Друк плакатів, постерів і афіш

Плакати і афіші - популярний на сьогодні вид реклами, який користується великим попитом. Якщо замовити друк постерів в ATTOLIS, то ви отримаєте зручний спосіб донести інформацію до потенційного клієнта, розповісти про концерт, новому спектаклі або виставці. Великі компанії можуть швидко звернути увагу на різні події, залучити потенційних клієнтів, розповісти про нові акції та знижки.

Виготовлення плакатів, постерів і афіш: якісні вироби за низькою ціною

Замовлення рекламних постерів - це можливість швидко і зручно розповісти про якісь події у вашій компанії. Це великі аркуші паперу з одностороннім друком, їх основне призначення - просування товару або послуги. Постери можуть повідомляти про проведення заходу або акції. 

Також плакат може виконувати естетичну функцію при друку авторських фотографій або картин. Плакати можуть бути освітньо-розвиваючими: плакати-розмальовки, розклад уроків, плакати з алфавітом, словами, правилами для запам'ятовування.

Найчастіше для друку афіш в Києві використовують крейдований папір, на яку наноситься інформація, титульну сторону плаката можна покрити ламінуванням або UV-лаком, на окремі елементи нанести гліттерний лак (блискітки).

Формати друку плакатів і тиражі

В ATTOLIS можна замовити друк постерів різних форматів:

  • формат А3 (297х420 мм) - замовлення від 10 шт.
  • формат А2 (420х594 мм) - замовлення від 500 шт.
  • формат А1 (594х841 мм) - замовлення від 500 шт.

Компанія "Аттолис" здійснює друк різних видів і форматів (А0, А1, А2, А3) постерів на замовлення під ваші побажання і вимоги. Ми виробляємо продукцію на власному високотехнологічному обладнанні малими (1000 прим.) І великими тиражами (понад 100 000 прим.). Серед наших постійних клієнтів підприємства і фірми з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст України.

Також можлива термінова друк поліграфії - термін до 1 дня. Для замовлення, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв'язку, напишіть нам в месенджери або по телефону: +380 (97) 790-90-00.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Які типи друку використовуються для створення афіш в ATTOLIS?

Ми використовуємо сучасні технології цифрового та офсетного друку для створення афіш. Це дозволяє нам досягти високої точності і чіткості зображень та додавати кольорові ефекти і відтінки для створення яскравого дизайну.

Які переваги цифрового друку постерів?

Цифровий друк постерів в ATTOLIS дозволяє досягнути високої деталізації і чіткості зображень, включаючи тонкі лінії та дрібні деталі. Технологія прискорює виконання замовлення і дозволяє друкувати різні тиражі.

Які варіанти оздоблення доступні для плакатів на замовлення?

Ви можете замовити різноманітні види оздоблення для плакатів, такі як ламінація, УФ-лакування, фольгування, тиснення та інші техніки, які надають плакатам елегантний та професійний вигляд. Вибір конкретного варіанту оздоблення залежить від ваших уподобань та цілей, яких ви хочете досягти за допомогою плаката.