Виготовлення картонних вкладишів

Вкладиш, як важливе доповнення до упаковки, виконує і функцію захисту, так як фіксує товар в коробці, і естетичну функцію – товар всередині упаковки з вкладишем виглядає акуратніше. Особливо картонні вставки потрібні для упаковки декількох товарів в одну коробку – наприклад косметичних засобів, аксесуарів для техніки.

При упаковці декількох скляних виробів в одну коробку, картонні або гофрокартонні вкладиші-перегородки виконують амортизуючу функцію і не дають крихким виробам торкатися один одного, щоб уникнути псування товару.

Додатково до основних захисних функцій, вкладиші в упаковці можуть використовуватися як поверхня для друку логотипу і текстів – слогана, короткої інструкції, складу продукту.

Наше виробництво - місце, де виготовляється фірмова упаковка

Заснована в 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону і гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з вдосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрямки друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцевальное і фальцесклеівающее обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень.

Сьогодні наша виробнича площадка має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну і товарну поліграфію.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Виготовлення вставок для упаковки

Вставки-перегородки можуть виготовлятися з картону, гофрокартону або палітурного картону. Матеріал для перегородок обирається у відповідності з матеріалом самої упаковки.

Коробки з вставками з палітурного картону використовуються для упаковки дорогих, елітних товарів, подарункових наборів. Палітурний картон нарізається на елементи, з яких потім конструюється коробка з вставками різних розмірів – клітинки або полички для акуратної організації товарів в упаковці. Палітурний картон каширується (обклеюється) часто дизайнерськими паперами. Для нанесення логотипу і текстів на такому матеріалі ATTOLIS використовує як цифровий, так і шовкотрафаретний друк і тиснення фольгою.

Преміум упаковка з твердого палітурного картону може комплектуватися поролоновими вкладишами. Так часто упаковуються ювелірні вироби, дорогі сувеніри, елітні товари.

Картонні коробки з вставками можуть використовуватися для упаковки декількох видів товару в одну коробку або для фіксації одного товару. Картон - гнучкий матеріал, завдяки безлічі фальців (згинів) один картонний аркуш може формуватися у вкладиш з кількома осередками, також на картонний вкладиш можна нанести будь-який друк.

Коробки з вставками з гофрокартону використовуються для упаковки важких або крихких товарів. Картонні роздільники можуть виготовлятися як із звичайного бурого або вибіленого гофрокартону, так і з кашированого гофрокартону. Використовуючи техніку каширування - приклеювання аркуша картону з друком до аркуша гофрокартону, ATTOLIS виробляє міцну упаковку, оформлену у фірмовому дизайні. Вставки з гофрокартону також можуть бути оформлені у відповідності з побажаннями замовника.

Наші клієнти

Індивідуальна упаковка з вкладишами

ATTOLIS понад 20 років виготовляє упаковку з картону і гофрокартону. Вся упаковка виготовляється індивідуально на замовлення за розмірами товару. Для брендування і оформлення упаковки ми використовуємо цифровий, офсетний, шовкотрафаретний друк, конгревне тиснення, тиснення фольгою, нанесення УФ-лаку. Вся упаковка виготовляється з урахуванням розмірів і ваги товару та за побажанням замовників доповнюється вкладишами.

На додаток до упаковки ATTOLIS друкує інструкції, стикери, брендує папір тіш'ю, атласну і репсові стрічки, виготовляє рекламну і товарну поліграфію.

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або e-mail, вказаними на сайті, написати нам в месенджерах або надіслати повідомлення через форму зворотнього зв'язку.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часто задаваемые вопросы

Із яких матеріалів виготовляються самозбірні коробки?

В ATTOLIS можна замовити виготовлення самозбірних коробок з картону та гофрокартону. При виготовленні картонних коробок самозбірних не використовується клей, тому такий вид упаковки ідеально підгодить для зберігання харчових продуктів.

Скільки коштує виготовлення самозбірних коробок?

Ціна на картонні коробки самозбірні залежить від розміру виробу, складності післядрукарської обробки, а також обсягу тиражу упаковки. Чим більший тираж самозбірних коробок, тим меншою буде вартість однієї одиниці.