Шоу бокси

Шоу-бокс — це різновид рекламної упаковки, яка використовується для презентації бренду і демонстрації реалізованих товарів. Основне завдання шоу-боксів — залучення уваги покупців і збільшення рівня продажів. Шоу-бокс одночасно і упаковка для доставки продукції в місце продажу, і органайзер для викладки товару.

Декількома рухами, завдяки лініям перфорації, картонна коробка перетворюється у шоу-бокс. Шоу-бокси можна поставити в прикасовій зоні або на полицях магазину. Барвисті брендовані шоу-бокси залучать увагу покупців до вашого товару, а ваша продукція буде розставлена акуратно.

Шоу-бокс може вигідно виділити вашу продукцію з загальної маси і вплинути на рівні продажу. ATTOLIS виробляє шоу-бокси з картону, мікрогофрокартону, гофрокартону, застосовує каширування для виробництва повнокольорових міцних боксів. 

Наші клієнти

Наше виробництво – місце, де створюється ваше фірмове паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне та фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Шоу-бокс з картону: що варто врахувати при замовленні рекламних виробів?

Замовляючи шоу-бокси варто звернути увагу на наступні важливі нюанси:

 • Якість картону та перфорації. Неправильно зроблена коробка може пошкодитися у процесі транспортування чи експлуатації. Картонні шоу-бокси варто замовляти у перевірених виробників, що виключить невідповідний зовнішній вигляд і швидке псування упаковки.
 • Правильна підготовка макета. Професійні дизайнери звернуть увагу на якість зображень, зможуть правильно покласти дизайн-макет за формою коробки і зроблять попередню візуалізацію вашого майбутнього шоу-боксу. 

Зробимо ваше фірмове паковання особливим

Фірмовий логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення фірмового паковання

Упаковка на початковому етапі – це аркуш картону. В ATTOLIS аркуш картону стає привабливою фірмовою упаковкою. Використовуючи наші широкі виробничі можливості, ми реалізовуємо ідеї наших замовників і виробляємо індивідуальну упаковку для товарів. Навіть звичайна коробка з крафт-картону стане особливою, якщо якісно надрукувати на ній логотип.

Процес виробництва фірмового шоу-боксу чи коробки проходить у кілька етапів:

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • вибір схожого шаблону або розробка оригінальної конструкції за індивідуальним замовленням;
 • вибір варіанту нанесення логотипу з урахуванням суми витрат і терміновості замовлення;
 • створення проекту дизайну упаковки;
 • можливе виготовлення пробного зразка коробки;
 • підтвердження на виготовлення тиражу брендованої упаковки.

Професійні дизайнери допоможуть правильно розробити макет упаковки, яка буде повністю відповідати вимогам кожного окремого клієнта. 

Замовляйте виготовлення шоу боксів у нас

Що стосується вартості виробленої продукції, ціна шоу-боксів з гофрокартону залежить від матеріалів, що використовуються, типу друку, тиражу, післядрукарської обробки та використання інших додаткових елементів. Ми виробляємо якісну продукцію, яка допоможе у просуванні ваших товарів.

Щоб замовити свої фірмові шоу-бокси з картону чи гофрокартону, відправте нам заявку або зв'яжіться будь-яким зручним для вас способом. Наше виробництво розташоване у м. Дніпро, ми доставляємо продукцію нашим замовникам власним автотранспортом або кур'єрськими службами по всій Україні.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Шоу-бокс «Рідка латка»

шоу-бокс рідка латка    купити шоу бокс рідна латка

Шоу-бокс з кашированого двошарового мікрогофрокартону. На боксі повнокольоровий друк, покриття глянсовою ламінацією і лінії перфорації.

Розмір складеного боксу: 195 х 190 х 165 мм.

Шоу-бокси для солодощів

шоу-бокси для солодощів купити    шоу-бокси для солодощів на замовлення

Коробки з макулатурного картону з повнокольоровим друком і суцільним покриттям UV-лаком. В коробках висічені лінії перфорації і вставлені пластикові ручки.

Розмір коробки: 185 х 155 х 85 мм.

Велика коробка шоу-бокс

       велика коробка шоу-бокс на замовлення     

Шоу-бокс для дитячих розмальовок великого формату. Матеріал – гофрокартон хвиля «C» з шовкотрафаретним друком.

Розміри складеної коробки: 395 х 385 х 835 мм.

Часті питання

Скільки коштує виготовлення шоу боксів із картону?

Ціна на виготовлення шоу боксів залежить від матеріалу, типу друку, післядрукарської обробки, а також тиражу. У виробництві шоу-боксів ми використовуємо тільки міцні матеріали, а професійні дизайнери допоможуть розробити макет майбутньої упаковки.

Що таке бокс шоу?

Шоу бокс - це вид картонного пакування продукції, який використовується для демонстрації товару завдяки наявності ліній перфорації. Брендовані шоубокси привертають увагу покупців до вашого товару та вигідно виділяють продукцію.