Друк логотипу на папері тіш'ю

ATTOLIS якісно друкує на тонкому папері тіш'ю та виконує замовлення від 300 аркушів.

Тіш'ю (від англ. tissue – серветка) – дуже тонкий папір, який рідко використовується як самостійна упаковка. Матеріал відрізняється витонченістю і ніжністю, а також може бути представлений у різних відтінках.

Цей пакувальний папір не завжди може використовуватися як самостійне пакування, оскільки він не зможе надійно захистити товар від пошкоджень і забруднень. Але цей ніжний папір чудово доповнить основну упаковку.

У неї можна «укутати» товар перед тим, як покласти його в коробку чи пакет. Так ви додатково захистите виріб та зафіксуєте його в упаковці, заповнивши порожній простір.

Друк на папері тіш'ю

Упаковка товару з найтоншим брендованим пакувальним папером – це додаткові позитивні емоції вашого покупця.

Особливості та можливості друку на тіш'ю:

 • для нанесення зображень на тонкий папір ми використовуємо виключно екологічні водні фарби. Такі барви не мають запаху. Це важливо для товарів, постачальники яких стежать за якістю та презентабельним видом упаковки;
 • для друку на тіш'ю краще вибрати багато невеликих елементів, ніж один великий з товстими суцільними лініями, тому що від великої кількості водяної фарби папір може зморщитися;
 • щільність паперу тіш'ю 18-20 г/м², вона легка як пір'їнка;
 • ми надамо вам на вибір понад 50 її кольорів;
 • друкуємо як матовими, так і металізованими фарбами. Крім стандартних золотої та срібної фарб, металізованими можуть бути будь-які кольори.

Наше виробництво – місце, де виконується найкращий друк на папері тіш'ю

Заснована в 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії та післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, у тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцеве та фальцесклейне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби – штрих-кодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень.

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Вартість виробництва брендованого пакувального паперу тіш'ю залежить від:

 • тиражу;
 • друку звичайними або металізованими фарбами, вартість друку срібними та золотими фарбами буде вищою, ніж звичайними.

Багато компаній з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України вже встигли оцінити переваги цього виду доповнення до упаковки.

Багато компаній вже переконалися у високій якості нашої продукції:

Наші клієнти
 

Папір тіш'ю - якісний друк на тонкому папері

Щоб замовити друк на папері тіш'ю у Дніпрі на виробництві ATTOLIS скористайтесь формою зворотного зв'язку, також ви можете зателефонувати нам, написати по e-mail або зв'язатися з нами у месенджерах.

Друк логотипу на папері тіш'ю виконується професійними співробітниками, які знають:

 • як правильно розробити макет виробу;
 • як підібрати колір матеріалу;
 • як наголосити на деталях.

Друк на пакувальному папері тіш'ю допоможе привернути увагу покупців і легко підвищить цінність вашого товару.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Навіщо потрібний пакувальний папір тиш`ю?

Папір тиш`ю - це чудове доповнення до упаковки для подарунків, її зручно укладати в подарункові коробки або пакети як наповнювач. Також широко використовується у оформленні квіткових композицій.

Особливості брендування (нанесення логотипу) на папір тиш`ю

 • для нанесення зображень на тонкий папір використовуються виключно екологічні водні фарби. Такі барви не мають запаху. Постачальники даних товарів стежать за якістю та презентабельним видом упаковки;
 • для друку на папері тишею краще вибрати багато невеликих елементів, ніж один великий із товстими суцільними лініями, оскільки від великої кількості водної фарби папір може зморщитися;
 • щільність паперу тишею 18-20 г/м², вона легка як пір'їнка;
 • наша палітра кольорів включає більше 50 кольорів;
 • друкуємо як матовими, так і металізованими фарбами. Крім стандартних золотої та срібної фарб, металізованими можуть бути будь-які кольори.