Виготовлення паперових пакетів

Паперові пакети, як правило, використовуються для пакування покупок або подарунків, також можуть бути використані як сувенірна продукція з логотипом компанії-замовника для вручення рекламно-інформаційних матеріалів.

Із чого виготовляються паперові пакети:

 • із крафт-паперу;
 • із вибіленого крафт-паперу;
 • із крейдованого паперу;
 • із картону;
 • пакети можуть бути доповнені ручками—паперовими або мотузяними.

Крафт-папір — це міцний пакувальний папір коричневого кольору або вибілений папір. Крафт-папір — це недорогий матеріал для упаковки і при цьому досить міцний. Вартість виготовлення крафт-пакету буде нижча, ніж пакету із крейдованого паперу або картону. Упаковка з крафт-паперу у наш час дуже популярна як екологічна упаковка для екотоварів.

Зображення на пакеті за бажанням замовника можна зробити однокольоровим, повнокольоровим, з додатковою післядрукарською обробкою (глітерний лак, тиснення, УФ-лак, ламінування, установка люверсів).

Паперові пакети з логотипом компанії — це відмінний рекламний засіб, за допомогою якого можна розрекламувати свій бренд і створити його позитивний імідж в очах покупців. Упаковка такого типу є необхідністю для супермаркетів, парфумерних магазинів, інтернет-компаній та інших організацій, які піклуються про просування своєї продукції.

Як допомагає виробництво паперових пакетів у просуванні товарів?

 • Довіра покупців. Що може бути більш авторитетним, ніж думка людини, яка скористалась певним товаром або послугою? Якщо на вулиці перехожі будуть бачити в руках людей пакети з логотипом вашої компанії, це буде прямим посиланням, яке вказує на те, що цією продукцією користуються і саме на неї варто звернути увагу.
 • Впізнаваність. Чим частіше ми бачимо рекламу, тим сильніше виникає бажання скористатися певним товаром. Виготовлення паперових пакетів на замовлення допоможе зробити вашу продукцію впізнаваною, а також мотивуватиме людей як мінімум поцікавитися тим, що ви пропонуєте.
 • Імідж компанії. Хто, як не клієнти, оцінять ваші старання? Дуже приємно витрачати гроші в магазині, де продукцію кладуть у фірмові пакети з логотипом організації. В цьому випадку ціна виробництва паперових пакетів буде повністю виправдана прибутком від реалізації продукції. Авторські паперові пакети є доказом того, що покупець купує товари в магазині, де піклуються про своїх клієнтів.

Паперові пакети можуть використовуватися для різних цілей. У такій упаковці можна дарувати подарунки, передавати документи, роздавати рекламну продукцію і так далі.

Технологія виробництва паперових пакетів з логотипом на замовлення

Найдоступніший матеріал для виготовлення паперових пакетів з логотипом — це крафт-папір. Пакувальний папір коричневого кольору коштує на порядок дешевше, ніж вибілений. Сучасні технології друку на пакетах дають можливість зробити таку упаковку привабливою, ефектною та інформативною.

У компанії ATTOLIS можна замовити друк пакетів паперових з використанням наступних матеріалів:

 • крафт-папір коричневого або білого кольору;
 • крейдований папір;
 • картон.

За бажанням замовника паперові пакети можуть доповнюватися паперовими ручками або мотузками. Що стосується оформлення, ви можете замовити одноколірні, повнокольорові пакети або варіації, доповнені післядрукарською обробкою (тиснення, ламінування, гліттерний лак і так далі).

Як зробити замовлення парперових пакетів ?

Замовити виробництво оригінальних пакетів високої якості можна заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувати за контактним номером телефону. Ми допоможемо вам вибрати тип паперової упаковки для харчових продуктів, одягу, ювелірних виробів, посуду, техніки, іншої продукції. Фірмова упаковка стане кращим інструментом для позиціонування вашого бренду і продукції.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Наші клієнти

Часті питання

Скільки коштує виготовлення пробного зразка?

Вартість виготовлення пробного зразка розраховується індивідуально і залежить від його розмірів, конструкції і матеріалів, які використовуються.

Чи змінюється ціна в залежності від кількості кольорів друку?

Так, змінюється.

Де виробляється упаковка?

Виробництво і головний офіс ATTOLIS знаходяться в м. Дніпро за адресою: вул. Лісопаркова 1.
Тут розташовані наші виробничі потужності. Наш виробничий майданчик включає цех додрукарської підготовки; друкарський цех; цех тиснення, ламінування і нанесення УФ-лаку; цех післядрукарської обробки; цех роботи з гофроматеріалами; складські приміщення.

Від чого залежить вартість виготовлення картонної упаковки?

Вартість виготовлення упаковки з картону залежить від:
- матеріалів, що використовуються: крейдований картон різної щільності / макулатурний картон / дизайнерський картон / мікрогофрокартон / гофрокартон різної щільності / палітурний картон;
- виду нанесення друку: цифровий друк / офсетний друк / шовкотрафаретний друк;
- виду технік оздоблення: ламінація / УФ-лак / гліттер / конгревне тиснення / тиснення фольгою;
- обсягу тиражу упаковки. Чим більше тираж упаковки, тим менше буде вартість однієї одиниці.

Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Чи можливо виготовити паковання за моїм зразком?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.

Можете зробити упаковку під мій товар?

Так. Розробка і виробництво упаковки індивідуально під товар - це наша спеціалізація. Ви можете надати нам розміри свого виробу, але краще надіслати товар наживо.

У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.