Упаковка для косметики

Ми пропонуємо красиві брендовані коробки для пакування будь-якої продукції. У нас ви можете замовити фірмову упаковку для косметики, яка стане візитною карткою ваших косметичних продуктів.

упаковка для косметики ціна косметична коробка

На сайті ви можете подивитися приклади виготовлених нами коробок, обрати варіант конструкції, який вам підходить, чи замовити розробку індивідуального паковання за розмірами вашої продукції.

Ми виконуємо оптові замовлення в оптимальні строки, при цьому, якість нашої продукції завжди залишається на високому рівні.

Якщо ви не знаєте, яку коробку замовити, наші фахівці допоможуть вам з вибором, а дизайнери допоможуть розробити індивідуальний нестандартний макет - яскравий і помітний дизайн, або ніжне оформлення. Фірмова упаковка для косметики - для помади, кремів або духів - це вагомий вклад у розвиток вашої марки. 

В коробки нашого виробництва упаковуються різні косметичні засоби - креми, спреї, мило. Також в нашому портфоліо є безліч варіантів міцних подарункових коробок, які можуть використовуватися як б'юті бокси. Такі міцні коробки можуть бути оформлені в будь-якому дизайні. У нас замовляють упаковку невеликі фірми, магазини і великі підприємства по всій Україні.

Виготовлення упаковки для косметики та бьюті боксів в ATTOLIS

Якщо ви вирішили упаковку для косметики замовити в ATTOLIS, то гарантовано отримаєте ексклюзивні вироби високої якості. Привабливі коробочки різних форм та розмірів зроблять вашу продукцію впізнаваною, стануть ефективним рекламоносієм. Яскрава барвиста або лаконічна елегантна упаковка викличе інтерес у покупців і зможе підвищити рівень продажів.

Для оформлення упаковки ми застосовуємо найсучасніші методи:

 • цифровий, офсетний, шовкотрафаретний друк;
 • тиснення фольгою або конгревне тиснення;
 • УФ-лак;
 • глітерный лак;
 • друк з ефектом “рідкого металу” Silk Foil.

Наші клієнти

Б'юті бокси в тренді

Відомі блогери, косметологи, візажисти збирають кращу, на їх погляд, косметику і аксесуари і формують свої іменні б'юті бокси. Їх клієнти купують такі бокси, щоб спробувати нові засоби і обрати собі відповідні для постійного використання.

ATTOLIS виробляє подарункову упаковку під замовлення з будь-яким оформленням. Виготовлені у нас б'юті бокси будуть якісними, індивідуальними, брендованими вашою маркою.

Так як в основному бокси відправляються покупцеві поштою, ми пропонуємо міцні коробки, які витримають процес транспортування і доїдуть до покупця у товарному вигляді. Для виробництва таких коробок ми використовуємо надійний мікрогофрокартон, який може бути оформлений в будь-якому дизайні як зовні, так і всередині боксу. 

Б'юті бокси можуть бути виготовлені з картону з будь-яким друком і різних конструкцій (самозбірна “шкатулка”, кришка-дно). 

Матеріал виготовлення упаковок для косметичних засобів

Ми здійснюємо виробництво упаковки для косметики з якісного картону та гофрокартону. Матеріал має ряд переваг, які забезпечують високу якість і надійність виготовленої з нього продукції. До основних плюсів картону відносять:

 • екологічність, безпека;
 • міцність, надійність;
 • стійкість до механічних і хімічних впливів;
 • стійкість до вологи, температур і інших зовнішніх впливів;
 • широкі можливості дизайнерського оформлення.

Якщо вам потрібна фірмова картонна упаковка для косметики, зверніть увагу, що чим більше буде тираж, тим нижче буде вартість кожної фірмової коробки.

Наше виробництво – місце, де створюється ваше фірмове паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Ексклюзивна форма коробки з Вашим логотипом

Ми створюємо з простого картону оригінальні коробки. В залежності від особливостей товару, ваших побажань і виділеного бюджету, ви можете замовити виготовлення коробок з логотипом будь-якої форми і в будь-якому виконанні. Дизайнери розроблять ексклюзивну конструкцію, на яку надалі буде нанесено фірмовий логотип і, якщо необхідно, тексти, ілюстрації. Це можуть бути цільні і самозбірні коробки, стандартні моделі упаковки у вигляді шоу-боксу, трикутника, конверта, гофрокороба, пенала, форми кришка-дно і будь-які інші оригінальні конструкції.

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Нанесемо ваш логотип на паковання

Фірмовий логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи виробництва упаковки для косметики

Виготовлення упаковки для косметики нашою компанією здійснюється в кілька етапів. Для початку клієнту необхідно:

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • Визначитися якого розміру і якої форми потрібна упаковка.
 • Порахувати яка кількість виробів потрібна.
 • Зробити заявку на виготовлення картонної упаковки для косметики, зв'язавшись з нашими фахівцями.

Після уточнення всіх деталей по телефону, менеджери прорахують вартість і узгодять з вами терміни виконання замовлення. Ми запропонуємо вам наявні типорозміри або виготовимо упаковку відповідно до ваших вимог, чітко під ваш товар. Наші дизайнери допоможуть підготувати дизайн-макет за умови замовлення в нас тиражу упаковки.

Замовляйте у нас упаковки для косметики

Якщо вам потрібна упаковка для косметики - просто залиште заявку через форму зворотного зв'язку, месенджер, електронну пошту або, зателефонувавши за телефоном, також у нас можна замовити кашировані коробки.

Вартість продукції залежить від розміру тиражу, обраного матеріалу, варіантів післядрукарського оформлення.

Наші фахівці допоможуть вам з вибором, оформлять замовлення та забезпечать доставку у всі міста України.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Скільки коштує упаковка для косметики?

Ціна упаковки для косметики на замовлення залежить від матеріалів (крейдований картон різної щільності, макулатурний картон, дизайнерський картон, мікрогофрокартон, гофрокартон різної щільності, палітурний картон); від виду нанесення друку (цифровий друк, офсетний друк, шовкотрафаретний друк); від виду технік обробки, що застосовуються (ламінація, УФ-лак, гліттер, конгревне тиснення, тиснення фольгою); від обсягу тиражу упаковки.

Який мінімальний тираж картонної упаковки для косметики на замовлення?

ATTOLIS виготовляє якісну картонну упаковку для косметики на замовлення. Мінімальний тираж фірмової упаковки для косметики малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки для косметики середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки - від 500 шт.

Розмаїття матеріалів і доступних поліграфічних технологій дозволяє виготовити коробки для косметики будь-якого розміру та дизайну, але найбільш популярні серед клієнтів такі види:

Упаковка

Ціна від, грн

Середній тираж

Коробочка для мила з дизайнерського картону 75х75х32 мм

9,85 1200

Крафт коробка для косметики 75х75х32 мм

6,6 900

Упаковка для твердого шампуню біла 75х75х32

7,35 800

Крафтова коробка-саше для косметики 100х30х150 мм

6,25 1500

Картонна упаковка для пробників 100х30х150 мм

7,05 700

Коробка для косметичних препаратів 280х230х50 мм

39,04 650

Упаковка для косметики ручної роботи сумочка 175х125х98 мм

37,05 400

Бонбоньєрка для мила

6,2 750

Коробочка шестикутна для косметичних наборів з віконцем

33 500

Упаковка для бьюті-боксів

32,8 800

Коробочка-футляр для декоративної косметики

7,9 350

Подарункова коробка для парфумерії та косметики 355х90х275

63 600