Друк конвертів

 

 

Для зміцнення бренду фірмові конверти — це ефективний рекламний хід, а корпоративна символіка надасть конвертам серйозного зовнішнього вигляду, який викликає довіру. Конверт з логотипом компанії — це зручна упаковка для фірмових брошур, рекламних буклетів, карток клієнта.

Конверти з логотипом використовуються для адресних розсилок. Вартість виготовлення таких конвертів нижча, ніж конвертів з повноколірним друком, але при цьому конверт брендований, на ньому є логотип компанії, і одержувач відразу впізнає фірмовий знак компанії-відправника. Це вигідне рішення для розсилки рекламних або інформаційних матеріалів багаточисленним адресатам.

Компанія «Аттоліс» може виконати повний цикл виробництва готових конвертів з вкладеннями: виготовлення конвертів будь-якого формату, друк на конвертах, нанесення поштових адрес та імен отримувачів, друк листів або виготовлення поліграфії для вкладення у конверт, пакування конвертів з усім необхідним вмістом. Замовник отримає коробки з готовими впакованими конвертами, або ми відвеземо готові конверти на пошту власним автотранспортом.

Область використання поштових конвертів з часом значно розширюється. Якщо раніше ці функціональні вироби застосовувалися виключно для відправки листів або листівок, то сьогодні конверти виконують роль носія іміджевої інформації компанії.

Друк конвертів є послугою, затребуваною в багатьох сферах життєдіяльності людини. Оригінальні вироби стандартної і нестандартної форми замовляються як поштовими сервісами, так і приватними організаціями, які ведуть бізнес-листування. В таких невеликих паперових пакетах дуже зручно робити розсилку друкованої реклами та сувенірів. Конверт з логотипом — це найкращий спосіб персоналізації поліграфічної продукції компанії.

Друк конвертів: різновиди та особливості продукції

Друк конвертів на замовлення в Києві — послуга, яка сьогодні користується досить високою популярністю. Для того, щоб повністю реалізувати задум і задовольнити вподобання замовника, в процесі виробництва друкованої продукції необхідно враховувати всі технологічні особливості. 

Ціна друку конвертів залежить від типу паперу, розмірів виробу, технології нанесення логотипу та інших факторів. Найбільш затребуваними є наступні варіанти друкованої продукції:

  • Конверти стандартних і нестандартних (за бажанням клієнта) розмірів. Замовник може вибрати форму виробу на свій смак, а також змінити розташування клапана. Щоб виключити прочитання вкладень, зсередини конверт покривають спеціальною фарбою. 
  • Картонні конверти. Замовник може вибрати колір картону, його щільність і рельєф. При нанесенні логотипу використовується методика тиснення. Назва вашої компанії буде вигідно виділятися на загальному тлі й оригінально доповнювати загальний стиль конверта.
  • Конверти з логотипом. У такій упаковці найзручніше розсилати рекламні брошури, буклети та картки клієнтів. Якщо необхідно зробити розсилку численним одержувачам у Дніпрі та інших містах України, паперові конверти з логотипом стануть одним з найкращих варіантів.