Друк буклетів

Для реклами свого товару, послуги, бренду або компанії маркетологи використовують різні способи реклами, і одним з найбільш ефективних вважається буклет. Він користується попитом і серед великих міжнародних компаній, і для маленьких приватних підприємств, тому і послуга друку буклетів є затребуваною і актуальною.

Буклет вдає із себе складений (сфальцованний) друкований аркуш паперу або картону. Так оформляють інструкції для товарів або послуг або окрему рекламну поліграфію. Часто виготовлення буклетів замовляється для упаковки для пластикових карт - клубних карт і подарункових сертифікатів, де карта кріпиться за допомогою силіконового клею або вставляються в розрізи «вушка».

Замовити друк буклетів від ATTOLIS - висока якість за низькою ціною

У ATTOLIS можна замовити друк рекламних буклетів як малими, так і великими багатотисячними тиражами. Вони відрізняються різними особливостями і характеристиками:

  • друк буклетів в Харкові буває різних форматів: А4, А5 і менше, залежно від вимог замовника;
  • з фальцами від 1 до 4: в залежності від конструкції і щільності паперу ми можемо отримати до 8 згинів в буклеті;
  • друк буклетів в Києві може бути в намотування або гармошкою;
  • згинання може бути звичайним, яке використовується під час друку буклетів в Дніпрі для тонкого паперу, або ж біговочним - для паперу підвищеної щільності (біговкой називають попереднє нанесення на матеріал ліній згинів за допомогою тупих ножів).

Вартість друку буклетів залежить від:

  • обсягу тиражу;
  • щільності паперу;
  • кольоровості друку: чорно-біла або повнокольоровий друк;
  • розташування друку: односторонньої або двосторонньої;
  • кількості фальців і застосування технік післядрукарської обробки.

Якщо ви хочете замовити за доступною ціною друк буклетів, то компанія ATTOLIS завжди до ваших послуг в будь-якому місті.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Ми працюємо з замовниками по всій Україні.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Які ключові елементи повинен містити дизайн буклету для привертання уваги?

Дизайн буклету повинен включати чітко виділені заголовки, зображення високої якості, кольорову гаму та лаконічний, привабливий стиль.

Як вибрати відповідний тип паперу для друку буклетів?

Вибір типу паперу залежить від бюджету, стилю кампанії та вимог якості. Важливо враховувати текстуру та вагу паперу.