Друк сертифікатів

Сертифікати видаються різними компаніями, які хочуть підтвердити якість продукції або послуги. Іноді їх надають як спосіб заохотити учасника або переможця в змаганнях. За останній час популярністю стала користуватися послуга друку подарункових сертифікатів або карт. Це вигідний маркетинговий хід, який застосовується для збільшення доходу від послуг, залучення уваги до бренду, а також щоб підвищити популярність бренду.

Дипломи та грамоти використовують як на офіційних урочистостях, так і на корпоративних і розважальних заходах. Різними грамотами, дипломами та сертифікатами нагороджують учасників тренінгів і семінарів. Виготовлення подарункових сертифікатів можна замовити в друкарні ATTOLIS.

Друк сертифікатів: оригінальні вироби за низькою ціною в ATTOLIS

Найчастіше замовлення сертифікатів буває декількох типів:

  • Подарункові сертифікати. Це вже оплачені послуги або певна сума на покупки. Їх замовляють мережі магазинів, розважальних закладів, компанії зі сфери послуг.
  • Свідоцтва про проходження навчання на тренінгах, курсах, семінарах. Замовники - різні освітні організації (мовні, підвищення майстерності).
  • Сертифікати якості товарів.

Друксертифікатів,грамот і дипломів в Одесі з можливістю декоративної обробки можна замовити в нашій компанії. Виробничі потужності ATTOLIS дозволяють в оптимальні терміни виконати замовлення подарункових сертифікатів в Харкові та іншої поліграфічної продукції як малими, так і великими тиражами. Крім того, ми надаємо послуги на найвищому рівні:

  • контролюємо всі етапи виробництва і використовуємо якісні матеріали для друкусертифікатів;
  • допоможемо підібрати оптимальний варіант картону для ваших дипломів або сертифікатів і запропонуємо різні види декоративної обробки: блинтовое тиснення (без фольги), тиснення фольгою, нанесення Гліттера (блискіток), UV-лакування, друк методом Silk Foil, нанесення Soft Touch покриття;
  • на додаток до сертифікатів і грамотам ви можете замовити в ATTOLIS коробки або подарункові пакети для призів, подарунків і сувенірів.

Ціна друку сертифікатів залежить від того, який обсяг виробів потрібно виготовити і якого типу буде поліграфія.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Як замовити друк сертифікатів в Attolis?

Ми виготовляємо сертифікати згідно з вашими вимогами та дизайном. Щоб почати виробництво, необхідно зв'язатися з нами та надати макет сертифіката. Ми також можемо допомогти з розробкою дизайну, якщо це необхідно.

Як замовити друк сертифікатів в Attolis?

Для виготовлення сертифікатів в Attolis вам необхідно надати макет документа та вибрати опції друку. Ми виготовимо сертифікати в найкоротші терміни та доставимо їх вам.