Друк логотипу на папері тіш'ю

Тіш'ю (від англ. tissue – серветка) – дуже тонкий папір, який рідко використовується як самостійна упаковка. Матеріал відрізняється витонченістю і ніжністю, а також може бути представлений у різних відтінках.

ATTOLIS якісно друкує на тонкому папері тіш'ю та виконує замовлення від 300 аркушів.

Цей пакувальний папір не завжди може використовуватися як самостійне пакування, оскільки він не зможе надійно захистити товар від пошкоджень і забруднень. Але цей ніжний папір чудово доповнить основну упаковку.

У неї можна «укутати» товар перед тим, як покласти його в коробку чи пакет. Так ви додатково захистите виріб та зафіксуєте його в упаковці, заповнивши порожній простір.

Друк на папері тіш'ю

Упаковка товару з найтоншим брендованим пакувальним папером – це додаткові позитивні емоції вашого покупця.

Особливості та можливості друку на тіш'ю:

 • для нанесення зображень на тонкий папір ми використовуємо виключно екологічні водні фарби. Такі барви не мають запаху. Це важливо для товарів, постачальники яких стежать за якістю та презентабельним видом упаковки;
 • для друку на тіш'ю краще вибрати багато невеликих елементів, ніж один великий з товстими суцільними лініями, тому що від великої кількості водяної фарби папір може зморщитися;
 • щільність паперу тіш'ю 18-20 г/м², вона легка як пір'їнка;
 • ми надамо вам на вибір понад 50 її кольорів;
 • друкуємо як матовими, так і металізованими фарбами. Крім стандартних золотої та срібної фарб, металізованими можуть бути будь-які кольори.

Наше виробництво – місце, де виконується найкращий друк на папері тіш'ю

Заснована в 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії та післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, у тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцеве та фальцесклейне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби – штрих-кодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень.

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Вартість виробництва брендованого пакувального паперу тіш'ю залежить від:

 • тиражу;
 • друку звичайними або металізованими фарбами, вартість друку срібними та золотими фарбами буде вищою, ніж звичайними.

Багато компаній з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України вже встигли оцінити переваги цього виду доповнення до упаковки.

Багато компаній вже переконалися у високій якості нашої продукції:

Наші клієнти
 

Папір тіш'ю - якісний друк на тонкому папері

Щоб замовити друк на папері тіш'ю у Дніпрі на виробництві ATTOLIS скористайтесь формою зворотного зв'язку, також ви можете зателефонувати нам, написати по e-mail або зв'язатися з нами у месенджерах.

Друк логотипу на папері тіш'ю виконується професійними співробітниками, які знають:

 • як правильно розробити макет виробу;
 • як підібрати колір матеріалу;
 • як наголосити на деталях.

Друк на пакувальному папері тіш'ю допоможе привернути увагу покупців і легко підвищить цінність вашого товару.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Навіщо потрібний пакувальний папір тиш`ю?

Папір тиш`ю - це чудове доповнення до упаковки для подарунків, її зручно укладати в подарункові коробки або пакети як наповнювач. Також широко використовується у оформленні квіткових композицій.

Особливості брендування (нанесення логотипу) на папір тиш`ю

 • для нанесення зображень на тонкий папір використовуються виключно екологічні водні фарби. Такі барви не мають запаху. Постачальники даних товарів стежать за якістю та презентабельним видом упаковки;
 • для друку на папері тишею краще вибрати багато невеликих елементів, ніж один великий із товстими суцільними лініями, оскільки від великої кількості водної фарби папір може зморщитися;
 • щільність паперу тишею 18-20 г/м², вона легка як пір'їнка;
 • наша палітра кольорів включає більше 50 кольорів;
 • друкуємо як матовими, так і металізованими фарбами. Крім стандартних золотої та срібної фарб, металізованими можуть бути будь-які кольори.