Виготовлення конвертів

 

 

Для зміцнення бренду фірмові конверти — це ефективний рекламний хід, а корпоративна символіка надасть конвертам серйозного зовнішнього вигляду, який викликає довіру. Конверт з логотипом компанії — це зручна упаковка для фірмових брошур, рекламних буклетів, карток клієнта.

Конверти з логотипом використовуються для адресних розсилок. Вартість виготовлення таких конвертів нижча, ніж конвертів з повноколірним друком, але при цьому конверт брендований, на ньому є логотип компанії, і одержувач відразу впізнає фірмовий знак компанії-відправника. Це вигідне рішення для розсилки рекламних або інформаційних матеріалів багаточисленним адресатам.

ATTOLIS виконує повний цикл виробництва готових конвертів з вкладеннями: виготовлення конвертів будь-якого формату, друк на конвертах, нанесення поштових адрес та імен отримувачів, друк листів або виготовлення поліграфії для вкладення у конверт, пакування конвертів з усім необхідним вмістом.

Область використання поштових конвертів з часом значно розширюється. Якщо раніше конверти застосовувалися виключно для відправки листів або листівок, то сьогодні конверти виконують роль носія іміджевої інформації компанії.

Виготовлення конвертів: різновиди та особливості продукції

Виготовлення конвертів на замовлення — послуга, яка сьогодні користується досить високою популярністю. Ви можете замовити конверти як з надрукованим логотипом, так і з повнокольоровим друком - оформлені у вашому фірмовому дизайні. 

Ціна друку конвертів залежить від типу паперу, розмірів виробу, технології нанесення логотипу та інших факторів. Найбільш затребуваними є наступні варіанти друкованої продукції:

  • Конверти стандартних і нестандартних розмірів (за бажанням клієнта). Замовник може визначити розміри конвертів в залежності від об'єму вкладень. Щоб виключити прочитання вкладень, зсередини конверт покривають спеціальною фарбою. 
  • Картонні конверти. Замовник може вибрати колір картону, його щільність і рельєф. Для нанесення логотипу може використовуватись різні техніки: конгревне тиснення, тиснення фольгою, повнокольоровий друк або друк в один колір, шовкотрафаретний друк. Ваш логотип буде виділятися і доповнювати загальний стиль конверта.
  • Брендовані конверти. ATTOLIS виготовляє фірмове паковання та фірмові конверти включно. Замовник може обрати відповідний матеріал для своїх конвертів - офсетний чи крейдований папір, картон, дизайнерський папір чи картон - де різноманіття кольорів, фактур та щільності дуже велике. Далі замовник узгоджує якою технікою буде нанесений логотип - конгревне тиснення, тиснення фольгою, повнокольоровий друк або друк в один колір, шовкотрафаретний друк, ATTOLIS виробляє конверти, та замовник отримує наклад своїх індивідуальних фірмових конвертів. 

Також досвідчені співробітники компанії ATTOLIS здійснюють різні процеси післядрукарської обробки і декорування.

Часті питання

Як можна подивитися наживо приклади ваших виробів, щоб оцінити якість?

Ми завжди відкриті до спілкування, готові прийняти вас в нашому головному офісі і показати зразки. Узгодьте з нашим менеджером зручний час для зустрічі.
Наша адреса: м Дніпро, вул. Лісопаркова 1.

Або ми можемо відправити вам зразки наших робіт.

Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Які конверти найбільш популярні серед клієнтів ATTOLIS?

Скільки коштує друк конвертів в ATTOLIS?

Ціна на друк конвертів залежить від наявності готового макету, обраного матеріалу, технологій та тиражу. Чим більший тираж конвертів, тим меншою буде вартість одного конверту.