Друк брошур

Брошура - це книга з м'якою обкладинкою. Великі брошури від професійної друкарні часто плутають з повноцінними журналами, хоча по суті це різні товари. Зазвичай в брошурі від 4 до 48 сторінок, які скріплюються пружиною (металевої або пластмасової) або скріпками.

У вигляді брошури може бути оформлений міні-каталог, в якому власники підприємств розміщують інформацію про свої продукти або послуги. Яскраві фотографії, описи, прайс-листи допоможуть потенційним клієнтам дізнатися більше про компанію, що, в свою чергу, полегшить процес вибору необхідного товару в Дніпрі.

Друк брошур в Києві виконується для того, щоб доповнювати товари або послугу: в такому форматі можуть представляти опис, інструкцію.

Іноді можна замовити виготовлення брошур для заходів. Там розписана програма івенту, список учасників і інформація про організаторів.

У вигляді брошур випускаються невеликі книжки, а також меню барів, кафе і ресторанів.

Друк брошур в ATTOLIS - швидко і недорого

ATTOLIS пропонує різні варіанти друку брошур і їх оформлення в Харкові. Ми можемо виготовити як стандартні багатотиражні брошури, так і якісні вироби з додатковою декоративною обробкою:

  • З покриттям Soft Touch. Покриття наноситься на обкладинку брошури, щоб захистити папір від зовнішніх впливів і надати виробу презентабельний вигляд. Soft Touch - це матове оксамитове покриття, на якому не залишаються відбитки пальців.
  • З вибірковим UV-лаком на елементах зображень.
  • З покриттям обкладинки і внутрішніх сторінок брошури матовою або глянсовою ламінацією.
  • З різними видами тиснення або нанесенням гліттерного лаку на елементи.

Крім того, виконується друк брошур на пружині або скріпках в залежності від кількості сторінок і потреб замовника.

Ціна виготовлення брошур залежить від того, наскільки великий тираж виробів вам потрібен, на якому матеріалі буде виконуватися друк, а також яку постобработку потрібно виконати. У компанії ATTOLIS ви отримаєте кращі послуги за низькою вартістю, а також можливість замовлення послуги в будь-якому місті, Одесі чи Києві.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії:

  • зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.
  • Ми працюємо з замовниками по всій Україні.
  • (При кліці на +380 (97) 790-90-00 - пропонується набрати номер,
  • при кліці на форму зворотного зв'язку - відкривається форма,
  • при кліці на месенджерах - відкривається сторінка «Контакти»)

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Які переваги надає друк брошюр для рекламної кампанії?

Друк брошюр дозволяє ефективно представити інформацію про товари чи послуги, створити професійний імідж та привернути увагу потенційних клієнтів.

Які ключові етапи включає в себе процес друку брошюр?

Процес друку брошюр включає підготовку макету, вибір типу паперу та обкладинки, друк, фальцювання та інші завершальні роботи.