Персоналізація даних

ATTOLIS персоналізація друкованої продукції, так само, як і нумерація проводиться на цифрових машинах Xerox. Персоналізація – це нанесення змінних даних на поліграфічні вироби, на паперову або картонну упаковку.

Персоналізація друкованої продукції - це вид післядрукарської обробки, який передбачає друк на кожному примірнику тиражу індивідуальної цифровий, текстової, ілюстраційної інформації. Може наноситися унікальний серійний номер, штрих і QR-код, поштову адресу, ім'я одержувача, звернення до адресата в листі і т. д.

Наприклад, персоналізація застосовується у випадку, коли необхідно відправити або вручити кількох (або більшій кількості) одержувачам однакове повідомлення, грамоту, запрошення, диплом, в яких змінюється ім'я одержувача.

Будемо раді проконсультувати вас і прорахувати вартість послуги за телефоном: +380 (97) 790-90-00, в  месенджерах або ви можете зв'язатися з нами через форму зворотного зв'язку.

ATTOLIS може персоналізувати ваші листи, конверти, листівки великими тиражами і відправити їх по всій Україні. Додатково у нас можна замовити послугу УФ-лакування.