Виготовлення упаковки для дитячих товарів на замовлення

Зараз практично всі товари продаються у привабливій фірмовій упаковці. Брендована упаковка стала важливою складовою успішних продажів, способом підвищити цінність товару, виділитися серед конкурентів і запам'ятатися покупцеві. 
Це стосується всіх категорій товарів, але особливо важливий зовнішній вигляд упаковки для дитячих товарів. Купуючи іграшку, одяг, гру, аксесуари для дитини, ми можемо побачити його позитивні емоції відразу при врученні коробки, і в магазині дитину привабить красиво упакована іграшка. Тому виробники приділяють особливу увагу оформленню упаковки для дитячих товарів.

ATTOLIS більше 20 років займається виробництвом упаковки з картону та гофрокартону. В картонні коробки нашого виробництва упаковані різні товари - посуд, ювелірні вироби, текстиль, техніка, а також дитячі іграшки, дитячі подарункові набори, дитячі ігри, картини за номерами, конструктори.

Види картонної упаковки для дитячих товарів від ATTOLIS

ATTOLIS виробляє упаковку з картону та гофрокартону під замовлення з урахуванням габаритів товару і побажань замовника в оформленні дизайну і конструкції. Нами створена велика кількість варіантів упаковки, а напрацьований за 20 років досвід дозволяє реалізовувати різні ідеї замовників і виробляти ексклюзивну упаковку.

Основні види упаковки для дитячих товарів:

 • Коробки з крейдованого або макулатурного картону. Такі коробки використовуються для упаковки всіляких масових товарів. На картон можна нанести будь-який повнокольоровий друк, покрити зовнішню сторону коробки матовою або глянсовою ламінацією, вставити пластикову ручку в кришку коробки;
 • Кашировані коробки з гофрокартону. Це варіант міцних коробок, які витримають транспортування товарів, при цьому можуть бути красивими і оформленими у фірмовому дизайні. 

Для виробництва міцних і красивих коробок ми наносимо друк на аркуш картону або паперу і приклеюємо (кашируємо) його до аркуша щільного гофрокартону. 

Аркуші з друком можуть приклеюватися з обох сторін гофрокартону, таким чином ми отримуємо барвисті коробки, які будуть кольоровими і зовні, і всередині. Друк з двох сторін коробки часто використовується при виготовленні самозбірних коробок (коробок-скриньок) для дитячих товарів;

 • Упаковка з віконцями. Висічка отворів (віконець) часто застосовується при виробництві упаковки для дитячих іграшок, завдяки їм дитина може відразу побачити бажану машинку чи ляльку. Віконця у коробці можуть бути наскрізними або закритими прозорою плівкою. Можуть бути зроблені і додаткові отвори в самій плівці, наприклад, для доступу до кнопки “Try me”, щоб побачити інтерактивні іграшки в дії.

Наші клієнти

Співробітництво з ATTOLIS має вагомі переваги:

 • можливість виготовлення індивідуального фірмового паковання за розмірами товару; 

 • можливість підібрати відпрацьовану нами конструкцію упаковки і таким чином заощадити на виготовленні штампу; 

 • виключно висока якість продукції;

 • можливість виготовлення великих накладів в оптимальні строки;

 • професіна допомога в розробці паковання та підготовці дизайна до друку. 

Виготовимо якісну фірмову упаковку для іграшок

Фірмовий дизайн паковання несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. В ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні упаковки ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу та ілюстрацій дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення упаковок для дитячих товарів

Плануючи замовлення упаковки для іграшок, необхідно врахувати кілька важливих моментів.

Перед тим, як оформити замовлення, вам потрібно уточнити наступні дані:

 • Розмір і вага вмісту коробки.
 • Приклад тієї конструкції упаковки для іграшок, яка підійде вам найбільше.
 • Тираж упаковки. Розмір тиражу істотно впливає на вартість – чим більший наклад паковання для іграшок ви замовляєте, тим менше буде ціна однієї коробки.

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

Ви можете відправити нам замовлення на прорахунок вашої фірмової упаковки, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті, електронною поштою, в месенджерах або зателефонуйте нам за контактним номером телефону. Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер ATTOLIS для уточнення всіх деталей і надасть прорахунок вартості виготовлення вашої упаковки.

Готовий макет упаковки може надаватися замовником, або його допоможуть розробити фахівці ATTOLIS. Розробка макета проводиться за умови оформлення замовлення на тираж упаковки в ATTOLIS. Вартість розробки макета визначається після отримання технічного завдання на дизайн від замовника. 

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваша фірмова упаковка для іграшок

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію, у нас можна замовити упаковку для текстилю.

Види коробок для замовлення

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Вартість виготовлення фірмової упаковки для дитячих товарів

Параметри, які впливають на ціну упаковки:

 • тип коробки, її розмір і вид друку;
 • чи потрібне виготовлення індивідуального штампа;
 • які матеріали будуть використовуватися для виготовлення упаковки;
 • обсяг замовлення – чим більший тираж, тим менше буде ціна за одиницю упаковки.

Виробництво пакування для іграшок може включати і складні елементи обробки - УФ-лак, конгревне тиснення, тиснення фольгою, матове бархатисте покриття Soft Touch, які також впливають на вартість виробів.

На якому б варіанті упаковки ви не зупинили свій вибір, ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виконане якісно, в оптимальні терміни та з урахуванням ваших побажань.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Ще більше прикладів наших робіт

Коробки для подарункових наборів новонародженим

Коробка для подарунка дитині    Упаковка для подарунка новонародженому дитині    Коробка для подарунка новонародженому хлопчикові

Самозбірні коробки з двошарового мікрогофрокартону з двостороннім кашируванням. 

З обох сторін коробки повнокольоровий друк на зовнішню сторону коробки нанесена матова ламінація.

Розмір складеної коробки: 250 х 250 х 90 мм.

Самозбірні коробки для дитячих товарів

коробка для іграшки    коробка для дитячого товару

Коробки з мікрогофрокартону для конструктора, подарункових дитячих книг і фотоальбомів. На зовнішній стороні коробки повнокольоровий друк і матова ламінація.

Розмір коробки: 255 х 250 х 40 мм.

Коробки для дитячих подарункових наборів

коробка для дитячого подарункового набору    коробка для дитячого подарункового набору від Attolis

Самозбірні коробки з мікрогофрокартону. Каширування картоном 215 гр. з повнокольоровим друком і матовою ламінацією.

Розмір коробки: 225 х 200 х 55 мм.

Коробки для картин за номерами

коробка для картин    Коробка для картинок за номерами

Коробки з двошарового мікрогофрокартону. Каширування картоном з повнокольоровим друком.

Коробки комплектуються пластиковими ручками.

Розмір коробки: 500 х 410 х 25 мм.

Часті питання

Скільки коштують коробки на замовлення, чи можна отримати прайс?

В нас немає єдиного прайса на коробки, так як ми виготовляємо упаковку індивідуально під замовлення, різних конструкцій і з застосуванням різних технік обробки.

Від чого залежить вартість виготовлення картонної упаковки?

Вартість виготовлення упаковки з картону залежить від:
- матеріалів, що використовуються: крейдований картон різної щільності / макулатурний картон / дизайнерський картон / мікрогофрокартон / гофрокартон різної щільності / палітурний картон;
- виду нанесення друку: цифровий друк / офсетний друк / шовкотрафаретний друк;
- виду технік оздоблення: ламінація / УФ-лак / гліттер / конгревне тиснення / тиснення фольгою;
- обсягу тиражу упаковки. Чим більше тираж упаковки, тим менше буде вартість однієї одиниці.

Чи можливо купити коробки із зразків на сайті?

Ні. Всі зразки упаковки, представлені на нашому сайті - це приклади паковання, яке ми виробляємо для наших замовників.

Чи можна купити в ATTOLIS готові коробки, що є в наявності?

У ATTOLIS немає складу готових виробів, вся продукція виготовляється індивідуально на замовлення.

Як можна подивитися наживо приклади ваших виробів, щоб оцінити якість?

Ми завжди відкриті до спілкування, готові прийняти вас в нашому головному офісі і показати зразки. Узгодьте з нашим менеджером зручний час для зустрічі.
Наша адреса: м Дніпро, вул. Лісопаркова 1.

Або ми можемо відправити вам зразки наших робіт.

Ви виготовляєте лише паковання?

Ні. Ми робимо практично все з паперу, картону, гофрокартону. ATTOLIS друкує поліграфію - папки, наклейки, візитки, буклети, брошури, сертифікати та багато іншого, виготовляє конверти, виробляє упаковку, бирки, брендує папір тіш'ю і атласну стрічку.