Виготовлення бирок для одягу

Бирка або ярлик показує бренд компанії-виробника, розповідає про всю інформації про товар. Якщо використовується непоказний ярлик, то й інтерес до одягу може зменшитися, особливо якщо там немає потрібних даних про товар. Зазвичай ярлик яскравий і оригінальний, а друк бирок виконується на картоні або пластиці, але при цьому він зручний, інформативний і стильний.

Замовити бирки для одягу можна швидко і недорого в компанії ATTOLIS. Ми пропонуємо вам якісні вироби, міцні та довговічні ярлики, які розкажуть користувачеві про умови використання, розмір, склад тканини або матеріалу, а також компанії-виробника.

Виготовлення бирки: особливості процесу та вигоди

Биркою називають маркування продукції, яка з першого погляду може ідентифікувати бренд виробника.

Якщо ви хочете, щоб бирки не тільки повідомляли покупцеві необхідну товарну інформацію, але і просували бренд, варто приділити особливу увагу їх оформлення і друку. Не тільки зовнішній вигляд, але і якість виконання будуть особою виробника на кожній одиниці товару. У компанії ATTOLIS ми виготовляємо бирки з якісних матеріалів з безліччю варіантів декорування.

Друк бирок на замовлення і ярликів в ATTOLIS

У компанії ATTOLIS ви можете замовити бирку для одягу, а наші фахівці допоможуть підібрати матеріали і способи друку поліграфії, що відповідають вашому фірмовому стилю. Ми запропонуємо безліч варіантів картону: звичайного, дизайнерського або дуже твердого, палітурного, також забезпечимо якісну декоративну обробку:

  • висікання отворів;
  • ламінування;
  • покриття UV-лаком;
  • тиснення з фольгою і без;
  • об'ємну друк Silk Foil.

Ламінація, лак, перфорація, різні нестандартні форми допомагають привернути увагу покупця. Красиво оформлені картонні бирки на замовлення для одягу з повною інформацією про матеріал і догляді допоможуть підвищити лояльність споживача до бренду. У ATTOLIS можна замовити бирки на одяг за кілька хвилин і зовсім недорого.

Вартість виробництва ярликів і замовлення бирок на одяг прораховуються індивідуально і залежать від використовуваних матеріалів, видів післядрукарської обробки і розміру тиражу.