Картонна упаковка для техніки

ATTOLIS виробляє картонну упаковку для побутової техніки, електроприладів, промислових товарів, аксесуарів для техніки. 

Вся упаковка виготовляється індивідуально під замовлення з урахуванням розмірів і ваги товару і оформлюється у фірмовому дизайні.

Варіанти брендованого паковання для техніки

ATTOLIS виробляє упаковку будь-якої складності, має багаторічний досвід і професійне виробниче обладнання. Ми виробляємо різні варіанти упаковки для техніки:

 • Коробки з гофрокартону. Гофрокартон - міцний матеріал, який має високі амортизаційні властивості і здатний захистити техніку від пошкоджень. Ми виробляємо як коробки з мікрогофрокартону, так і з п'ятишарового гофрокартону. 

Використовуючи шовкотрафаретний друк можемо наносити логотипи, тексти, ілюстрації на гофрокартон в один або в декілька кольорів, кількість кольорів друку буде впливати на вартість брендованої упаковки.

 • Коробки з картону. На крейдований або макулатурний картон можна нанести будь-який повнокольоровий друк. Зовнішню частину картонної коробки можна покрити глянсовою, матовою ламінацією або УФ-лаком. 

Наші клієнти

Картонні коробки не такі міцні, як коробки з гофрокартону, тому більше підійдуть для упаковки небитких товарів.

 • Кашировані коробки. Це найпопулярніший варіант паковання для техніки, так як каширована упаковка одночасно і міцна, і барвиста. Для виготовлення міцної упаковки, оформленої у фірмовому дизайні використовуємо метод каширування - приклеювання аркуша картону з друком до аркуша гофрокартону. Коробки для важких предметів можуть комплектуватися пластиковими ручками для зручності транспортування.

Виготовимо якісні фірмові коробки для техніки

Фірмовий дизайн несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. В ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок для техніки ми застосовуємо сучасні технології друку та обробки:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу та ілюстрацій дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення упаковки для техніки

При покупці техніки товар завжди вкладається в упаковку - універсальну або фірмову. Без цього елемента комплектація нового пристрою буде неповною, так як упаковка з щільного картону дозволяє і зібрати разом всі деталі, і зберегти цілісність крихкого товару.

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше фірмове паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію, також у нас можна замовити упаковку для кондитерських виробів.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Як замовити фірмову упаковку для техніки в ATTOLIS

 • Визначите розмір і вагу товару, який буде вкладатися в коробку, з усіма комплектуючими.
 • Виходячи з габаритів і ваги товару ми зможемо запропонувати варіанти відпрацьованих нами конструкцій упаковки або виготовимо індивідуальну конструкцію за розмірами вашого товару;
 • Визначте який наклад паковання вам потрібен, від обсягу тиражу залежить вартість однієї коробки. При збільшенні тиражу вартість однієї одиниці паковання може значно знижуватися.  
 • Відправте нам заявку зі всіма наявними даними, ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку на сайті, написати листа на електронну пошту або в месенджери, або зателефонувати за контактним номером телефону.
 • З вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей замовлення та надасть прорахунок виготовлення тиражу упаковки.

Готовий макет виробу може надаватися замовником, або його допоможуть розробити фахівці ATTOLIS. Розробка макета проводиться за умови оформлення замовлення на тираж упаковки в ATTOLIS. Вартість розробки макета визначається після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Види упаковок для замовлення

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Ще більше прикладів наших робіт

Коробки для електродів

Коробка для електродів    коробка для зварювальних електродів    

Самозбірна каширована коробка з двошарового мікрогофрокартону з покриттям матовою ламінацією.

Розмір коробки: 430 х 65 х 60 мм.

Коробки з макулатурного картону щільністю 450 г. На картоні повнокольоровий друк і захисний лак.

Розміри коробок:

 • 460 х 80 х 40 мм
 • 460 х 55 х 33 мм

Коробки для гальмівних колодок

Коробки для гальмівних колодок    упаковка для гальмівних колодок

Коробки різних типорозмірів з кашированого мікрогофрокартону з повнокольоровим друком і захисним лаком. Логотип нанесено об'ємним UV-лаком.

Розміри коробок:

 • 210 х 200 х 80 мм
 • 180 х 180 х 60 мм
 • 145 х 80 х 80 мм
 • 105 х 70 х 70 мм

Коробка для Wi-Fi роутера

коробка для Wi-fi роутера    коробка для роутера

Самозбірна коробка з двошарового мікрогофрокартону. Каширування картоном з повнокольоровим друком і матовою ламінацією.

Розмір коробки: 185 х 185 х 75 мм.

Часті питання

Скільки коштує виготовлення упаковки для техніки?

Ціна на картонне пакування для побутової техніки розраховується індивідуально. На вартість упаковки для техніки впливає обсяг тиражу, вид картону, тип конструкції упаковки побутової техніки, а також вид технік обробки.

Які матеріали ви використовуєте для виготовлення упаковки для побутової техніки?

В ATTOLIS ви можете замовити виготовлення упаковки для побутової техніки з картону, гофрокартону та кашованого картону. Кашировані коробки найбільш популярний варіант упаковки для техніки, так цей вид матеріалу відрізняється особливою міцністю і барвистістю.