Друк квитків

Друк квитків для різних заходів є дуже популярною послугою. Ми виконуємо друк квитків на сучасному обладнанні - якісно і в короткі строки.

Компанія ATTOLIS друкує квитки як малими, так і великими тиражами з урахуванням особливостей виготовлення.

Друкуємо за доступною вартістю і гарантуємо кращу якість.

Різновиди квитків

У кожного виду квитків є свої особливості:

  • Друк квитків з нумерацією. Такий вид поліграфічної продукції використовують в театрах, на концертах, де необхідно вказувати номер ряду, номер місця, номер квитка.
  • Друк лотерейних квитків. Це квитки для рекламних кампаній з верхнім шаром, який необхідно зтерти (скретч-покриттям). Такі лотерейні квитки можна надрукувати на відкриття закладу, ювілей магазину, міські свята або інші заходи. Друк квитків здійснюється за допомогою цифрового або офсетного друку, з огляду на розмір тиражу.

Друк змінних даних на квитках

На кожному квитку можуть друкуватися дані, які не повторюються: штрихкод, QR-код, багатозначний номер. Важливо, що на кожному квитку номер або код унікальний, при вході на захід ці дані скануються або частина квитка з номером відривається.

На виробництві ATTOLIS встановлені 3 машини цифрового друку Xerox, завдяки чому друк запрошень або іншої продукції виконується в стислі строки.

Нанесення лінії перфорації на квитках

Часто квиток складається з двох частин, між якими наноситься лінія перфорації. Наприклад, в квитках для дитячих новорічних вистав - частина квитка для входу в концертний зал, а інша частина використовується для отримання подарунка.

Або при друку квитків на концерт: частина квитка залишається у контролера, а друга частина - у відвідувача. Якісна перфорація дозволяє відривати частину квитка не пошкодивши його.

Нанесення скретч-покриття при друку квитків

При друку лотерейних квитків або акційних фішок на номери наноситься скретч-покриття. Такі квитки або фішки можуть використовуватися при проведенні промоакцій. Наприклад, акційні фішки з номерами часто вкладаються в упаковку зі снеками, при цьому певні номери на фішках виграшні.

ATTOLIS оперативно друкує великі тиражі зі змінними даними і наносить скретч-покриття на номери.

У ATTOLIS ви можете замовити виготовлення квитків для різних цілей: барвисті театральні, особливі з дизайнерського картону з декоративною обробкою.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Які додаткові опції включає друк білетів в Attolis?

Ви можете замовити додаткову нумерацію - нанесення на білети унікального номеру, який складається з комбінації літер і цифр, персоналізацію - нанесення QR-коду з ім'ям та призвищем та перфорацію - нанесення контрольної марки для зручного відривання.

Який мінімальний тираж для виготовлення лотерейних білетів?

Мінімальна партія для замовлення друку білетів 300 шт.