Друк логотипу на папері тіш'ю

ATTOLIS якісно друкує на тонкому папері тіш'ю і виконує замовлення від 300 аркушів

 

Тіш'ю (від англ. tissue – серветка) – дуже тонкий папір, який рідко використовується в якості самостійної упаковки. Матеріал відрізняється витонченістю і ніжністю, а також може бути представлений у більш ніж 50 відтінках.

Цей пакувальний папір не завжди може використовуватися в якості самостійного пакування тому що не зможе надійно захистити товар від пошкоджень і забруднень. Але цей ніжний папір чудово доповнить основну упаковку.

У нього можна «укутати» товар перед тим, як покласти його в коробку або пакет. Так ви зможете додатково захистити виріб і зафіксуєте його в упаковці, заповнивши порожній простір.

Друк на папері тіш'ю

Упаковка товару з найтоншого брендованого пакувального паперу – це додаткові позитивні емоції вашого покупця.

Особливості і можливості друку на тіш'ю:

  • для нанесення зображень на тонкий папір ми використовуємо виключно екологічні водні фарби. У таких фарб немає запаху. Це важливо для товарів, постачальники яких стежать за якістю і презентабельним виглядом упаковки;
  • для друку на тіш'ю краще обрати багато невеликих елементів, ніж один великий з товстими суцільними лініями, так як від великої кількості водної фарби папір може дещо зморщитися;
  • щільність паперу тіш'ю 18-20 г/м², він легкий як пір'їнка;
  • ми надамо вам на вибір понад 50 його кольорів;
  • друкуємо як матовими, так і металізованими фарбами. Крім стандартних золотої і сріблястої фарб, металізованими можуть бути будь-які кольори.

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше особливе паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
дизайн
Індивідуальний
дизайн
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва
Різні
види друку
Різні
види друку

Вартість виробництва брендованого пакувального паперу тіш'ю залежить від:

  • тиражу;
  • друку звичайними або металізованими фарбами, вартість печатки срібними і золотими фарбами буде вище, ніж звичайними.

Багато компаній з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя і інших міст України встигли оцінити переваги даного виду доповнення до упаковки та багато компаній вже переконалися у високій якості нашої продукції:

Наші клієнти
 

Папір тіш'ю - висока якість друку на ніжному папері

Щоб замовити друк на папері тіш'ю у Дніпрі на виробництві ATTOLIS скористайтесь формою зворотного зв'язку, також ви можете зателефонувати нам, написати по e-mail або зв'язатися з нами в месенджерах. 

Друк логотипу на папері тіш'ю виконується професійними працівниками, які знають: 

  • як правильно розробити макет виробу;
  • як підібрати колір матеріалу;
  • як зробити акцент на деталях. 

Друк на пакувальному папері тіш'ю допоможе залучити увагу покупців і легко підвищить цінність вашого товару.