Виготовлення бирок для одягу

Бирка або ярлик показує бренд компанії-виробника, розповідає про всю інформації про товар. Якщо використовується непоказний ярлик, то й інтерес до одягу може зменшитися, особливо якщо там немає потрібних даних про товар. Зазвичай ярлик яскравий і оригінальний, а друк бирок виконується на картоні або пластиці, але при цьому він зручний, інформативний і стильний.

Замовити бирки для одягу можна швидко і недорого в компанії ATTOLIS. Ми пропонуємо вам якісні вироби, міцні та довговічні ярлики, які розкажуть користувачеві про умови використання, розмір, склад тканини або матеріалу, а також компанії-виробника.

Виготовлення бирки: особливості процесу та вигоди

Биркою називають маркування продукції, яка з першого погляду може ідентифікувати бренд виробника.

Якщо ви хочете, щоб бирки не тільки повідомляли покупцеві необхідну товарну інформацію, але і просували бренд, варто приділити особливу увагу їх оформлення і друку. Не тільки зовнішній вигляд, але і якість виконання будуть особою виробника на кожній одиниці товару. У компанії ATTOLIS ми виготовляємо бирки з якісних матеріалів з безліччю варіантів декорування.

Друк бирок на замовлення і ярликів в ATTOLIS

У компанії ATTOLIS ви можете замовити бирку для одягу, а наші фахівці допоможуть підібрати матеріали і способи друку поліграфії, що відповідають вашому фірмовому стилю. Ми запропонуємо безліч варіантів картону: звичайного, дизайнерського або дуже твердого, палітурного, також забезпечимо якісну декоративну обробку:

  • висікання отворів;
  • ламінування;
  • покриття UV-лаком;
  • тиснення з фольгою і без;
  • об'ємну друк Silk Foil.

Ламінація, лак, перфорація, різні нестандартні форми допомагають привернути увагу покупця. Красиво оформлені картонні бирки на замовлення для одягу з повною інформацією про матеріал і догляді допоможуть підвищити лояльність споживача до бренду. У ATTOLIS можна замовити бирки на одяг за кілька хвилин і зовсім недорого.

Вартість виробництва ярликів і замовлення бирок на одяг прораховуються індивідуально і залежать від використовуваних матеріалів, видів післядрукарської обробки і розміру тиражу.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Як замовити друк бірок для одягу в друкарні Attolis?

Щоб замовити друк ярликів для одягу в типографії Attolis, необхідно зв'язатися з нашим відділом продажів та оформити заявку на виготовлення ярликів. Ми надаємо широкий вибір матеріалів та дизайнерських рішень для створення індивідуальних ярликів на замовлення.

Якими є терміни виготовлення ярликів для одягу на замовлення в друкарні Attolis?

Терміни виготовлення ярликів для одягу на замовлення в типографії Attolis залежать від обсягу замовлення та вибраного матеріалу. Взагалі, ми намагаємося виконати замовлення в найкоротші терміни, зберігаючи високу якість продукції. Тому, терміни виготовлення зазвичай встановлюються індивідуально для кожного замовлення.

Які матеріали використовуються для виготовлення бірок на замовлення у типографії Attolis?

Ми використовуємо різні матеріали для виготовлення ярликів на замовлення в типографії Attolis. В нашому асортименті є матеріали різної щільності та текстури: папір, картон, текстильні матеріали, пластик. Ми допоможемо вибрати найбільш підходящий матеріал для створення унікальних ярликів, відповідних вашим потребам та бюджету.