Виготовлення картонних вкладишів

Вкладиш, як важливе доповнення до упаковки, виконує і функцію захисту, так як фіксує товар в коробці, і естетичну функцію – товар всередині упаковки з вкладишем виглядає акуратніше. Особливо картонні вставки потрібні для упаковки декількох товарів в одну коробку – наприклад косметичних засобів, аксесуарів для техніки.

При упаковці декількох скляних виробів в одну коробку, картонні або гофрокартонні вкладиші-перегородки виконують амортизуючу функцію і не дають крихким виробам торкатися один одного, щоб уникнути псування товару.

Додатково до основних захисних функцій, вкладиші в упаковці можуть використовуватися як поверхня для друку логотипу і текстів – слогана, короткої інструкції, складу продукту.

Наше виробництво - місце, де виготовляється фірмова упаковка

Заснована в 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону і гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з вдосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрямки друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцевальное і фальцесклеівающее обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень.

Сьогодні наша виробнича площадка має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну і товарну поліграфію.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
дизайн
Індивідуальний
дизайн
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва
Різні
види друку
Різні
види друку

Виготовлення вставок для упаковки

Вставки-перегородки можуть виготовлятися з картону, гофрокартону або палітурного картону. Матеріал для перегородок обирається у відповідності з матеріалом самої упаковки.

Коробки з вставками з палітурного картону використовуються для упаковки дорогих, елітних товарів, подарункових наборів. Палітурний картон нарізається на елементи, з яких потім конструюється коробка з вставками різних розмірів – клітинки або полички для акуратної організації товарів в упаковці. Палітурний картон каширується (обклеюється) часто дизайнерськими паперами. Для нанесення логотипу і текстів на такому матеріалі ATTOLIS використовує як цифровий, так і шовкотрафаретний друк і тиснення фольгою.

Преміум упаковка з твердого палітурного картону може комплектуватися поролоновими вкладишами. Так часто упаковуються ювелірні вироби, дорогі сувеніри, елітні товари.

Картонні коробки з вставками можуть використовуватися для упаковки декількох видів товару в одну коробку або для фіксації одного товару. Картон - гнучкий матеріал, завдяки безлічі фальців (згинів) один картонний аркуш може формуватися у вкладиш з кількома осередками, також на картонний вкладиш можна нанести будь-який друк.

Коробки з вставками з гофрокартону використовуються для упаковки важких або крихких товарів. Картонні роздільники можуть виготовлятися як із звичайного бурого або вибіленого гофрокартону, так і з кашированого гофрокартону. Використовуючи техніку каширування - приклеювання аркуша картону з друком до аркуша гофрокартону, ATTOLIS виробляє міцну упаковку, оформлену у фірмовому дизайні. Вставки з гофрокартону також можуть бути оформлені у відповідності з побажаннями замовника.

Наші клієнти

Індивідуальна упаковка з вкладишами

ATTOLIS понад 20 років виготовляє упаковку з картону і гофрокартону. Вся упаковка виготовляється індивідуально на замовлення за розмірами товару. Для брендування і оформлення упаковки ми використовуємо цифровий, офсетний, шовкотрафаретний друк, конгревне тиснення, тиснення фольгою, нанесення УФ-лаку. Вся упаковка виготовляється з урахуванням розмірів і ваги товару та за побажанням замовників доповнюється вкладишами.

На додаток до упаковки ATTOLIS друкує інструкції, стикери, брендує папір тіш'ю, атласну і репсові стрічки, виготовляє рекламну і товарну поліграфію.

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або e-mail, вказаними на сайті, написати нам в месенджерах або надіслати повідомлення через форму зворотнього зв'язку.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
дизайн
Індивідуальний
дизайн
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва
Різні
види друку
Різні
види друку

Часто задаваемые вопросы

☷ Від чого залежить ціна на упаковку з логотипом?

Ціна на упаковку з логотипом залежить від виду коробки, складності післядрукарської обробки, використовуваних матеріалів

☷ З яких матеріалів виготовляються коробки?

Коробки виготовляються з крафт-картону, пресованого, дизайнерського, поліграфічного, мікрогофрокартону.

☷ Які види друку використовуються?

При нанесенні логотипу ми використовуємо:

  • цифровий друк;
  • шовкотрафаретний друк;
  • офсетний друк;
  • тиснення фольгою;
  • конгревне тиснення;
  • УФ-лак.