисленним адресатам.

ATTOLIS виконує повний цикл виробництва готових конвертів з вкладеннями: виготовлення конвертів будь-якого формату, друк на конвертах, нанесення поштових адрес та імен отримувачів, друк листів або виготовлення поліграфії для вкладення у конверт, пакування конвертів з усім необхідним вмістом.

Область використання поштових конвертів з часом значно розширюється. Якщо раніше конверти застосовувалися виключно для відправки листів або листівок, то сьогодні конверти виконують роль носія іміджевої інформації компанії.

Виготовлення конвертів: різновиди та особливості продукції

Виготовлення конвертів на замовлення — послуга, яка сьогодні користується досить високою популярністю. Ви можете замовити конверти як з надрукованим логотипом, так і з повнокольоровим друком - оформлені у вашому фірмовому дизайні. 

Ціна друку конвертів залежить від типу паперу, розмірів виробу, технології нанесення логотипу та інших факторів. Найбільш затребуваними є наступні варіанти друкованої продукції:

  • Конверти стандартних і нестандартних розмірів (за бажанням клієнта). Замовник може визначити розміри конвертів в залежності від об'єму вкладень. Щоб виключити прочитання вкладень, зсередини конверт покривають спеціальною фарбою. 
  • Картонні конверти. Замовник може вибрати колір картону, його щільність і рельєф. Для нанесення логотипу може використовуватись різні техніки: конгревне тиснення, тиснення фольгою, повнокольоровий друк або друк в один колір, шовкотрафаретний друк. Ваш логотип буде виділятися і доповнювати загальний стиль конверта.
  • Брендовані конверти. ATTOLIS виготовляє фірмове паковання та фірмові конверти включно. Замовник може обрати відповідний матеріал для своїх конвертів - офсетний чи крейдований папір, картон, дизайнерський папір чи картон - де різноманіття кольорів, фактур та щільності дуже велике. Далі замовник узгоджує якою технікою буде нанесений логотип - конгревне тиснення, тиснення фольгою, повнокольоровий друк або друк в один колір, шовкотрафаретний друк, ATTOLIS виробляє конверти, та замовник отримує наклад своїх індивідуальних фірмових конвертів. 

Також досвідчені співробітники компанії ATTOLIS здійснюють різні процеси післядрукарської обробки і декорування.