Об’ємне тиснення Silk Foil

Нова технологія Silk Foil— це можливість отримати рельєфні елементи на продукції без видавлювання, без кліше.

У результаті нанесення гелю з металізованою фольгою виходять об’ємні елементи, які добре відчуваються при тактильному контакті.

Суть технології у тому, що на матеріал через трафарет наноситься гель, який полімеризується під УФ-лампами, а потім на нього припечатується металізована фольга. Такий об’ємний друк можливий практично на всіх матеріалах: на папері, штучній шкірі, пластику, склі, деревині.

Гелем формуються об’ємні зображення, рельєф. При цьому можна регулювати висоту друку — зробити прошарок гелю більш чи менш об’ємним.

Технологія Silk Foil має очевидну перевагу над конгревним тисненням: не треба платити за кліше, можна отримувати дрібні елементи і тонкі лінії, економічна вигода навіть за малих тиражів (наприклад, при друкуванні запрошень на весілля).

Таким чином за рахунок об’єму можна виділити як малюнки, лінії, декоративні елементи, так і нанести сам текст. Наприклад, текст (і’мя, контакти, логотип), нанесений навіть на звичайний, не дизайнерський картон на візитці, зробить таку візитку особливою.