Друк вітальних листівок

Даний вид поліграфічної продукції не є обов’язковою умовою успішної діяльності компанії, але формує у клієнтів компанії впевненість у співробітництві. Корпоративні вітальні листівки виготовляються у невеликій кількості з нагоди свят, знаменних для компанії-замовника дат або іменних привітань співробітників, клієнтів.

Матеріал для виготовлення вітальних листівок

Для вітальних листівок необхідний матеріал з високою жорсткістю, зазвичай для цього використовується крейдований папір високої щільності або картон з двостороннім крейдуванням. Дизайн вітальної листівки залежить від її призначення, тому для оздоблення використовуються різні варіанти:

 • дизайнерські прикраси;
 • УФ-лак або глітер (блискітки);
 • тиснення або висічка;
 • комбінація різних видів оздоблення.

Види вітальних листівок

Вітальна листівка може бути виготовлена у вигляді односторонньої картки із зображенням на титульній частині і порожньою зворотною стороною для рукописного тексту. Найчастіше така листівка має розмір конверта (А5, А6, євроконверт (210х100)).

 • Картка може бути складена навпіл, тоді всередині складеного прямокутника буде місце для рукописного і друкованого тексту.
 • Можливим є виготовлення багаторівневої листівки з прихованими поверхнями, які розпрямляються при відкриванні складеної картки.
 • Компанія «ATTOLIS» виконує друк різних видів вітальних листівок на замовлення відповідно до ваших побажань і вимог.

На свята дуже приємно отримувати подарунки у вигляді листівок. Зараз так можна привітати бізнес-партнерів, додати фарб в подарунковий набір, а також піднести оригінальний презент. Друкарня ATTOLIS виконує друк листівок різних видів як малими, так і великими тиражами.

Виготовлення листівок: можливості друку і декоративної обробки

Зазвичай друк листівок в Києві виконується на крейдованому папері або крейдованому картоні з високою щільністю. ATTOLIS якісно виготовляє барвисті святкові листівки. Ми професійно наносимо матову або глянсову ламінацію, щоб захистити листівки від зносу і додати їм яскравості.

Для листівок з дизайнерського картону ми запропонуємо безліч варіантів картону різних кольорів і з різними рельєфами.

У ATTOLIS широкий парк обладнання для післядрукарської обробки, тому ми пропонуємо недорогу друк листівок вХаркові:

 • На текст і графічні елементи можемо нанести «високий UV-лак». Букви стануть блищати і будуть рельєфними.
 • Текст можна нанести методом Silk Foil із золотистою або сріблястою фольгою. При використанні цього методу букви стануть рельєфними, будуть блищати золотом або сріблом. Друк методом Silk Foil особливо підходить для дрібних тиражів, так як при цьому методі не використовуються дорогі латунні кліше.
 • Текст можна нанести блінтовим ( «сліпим») тисненням, тоді на картоні залишиться рельєф, або тисненням з фольгою - отримаємо рельєфні фольговані літери. Пропонуємо на вибір понад 100 варіантів матовою, металізованої або голографічного фольги.
 • Застосувавши фігурну висікання, робимо в листівці окремі графічні елементи вирізаними, наскрізними. Сама листівка може мати нестандартну фігурну форму.
 • Друк на листівках в Одесі з персоналізацією. У кожній листівці навіть при багатотисячному тиражі може друкуватися звернення - ім'я та по батькові одержувача.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Ми працюємо з замовниками по всій Україні.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Як вибрати відповідний дизайн для вітальних листівок відповідно до події чи свята?

Вибір дизайну повинен відповідати характеру події або свята, використовувати відповідні колірні схеми та графічні елементи.

Як вітальні листівки можуть бути використані в бізнесі для збільшення лояльності клієнтів?

Вітальні листівки можна використовувати для висловлення подяки клієнтам, вітання зі святами та створення позитивного враження, що сприяє збільшенню лояльності.