Коробки на замовлення

ATTOLIS більше 20 років виробляє фірмову упаковку для різних товарів під замовлення. У картонні вироби нашого виробництва упаковані цукерки, крупи, ювелірні вироби, постільна білизна, сковорідки, креми, дитячі конструктори, фільтри для води і багато іншого.

Постачальникам будь-яких товарів необхідна упаковка, щоб зберегти цілісність продукції, зібрати разом товар із декількох деталей, зручно транспортувати і привабливо оформити товар. Перед постачальниками стоїть вибір - упакувати свій товар в універсальні не брендовані коробки, або замовити брендовані коробки с логотипом, які стануть важливою частиною іміджу і продажів. Особливою популярністю користуються самозбірні коробки шкатулки.

ATTOLIS виробляє брендовану упаковку на замовлення за розмірами товару великими, середніми і малими тиражами.

Наші клієнти

Упаковка - важлива деталь зовнішнього вигляду будь-якого товару, вона впливає на сприйняття товару покупцем, виділяє його серед безлічі схожих і запам'ятовується. Фірмова упаковка - це істотне капіталовкладення для постачальника товару, тому важливо довірити виготовлення фірмової упаковки професійному виробнику.

Замовляючи тираж своєї фірмової упаковки в ATTOLIS, ви можете бути впевнені, що:

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
дизайн
Індивідуальний
дизайн
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва
Різні
види друку
Різні
види друку

 • в розробці паковання вам запропонують оптимальні варіанти матеріалів, виходячи з ваших побажань і бюджету;
 • ваша фірмова упаковка буде розроблена індивідуально з урахуванням габаритів товару, або ми запропонуємо відпрацьовані нами варіанти конструкцій, що відповідають розмірам вашої продукції;
 • ATTOLIS зможе реалізувати практично будь-які ідеї в оформленні упаковки. У нас широкий парк потужного обладнання, у виробництві упаковки ми застосовуємо якісний повнокольоровий друк, шовкотрафаретний друк, конгревне тиснення і тиснення фольгою, нанесення вибіркового або суцільного УФ-лаку, покриття поверхні виробів глянсовою, матовою ламінацією і оксамитовим покриттям Soft Touch.

На сторінках нашого сайту представлені приклади упаковки на замовлення, яку ми виготовляємо для наших замовників.

 

Матеріал виготовлення коробок на замовлення

Розробляючи фірмовий стиль свого товару, постачальники приділяють багато уваги розробці зовнішнього вигляду упаковки. Залежно від обраної стратегії позиціонування і продажів продукції, у виробництві упаковки можуть застосовуватися різні матеріали і техніки друку:

 • Картон крейдований або макулатурний. На такий картон наноситься будь-який повнокольоровий друк. Щільність картону обирається в залежності від конструкції коробки, розмірів і ваги вмісту;
 • Крафт-картон. Міцний картон, який може бути як бурим, так і вибіленим. Найчастіше віддають перевагу бурому крафт-картону, підкреслюючи натуральність продукту. Для друку на крафт-картоні ми використовуємо повнокольоровий та шовкотрафаретний друк. Завдяки методу шовкотрафаретного друку ми зберігаємо оригінальний колір логотипу на бурій поверхні, при цьому будь-який колір можемо робити металізованим;
 • Мікрогофрокартон і багатошаровий гофрокартон. Дуже міцний матеріал, здатний зберегти цілісність вмісту. Упаковка з гофрокартону підійде для відправлення товару поштою. Вкладений в таку міцну упаковку, товар доїде до покупця в товарному вигляді.
 • Каширований гофрокартон. Використовуючи метод каширування ми виробляємо міцні і барвисті коробки. При цьому методі аркуш картону з повнокольоровим друком приклеюється до аркуша міцного гофрокартону. Потім в отриманому кашированому аркуші висікаються заготовки коробок, заготовки склеюються на обладнанні і великі тиражі фірмових коробок відправляються замовникам.

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Фахівці ATTOLIS допоможуть розробити конструкцію, яка буде не тільки привабливою, але й ергономічною, щоб всі елементи товару разом з необхідними вкладеннями були упаковані зручно і оптимально за розміром - не впритул і без зайвого простору, щоб товар "не їздив" по коробці.

На додаток до фірмового паковання, яке ми виготовляємо на замовлення, в ATTOLIS ви можете замовити друк всіх необхідних вкладень - рекламних брошур, інструкцій, стикерів, бирок, брендованого пакувального паперу тіш'ю, атласних стрічок.

Як замовити прорахунок вартості виготовлення коробок в ATTOLIS:

Збір інформації
про товар замовника
Збір інформації
про товар замовника
Розробка конструкції коробки з урахуванням характеристик продукції
Розробка конструкції коробки з урахуванням характеристик продукції
Розробка дизайн-макету за матеріалами замовника
Розробка дизайн-макету за матеріалами замовника
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • Визначтеся з вмістом коробки. Щоб підібрати відповідний варіант упаковки важливо заздалегідь знати розмір і вагу вмісту.
 • Ви можете знайти приклади конструкцій, які вам подобаються.
 • Попередньо оцініть який обсяг тиражу вам потрібен, так як від його величини залежить вартість однієї коробки. При збільшенні тиражу вартість однієї одиниці паковання може значно знижуватися.
 • Надішліть нам заявку з усіма наявними даними, ви можете скористатися формою зворотного зв'язку на сайті, надіслати листа на електронну пошту або в месенджери, або зателефонувати за контактним номером телефону.
 • З вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей замовлення і надасть прорахунок виготовлення тиражу упаковки.

Готовий макет упаковки може надаватися замовником, або його допоможуть розробити фахівці ATTOLIS. Розробка макета проводиться за умови оформлення замовлення на тираж упаковки в ATTOLIS. Вартість розробки макету визначається після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Великі наклади фірмової коробки на замовлення з ATTOLIS

ATTOLIS більше 20 років спеціалізується на виробництві паперової упаковки на замовлення. У наших виробничих цехах встановлено потужне обладнання для друку, післядрукарської обробки, висікання, каширування, фальцесклеювання упаковки, ми можемо виробляти упаковку великими тиражами в оптимальні терміни, також можемо виробляти упаковку для пластикових карт.

Доставка тиражів здійснюється по всій Україні кур'єрськими службами і нашим власним автотранспортом.

Часті питання

☷ Де виробляється упаковка?

Виробництво і головний офіс ATTOLIS знаходяться в м. Дніпро за адресою: вул. Лісопаркова 1.
Тут розташовані наші виробничі потужності. Наш виробничий майданчик включає цех додрукарської підготовки; друкарський цех; цех тиснення, ламінування і нанесення УФ-лаку; цех післядрукарської обробки; цех роботи з гофроматеріаламі; складські приміщення.

☷ Скільки коштують коробки на замовлення, чи можна отримати прайс?

У нас немає єдиного прайса на коробки, так як ми виготовляємо упаковку індивідуально під замовлення, різних конструкцій і з застосуванням різних технік обробки.

☷ Від чого залежить вартість упаковки?

Вартість коробок на замовлення залежить від:
- використовуваних матеріалів: крейдований картон різної щільності / макулатурний картон / дизайнерський картон / мікрогофрокартон / гофрокартон різної щільності / палітурний картон;
- виду нанесення друку: цифровий друк / офсетний друк / шовкотрафаретний друк;
- виду застосовуваних технік обробки: ламінація / УФ-лак / глиттер / конгревне тиснення / тиснення фольгою;
- обсягу тиражу упаковки. Чим більше тираж упаковки, тим менше буде вартість однієї одиниці.

☷ Який максимальний тираж упаковки на замовлення?

У ATTOLIS немає обмежень щодо максимального розміру тиражу. У нас встановлено професійне обладнання, яке дозволяє здійснювати всі виробничі процеси - друк, друкарську обробку, висікання, склейку - в оптимальні терміни. Ми виготовляємо регулярні великі тиражі.

☷ Чи залежить вартість замовлення упаковки від його тиражу?

Так. При виробництві будь-якого виду картонної упаковки на замовлення діє правило - чим більше тираж ви замовляєте, тим менше буде вартість одиниці упаковки.

☷ Чи можливо отримати пробний зразок упаковки перед замовленням тиражу?

Так. Ми розробимо конструкцію упаковки під ваш товар, зробимо пробний зразок, щоб ви могли переконатися в працездатності конструкції і відповідності розмірів упаковки розмірам вашого товару.

☷ Скільки коштує виготовлення пробного зразка?

Вартість виготовлення пробного зразка розраховується індивідуально і залежить від його розмірів, конструкції і використовуваних матеріалів.

☷ Чи змінюється ціна в залежності від кількості кольорів друку?

Так, змінюється.

☷ Який мінімальний тираж упаковки на замовлення?

ATTOLIS виробляє якісне паковання та приймає замовлення на виробництво від 100 одиниць.

Замовляючи мінімальний тираж своєї фірмової упаковки, потрібно враховувати, що вартість усіх підготовчих робіт для виробничих процесів увійдуть у вартість замовленого тиражу.

☷ У вас можна купити готові коробочки, що є в наявності?

У ATTOLIS немає складу готових виробів, вся продукція виготовляється індивідуально на замовлення.

☷ Як можна подивитися наживо приклади ваших виробів, щоб оцінити якість?

Ми завжди відкриті до спілкування, готові прийняти вас в нашому головному офісі і показати зразки. Узгодьте з нашим менеджером зручний час для зустрічі.
Наша адреса: м Дніпро, вул. Лісопаркова 1.
При використанні навігації Waze або 2GIS введіть нашу адресу, для Google Maps введіть в рядок пошуку «АТТОЛІС».

Або ми можемо відправити вам зразки наших робіт.

☷ Ви виготовляєте лише коробки?

Ні. Ми робимо практично все з паперу, картону, гофрокартону. ATTOLIS друкує поліграфію - наклейки, візитки, буклети, брошури, сертифікати та багато іншого, виготовляє конверти, виробляє упаковку, бирки, брендує папір тіш'ю і атласну стрічку.

☷ Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання ТЗ на дизайн від замовника.

☷ Чи можна зробити упаковки за моїм прикладом?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.

☷ Я отримаю готові зібрані коробки?

Залежно від конструкції, упаковка може відправлятися замовникам в зібраному або розібраному вигляді. Наприклад, самозбірні коробки-шкатулки стандартно відправляються замовнику в розібраному вигляді і складаються замовником вручну без клею. Це зручний варіант, так як навіть великий тираж таких коробок не займає багато місця при зберіганні. Якщо у вас немає досвіду в складанні таких коробок - ми з радістю відправимо вам відео-інструкцію.
Якщо ви хочете отримати свої коробки повністю зібраними - уточніть цей момент з нашим менеджером.

☷ Можете зробити упаковку під мій товар?

Так. Розробка і виробництво упаковки індивідуально під товар - це наша спеціалізація. Ви можете дати розміри свого виробу, але краще надіслати сам товар наживо.

☷ Чи можливо купити коробки із зразків на сайті?

Ні. Всі зразки упаковки, представлені на нашому сайті - це приклади паковання, яке ми виробляємо для наших замовників.

☷ Які матеріали ви використовуєте для виробництва упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та тільки з офіційними постачальниками матеріалів - картону, паперу, фарб, лаків.

☷ У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.