Фальцесклейка

 

В ATTOLIS фальцесклейка картонного чи паперового паковання відбувається на спеціальному фальцесклеювальному обладнанні - в машини закладаються заготовки майбутніх коробок чи конвертів, проходячи крізь вали машини, заготовки проклеюються та складаються. З фальцесклеювальної машини виходять готові вироби, які пакуються та відправляються замовникам.

Де застосовується фальцесклейка?

Ця технологія з'єднання знайшла активне застосування у світі поліграфії та упаковки. Фальцесклейка забезпечує міцне, надійне скріплення матеріалів воєдино, що є актуальним у виробництві наступних категорій виробів:

 • коробки, контейнери;
 • рекламні матеріали;
 • брошури, книги;
 • сувенірна продукція (листівки, календарі);
 • конверти.

Універсальний спосіб з'єднання активно використовується в різних галузях – це раціональне рішення, яке стало ключовим елементом виготовлення високоякісних друкованих чи пакувальних матеріалів.

Етапи фальцесклейки

Спочатку потрібно підготувати матеріали до роботи, виконавши біговку та висікання відповідно до дизайну, а також заданих розмірів кінцевого виробу. Інші завдання виконує фальцесклейна машина:

 • складання заготовок у визначеному порядку;
 • згинання матеріалу вздовж заздалегідь визначених ліній;
 • нанесення холодного клею або термоклею на виділені ділянки;
 • пресування;
 • сушіння.

Автоматизація процесів дозволяє мінімізувати появу шлюбу, а електронні системи оцінюють якість готових виробів. Це дозволяє виробляти великі обсяги продукції у стислий термін у точній відповідності до заданих параметрів.

Фальцесклейка в поліграфії: особливості технології

Використання сучасного обладнання забезпечує рівномірний розподіл клею по заданих областях: вузли склеювання є зручними аплікаторами, які відмірюють точну порцію скріплювального складу.

Важлива частина виробничого процесу – фальцювання, яке визначає форму, а також структуру кінцевого виробу. Лінія згину має бути точною, що визначає якість бічних швів.

Багатофункціональні фальцювально-склеювальні машини роблять основні процеси простішими та ефективнішими, а також дозволяють дотримуватися високих стандартів якості.

Переваги ATTOLIS

Персоналізований підхід – це максимум уваги кожному клієнту, що дозволяє створювати унікальні рішення у точній відповідності до запиту. Пакувальна продукція, рекламні матеріали, конверти чи брошури будуть оперативно виготовлені, упаковані та передані на відправлення. Послуги фальцесклейки можна замовити на спеціальних умовах:

 • чесні ціни;
 • швидке виготовлення великих обсягів;
 • повний цикл послуг, включаючи постдрукарську обробку.

Менеджери розроблять оптимальну схему реалізації поставленого завдання, виходячи з озвучених вимог та бюджету. Доступна фальцесклейка на 3 точки – це базове рішення для різних категорій виробів з паперу або картону.

Щоб розрахувати попередню вартість, а також замовити потрібні послуги, необхідно сформувати запит та зв'язатися з менеджерами: телефоном або електронною поштою. Співробітники компанії детально дадуть відповіді на всі питання і запропонують актуальний формат співпраці.

Часті питання

Які переваги має фальцесклейка для виробництва коробок на замовлення?

Фальцесклейка дозволяє швидко та ефективно виготовляти коробки на замовлення без необхідності в скобках або клею. Вона забезпечує високу міцність та якість з'єднань.

Для яких видів виробів фальцесклейка є найбільш відповідною?

Фальцесклейка широко використовується для виготовлення коробок, упаковки, книг, брошур, рекламних матеріалів та інших друкованих виробів.