Нанесення глітерного лаку з блискітками

Глітер — це спеціальні блискітки, а глітерний лак — це лак з блискітками. Колір глітерного лаку може бути різним, як і розмір блискіток. Глітерний лак застосовується для надання виробу святковості.

Як правило, глітерним лаком покривають вітальні листівки, запрошення, частини буклетів або окремих сторінок буклетів. Лак може бути нанесений як на весь виріб, так і на окремі його частини для надання виробу унікальності.

В “ATTOLIS” золотий та срібний гліттер завжди в наявності.

Якими характеристиками повинен володіти глітерний лак

Для створення стильних, привабливих дизайнів на різних друкованих матеріалах використовується глітерний лак. У поліграфії цей спосіб постобробки набув широкого поширення за рахунок високої щільності, густоти, а також швидкої полімеризації. Основні характеристики, що впливають на результат:

  • розмір глітерних частинок;
  • рівень прозорості;
  • фактурний блиск.

Якісний матеріал добре тримається на поверхні, а також не відшаровується після друку, що забезпечує довговічність готового виробу. Лак із гліттером сумісний з різними видами поліграфічних матеріалів на основі паперу чи картону.

Технологія нанесення

При застосуванні УФ-лаку важливо правильно вибрати трафаретну сітку з відповідним розміром осередків: отвори повинні як мінімум у 2 рази перевищувати величину частинок, але підсумковий вибір безпосередньо залежить від їхньої концентрації.

Глітерне покриття можна використовувати як для обведення певних деталей, так і для заливання всієї поверхні. Завершує процес нанесення сушіння.

Що дозволяє досягти нанесення гліттера?

За допомогою цього типу покриття можна значно покращити зовнішній вигляд та характеристики готового виробу:

  • ефект мерехтіння – найдрібніші блискучі частинки, які можуть бути металевими або кольоровими, що створює гарні відблиски та легке сяйво;
  • текстурні контрасти – блискучі акценти роблять дизайн динамічнішим і виразнішим, а також дозволяють виділити ключові деталі;
  • рельєфність – лак з блискітками дозволяє створювати об'ємні елементи, що досягається за рахунок в'язкості та товщини та додає тактильного аспекту.

Усі види УФ-покриття служать додатковим захистом друкованих матеріалів, що допомагає запобігти стирання та вицвітання фарб, а також виступає як додатковий спосіб привернути увагу.

Який може бути глітер?

Існує кілька видів матеріалів, кожен з яких надає дизайну унікального характеру та ефекту:

  • металеві;
  • кольорові;
  • голографічні;
  • сольвентні.

Для святкового оформлення поліграфічної продукції можна використовувати золотий та срібний відтінок. Компанія ATTOLIS оперативно виготовить листівки з глітерним лаком, візитки, запрошення або будь-які види картонної упаковки.

Для уточнення всіх деталей та прорахунку вартості замовлення, будь ласка, телефонуйте: +380 (97) 790-90-00, пишіть у месенджери або залишайте заявку у формі зворотного зв'язку.

Часті питання

Що таке нанесення глітерного лаку?

Це декор офсетних відбитків на зовнішній стороні поліграфічної продукції блискучими частинками різних фракцій, розмірів і відтінків.

Де застосовують УФ-лак із глітером?

Глітер застосовують для декорування матеріалів, що не поглинають - паперу, картону, пластику, поліпропіленової плівки.