Друк брошур

Брошура - це книга з м'якою обкладинкою. Великі брошури від професійної друкарні часто плутають з повноцінними журналами, хоча по суті це різні товари. Зазвичай в брошурі від 4 до 48 сторінок, які скріплюються пружиною (металевої або пластмасової) або скріпками.

У вигляді брошури може бути оформлений міні-каталог, в якому власники підприємств розміщують інформацію про свої продукти або послуги. Яскраві фотографії, описи, прайс-листи допоможуть потенційним клієнтам дізнатися більше про компанію, що, в свою чергу, полегшить процес вибору необхідного товару в Дніпрі.

Друк брошур в Києві виконується для того, щоб доповнювати товари або послугу: в такому форматі можуть представляти опис, інструкцію.

Іноді можна замовити виготовлення брошур для заходів. Там розписана програма івенту, список учасників і інформація про організаторів.

У вигляді брошур випускаються невеликі книжки, а також меню барів, кафе і ресторанів.

Друк брошур в ATTOLIS - швидко і недорого

ATTOLIS пропонує різні варіанти друку брошур і їх оформлення в Харкові. Ми можемо виготовити як стандартні багатотиражні брошури, так і якісні вироби з додатковою декоративною обробкою:

  • З покриттям Soft Touch. Покриття наноситься на обкладинку брошури, щоб захистити папір від зовнішніх впливів і надати виробу презентабельний вигляд. Soft Touch - це матове оксамитове покриття, на якому не залишаються відбитки пальців.
  • З вибірковим UV-лаком на елементах зображень.
  • З покриттям обкладинки і внутрішніх сторінок брошури матовою або глянсовою ламінацією.
  • З різними видами тиснення або нанесенням гліттерного лаку на елементи.

Крім того, виконується друк брошур на пружині або скріпках в залежності від кількості сторінок і потреб замовника.

Ціна виготовлення брошур залежить від того, наскільки великий тираж виробів вам потрібен, на якому матеріалі буде виконуватися друк, а також яку постобработку потрібно виконати. У компанії ATTOLIS ви отримаєте кращі послуги за низькою вартістю, а також можливість замовлення послуги в будь-якому місті, Одесі чи Києві.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії:

  • зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.
  • Ми працюємо з замовниками по всій Україні.
  • (При кліці на +380 (97) 790-90-00 - пропонується набрати номер,
  • при кліці на форму зворотного зв'язку - відкривається форма,
  • при кліці на месенджерах - відкривається сторінка «Контакти»)

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.