Упаковка для пластикових карток

Ми виробляємо упаковку для пластикових карток для банків, використовуючи в виготовленні преміум упаковки якісні матеріали і наші широкі можливості оздоблення поліграфії - конгревне тиснення, тиснення фольгою, нанесення вибіркового глянсового УФ-лаку, покриття лаком Soft Touch.

ATTOLIS більше 20 років виробляє картонну упаковку. В картонні вироби нашого виробництва упаковані різні товари - посуд, ювелірні вироби, текстиль, техніка і пластикові картки.
Також ATTOLIS виготовляє масову упаковку з картону з друком, пластикові карти можуть вкладатися в картонні коробочки, картонні конверти, листівки з прорізами під картку або буклети, в яких карта кріпиться на краплю силіконового клею.
Все паковання для пластикових карт виробляється під замовлення з урахуванням ідей і побажань замовників.
З ATTOLIS ви можете отримати унікальну упаковку для ваших подарункових сертифікатів, карт клієнта, бонусних карток.

Серед наших клієнтів: ПриватБанк, Монобанк, А-Банк і багато інших.

Наші клієнти

Види упаковки для пластикових карток

Фірмова упаковка, в тому числі і коробка для карт, є важливою частиною ефективного маркетингу, підвищує цінність вмісту і створює презентабельний зовнішній вигляд товару. У фірмовій упаковці товар автоматично стає більш привабливим і вагомим для клієнта.
ATTOLIS займається виготовленням поліграфії будь-якої складності, має багаторічний досвід і професійне виробниче обладнання. Ми виробляємо різні варіанти упаковки для банківських, дисконтних, бонусних карт і подарункової упаковки для карт:

 • Коробочки для пластикових карт з крейдованого картону з друком;
 • Конверт. Конверти для подарункових карт виготовляються з дизайнерського картону або з крейдованого картону з повнокольоровим друком під габарити виробу. Ми можемо виробляти упаковку з різними видами декоративної обробки – конверти з УФ-лаком, з тисненням, матовим покриттям Soft Touch. Конверти можуть бути з додатковим друком персоналізації – унікальних штрих - і QR-кодів на кожному виробі.
 • Преміум упаковка карт з дизайнерського картону з декоративною обробкою (УФ-лак, конгревне тиснення і тиснення фольгою, шовкотрафаретний друк матовими і металізованими фарбами);
 • Упаковка-книжка з твердого палітурного картону. Для палітурки використовується великий вибір дизайнерського паперу, карта кріпиться в спеціальному отворі;
 • Картонні конверти для пластикових карт. Конверти можуть бути виготовлені з крейдованого картону або з дизайнерського картону;
 • Паперові конверти для карт. В ATTOLIS встановлено обладнання по виробництву паперових конвертів, яке дає можливість в оптимальні терміни виробляти великі тиражі.
 • Буклети будь-яких розмірів. Дисконтні, бонусні та подарункові карти надійно кріпляться на краплю силіконового клею або вставляються в прорізи.
 • Листівки з дизайнерського картону з шовкотрафаретним або повнокольоровим друком логотипу. Така упаковка для карт відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом і достатньою простотою виконання. Конструктивні особливості стильної листівки полягають в тому, що в спеціальних прорізах можна надійно закріпити пластикову картку. Якщо ви обираєте не білий картон для ваших листівок, а ваш логотип не монохромний чорний, рекомендуємо віддати перевагу шовкотрафаретному друку, він збереже автентичність кольорів логотипу на картоні будь-якого відтінку.

Обираючи упаковку для пластикових карт, варто подбати про те, щоб її дизайн відповідав корпоративному стилю організації. Картонний або паперовий конверти додадуть картці ще більше привабливості, а також допоможуть надійно захистити пластик від потертостей та інших пошкоджень.

Додатково до паковання ви можете замовити в ATTOLIS друк поліграфії для вкладення в упаковку - інформаційні і рекламні брошури, буклети, листівки, набори стікерів. 

Переваги оригінальної упаковки для карт від компанії ATTOLIS

Довіряйте виробництво коробок для карток професіоналам. Фахівці компанії ATTOLIS допоможуть створити упаковку, яка буде відповідати наступним критеріям:

 • висока якість;
 • яскравий насичений друк або якісний лаконічний дизайн;
 • тривалий термін експлуатації;
 • професійна підготовка макетів до друку і розташування дизайн-макету за формою упаковки;
 • вибір форми, кольору і текстури за побажанням замовника;
 • оптимальна вартість.

Виготовимо якісну фірмову упаковку

Фірмовий дизайн несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. В ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок для карт ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу та ілюстрацій дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення упаковок для пластикових карт

Якщо ви вирішили замовити упаковку для карт, виконану у вашому фірмовому стилі, з вашим логотипом, компанія ATTOLIS може стати для вас надійним партнером, бо професійно займається виробництвом індивідуального паковання для пластикових карт. 

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше фірмове паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на поліграфію - друк штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими накладами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Як замовити прорахунок вартості виготовлення упаковки для карт в ATTOLIS

 • Визначитеся з вмістом упаковки. Чи плануєте ви крім картки вкладати в упаковку рекламні або інформаційні матеріали - листівки, брошури, буклети, стикерпаки. Щоб обрати оптимальний варіант упаковки потрібно знати розмір вмісту.
 • Перегляньте варіанти упаковки і визначтесь з прикладом конструкції, який вам підходить. 
 • Попередньо оцініть обсяг потрібного вам накладу, бо від його об'єму залежить вартість однієї коробки або конверта. При збільшенні тиражу вартість однієї одиниці паковання може значно знижуватися.  
 • Відправте нам заявку зі всіма наявними даними, ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку на сайті, надіслати листа на електронну пошту або в месенджери, або зателефонувати за контактним номером телефону.
 • З вами зв'яжеться менеджер для уточнення усіх деталей замовлення і надасть прорахунок виготовлення тиражу упаковки для карт.

Готовий макет виробу може надаватися замовником, або його допоможуть розробити фахівці ATTOLIS. Розробка макета проводиться за умови оформлення замовлення на тираж упаковки для карт в ATTOLIS. Вартість розробки макета визначається після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Ще більше прикладів наших робіт

ПриватБанк - розробка упаковки для елітної карти Lady Platinum

 упаковка для банківських карт Конверт під пластикову карту 

Конверт для карти з дизайнерського картону з офсетним і шовкотрафаретним друком, комплектується інформаційною брошурою. В верхній частині конверта картон складений вдвічі, карта вставляється в проріз всередині верхньої частини конверта.

Розмір складеного конверта: 230 х 115 х 5 мм

А-Банк - розробка конвертів для банківських карт

 пакет для пластикових карт буклет для пластикової карти

Конверти для карт з крейдованого паперу з повнокольоровим друком, додатковий друк персоналізації – унікальних штрих - і QR-кодів на кожному конверті, комплектується інформаційною листівкою. Картка вкладається в конверт.

Розмір складеного конверта: 220 х 110 мм.

А-Банк - розробка упаковки для банківської картки "Зелена"

коробка папка для карти коробка папка для карти

Конверти для пластикових карт з крейдованого паперу з друком, нанесення UV-лаку на літери на лицьовій стороні, комплектуються інформаційними листівками. Карта вставляється у прорізи «вушка».

Розмір складеного конверта: 195 х 140 мм.

КСМ Клініка - розробка упаковки для картки клієнта platinum

Упаковка-книжка для карт упаковка для пластикових карт

Упаковка-книжка з палітурного картону з шовкотрафаретним друком і вибірковим UV-лаком на лицьовій стороні, на внутрішній стороні кишеня для рекламно-інформаційної поліграфії. Карта вставляється у спеціальний отвір. 

Розмір складеного паковання: 200 х 200 мм.

Jumper - виготовлення упаковки для карти постійного клієнта

Упаковка для подарункових сертифікатів Картонна упаковка для карти

Буклет з крейдованого картону з двостороннім друком з двома фальцами. Картка вставляється у прорізи «вушка».

Розмір складеного буклету: 190 х 190 мм.

HUMAN - буклет для карти. LAKE PARK - листівки для пластикових карт.

упаковка для сертифікатів буклет для карти

Буклет з крейдованого картону з двостороннім друком з двома фальцами. Карта кріпиться на краплю силіконового клею. Розмір складеного буклету: 190 х 190 мм.

Листівки з дизайнерського картону з шовкотрафаретним друком логотипу. Карта вставляється у прорізи «вушка». Розмір складеної листівки: 100 х 200 мм.

Упаковка для пластикових карт може бути простою або привілейованою (для клубної карти, vip-карти) з додатковою обробкою упаковки. Звичайні масові картки не вимагають складної упаковки, але разом з карткою в упаковку може бути вкладений буклет, листівка або каталог. У такому разі коробка або конверт повинні бути відповідного розміру, щоб вмістити всі необхідні вкладиші, також потрібен спеціальний механізм кріплення безпосередньо для карти (прорізи, вушка).

Як можна підкреслити статус пластикової картки упаковкою?

Упаковка vip-карт повинна виглядати дорого і стильно, підкреслюючи високий статус володаря картки. Дизайн виконується відповідно до корпоративного стилю компанії (банку, бутіка, ресторану, клубу), яка видає картку.

У цьому випадку важливу роль грають елементи післядрукарської обробки. За побажаннями клієнта упаковка може бути повністю покрита УФ-лаком для додання глянсовості і барвистості друку, або УФ-лаком можуть бути покриті деякі елементи, наприклад, логотип. На упаковку може бути нанесене матове бархатисте покриття Soft Touch. Окремі елементи можуть бути виділені тисненням (з фольгою або без неї) або глітерним лаком.

Види упаковки для банківських карток в компанії ATTOLIS

Якщо ви шукаєте де купити якісну упаковку для пластикових карт, то в нашій компанії ви точно знайдете потрібні вироби. Тут можна обрати приклад продукції або замовити індивідуальне виготовлення оригінальної упаковки за проектом замовника, також у нас можна замовити упаковку для харчових продуктів.

Наша компанія має все необхідне обладнання для виготовлення привабливої упаковки з широким вибором декоративної обробки. Ви можете обрати варіанти упаковки для карт з нанесенням UV-лаку, гліттера, фігурної висічки, а також доповнити упаковку покриттям матовою/глянсовою ламінацією, Soft Touch покриттям, тисненням конгревним, тисненням фольгою або тисненням без кліше Silk Foil.

Як замовити упаковку для подарункових сертифікатів і пластикових карток?

Щоб оформити замовлення на виготовлення упаковки для подарункових сертифікатів і карт, ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку - залишити заявку через форму зворотнього зв'язку, зателефонувати за телефоном, написати нам по e-mail або зв'язатися з нами в месенджерах. Наші фахівці допоможуть обрати зручні коробочки, буклети або конверти для ваших пластикових карток. Ми пропонуємо виготовлення широкого асортименту пакувальної продукції з доставкою по всій Україні, кращу вартість і професійний підхід.

Часті питання

Чи можливо отримати пробний зразок упаковки перед замовленням тиражу?

Так. Ми розробимо конструкцію упаковки під ваш товар, зробимо пробний зразок, щоб ви могли переконатися в працездатності конструкції і відповідності розмірів упаковки розмірам вашого товару.

Скільки коштує виготовлення пробного зразка?

Вартість виготовлення пробного зразка розраховується індивідуально і залежить від його розмірів, конструкції і матеріалів, які використовуються.

Чи змінюється ціна в залежності від кількості кольорів друку?

Так, змінюється.

Де виробляється упаковка?

Виробництво і головний офіс ATTOLIS знаходяться в м. Дніпро за адресою: вул. Лісопаркова 1.
Тут розташовані наші виробничі потужності. Наш виробничий майданчик включає цех додрукарської підготовки; друкарський цех; цех тиснення, ламінування і нанесення УФ-лаку; цех післядрукарської обробки; цех роботи з гофроматеріалами; складські приміщення.

Скільки коштують коробки на замовлення, чи можна отримати прайс?

В нас немає єдиного прайса на коробки, так як ми виготовляємо упаковку індивідуально під замовлення, різних конструкцій і з застосуванням різних технік обробки.

Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Чи можливо виготовити паковання за моїм зразком?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.