Упаковка для текстилю, одягу та взуття

Компанія ATTOLIS виробляє всі види картонної тари: упаковка для одягу, взуття або текстильних виробів буде виготовлена ​​відповідно до запиту. Розуміючи важливість правильної презентації товарів, менеджери запропонують оптимальні способи друку та післядрукарської обробки.

Функції коробок для одягу

Одне з головних завдань, яке виконує упаковка для речей, полягає у захисті внутрішнього вмісту від механічних пошкоджень. Це збереже бездоганний вигляд тканин, запобігши появі складок, зачіпок, потертостей або інших дефектів: товари прибудуть до отримувача в ідеальному стані. Щільні коробки актуальні для доставки покупок поштою або кур'єрською службою. Можна виділити інші функції, які виконує картонна тара:

 • запобігання забрудненню – коробки та пакети захищають тканини від пилу, бруду або плям, які можуть з'явитися під час транспортування;
 • зручність зберігання – практична упаковка для текстилю підходить для багаторазового застосування, що допоможе впорядкувати та організувати гардероб;
 • візуальна привабливість – красиве оформлення справить враження на потенційних покупців, сприяючи зростанню продажів.

Картонна упаковка для одягу – раціональне рішення з низки причин. Це деталь, яка буде гідно оцінена клієнтами бренду, що сприятиме підвищенню їхньої лояльності, а також рівня задоволеності.

Вибір матеріалу та типу упаковки 

Для текстильних виробів, взуття, білизни використовують коробочки для одягу або щільні паперові пакети. В їх основі є екологічно чисті матеріали, які легко прикрасити логотипами або нанести на поверхню текст, малюнок або іншу інформацію. Передбачено як закритий формат, так і варіант із прозорим демонстраційним вікном. Пакувальні коробки для одягу доступні в різних відтінках, що дозволить дотримуватися кольорової гами бренду.

Розробка унікального дизайну упаковки

Для оформлення замовлення необхідно підготувати інформацію про характеристики товарів та побажання до оформлення, на підставі чого будуть розроблені коробки для упаковки одягу:

 • форма;
 • розмір;
 • колір;
 • текст, зображення;
 • дизайнерські елементи.

Мінімальний тираж залежить від розмірів: для малих – від 300 штук, середніх або великих – від 500 шт. Потужності компанії дозволяють оперативно виготовити будь-яку кількість, а також регулярно постачати коробки та пакети для одягу великими обсягами. Попередньо може бути виготовлений пробний зразок, що дозволить оцінити зовнішній вигляд макета, а також переконатися у його відповідності до запиту.

Доступні технології друку та післядрукарської обробки

Текстильна упаковка може бути виконана у форматі кришка-дно, скринька, самозбірна з відкидним верхом, моделі-подушки для шкарпеток або невеликих предметів. Доступні різні види друку: цифровий, шовкотрафаретний, офсетний. Картонні коробки на замовлення будуть красиво оформлені за допомогою наступних технологій:

 • фольгування;
 • конгревне тиснення;
 • УФ-лакування;
 • об'ємне тиснення Silk Foil.

Готова коробка для одягу буде ідеально відповідати товарам, для яких вона призначена.

Переваги ATTOLIS

Дослідна команда подбає про те, щоб упаковка для одягу на замовлення була готова точно вчасно. Додатково можна виготовити вкладки, брендовані стрічки, наклейки та надрукувати необхідні інструкції. В результаті – замовник одержує коробки для текстилю, сорочок або інших видів продукції, повністю готові до використання.

Коробка для весільних туфель

     

Коробка самозбірна з двошарового мікрогофрокартону, друк із вибірковим UV-лаком на елементах зображень.

Розмір коробки: 265 х 215 х 90 мм.

Коробка для одягу

    

Коробка самозбірна з целюлозного картону. На картоні матова ламінація, логотип нанесений шовкотрафаретним друком.

Розмір коробки: 300 х 300 х 90 мм.

Коробки для постільної білизни

    

Коробки з двошарового мікрогофрокартону, повнокольоровий друк, висічка віконець з вклейкою плівки. Коробки комплектуються пластиковими ручками або мотузковими ручками.

Розміри коробок: 360 х 280 х 90 мм. і 345 х 280 х 90 мм.

Коробка-подушка для шкарпеток

    

Коробки-подушки для шкарпеток виготовлені з бурого крафт-картону. На картоні шовкотрафаретний друк в один колір.

Розміри коробок: 210 х 130 х 55 мм.

Замовити упаковку в Attolis

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Наші клієнти

Часті питання

Який мінімальний тираж упаковки на замовлення?

ATTOLIS виробляє якісне індивідуальне паковання на замовлення.

Мінімальний тираж картонного паковання малих розмірів - від 300 од.

Мінімальний тираж картонного паковання середніх та великих розмірів та гофрокартонного паковання - від 500 од.

Замовити картонну упаковку можна на сайті компанії. Кваліфіковані фахівці допоможуть підготувати макет та підберуть конструкцію картонної упаковки відповідно до вимог замовника.

Який максимальний тираж упаковки на замовлення?

У ATTOLIS немає обмежень щодо максимального розміру тиражу. У нас встановлено професійне обладнання, яке дозволяє здійснювати всі виробничі процеси - друк, післядрукарське оздоблення, висікання, склейку - в оптимальні терміни. Ми виготовляємо регулярні великі тиражі.

Чи залежить вартість виробництва паковання від його тиражу?

Так. При виробництві будь-якого виду картонної упаковки на замовлення діє правило - чим більше тираж ви замовляєте, тим менше буде вартість одиниці упаковки.

Чи можливо отримати пробний зразок упаковки перед замовленням тиражу?

Так. Ми розробимо конструкцію упаковки під ваш товар, зробимо пробний зразок, щоб ви могли переконатися в працездатності конструкції і відповідності розмірів упаковки розмірам вашого товару.

Скільки коштує виготовлення пробного зразка?

Вартість виготовлення пробного зразка розраховується індивідуально і залежить від його розмірів, конструкції і матеріалів, які використовуються.

Чи змінюється ціна в залежності від кількості кольорів друку?

Так, змінюється.

Де виробляється упаковка?

Виробництво і головний офіс ATTOLIS знаходяться в м. Дніпро за адресою: вул. Лісопаркова 1.
Тут розташовані наші виробничі потужності. Наш виробничий майданчик включає цех додрукарської підготовки; друкарський цех; цех тиснення, ламінування і нанесення УФ-лаку; цех післядрукарської обробки; цех роботи з гофроматеріалами; складські приміщення.

Скільки коштують коробки на замовлення, чи можна отримати прайс?

В нас немає єдиного прайса на коробки, так як ми виготовляємо упаковку індивідуально під замовлення, різних конструкцій і з застосуванням різних технік обробки.

Від чого залежить вартість виготовлення картонної упаковки?

Вартість виготовлення упаковки з картону залежить від:
- матеріалів, що використовуються: крейдований картон різної щільності / макулатурний картон / дизайнерський картон / мікрогофрокартон / гофрокартон різної щільності / палітурний картон;
- виду нанесення друку: цифровий друк / офсетний друк / шовкотрафаретний друк;
- виду технік оздоблення: ламінація / УФ-лак / гліттер / конгревне тиснення / тиснення фольгою;
- обсягу тиражу упаковки. Чим більше тираж упаковки, тим менше буде вартість однієї одиниці.

Також у нас можна замовити упаковку для посуду.