Пакети для фасування насіння

На відміну від інших конвертів, пакети для фасування насіння мають невеликий розмір і дуже міцну заклейку.

Пакет для насіння на титульній стороні має зображення культури ті її повну назву, а на зворотній стороні вказані правила посадки, дані про виробника, термін придатності насіння та інша корисна інформація.

Пакети (конверти) для насіння можуть мати різну форму, але вони всі невеликі, оскільки насіння в них фасується за вагою. Зазвичай у пакеті для насіння є петля (євроотвір) для торгового гачка.

Пакети для насіння, як правило, виготовляються із білого гладкого паперу, тоді на пакет наноситься яскравий повнокольоровий друк. Останнім часом можна часто зустріти пакети для насіння з крафт-паперу. На такі пакети наноситься невеликий текст, або приклеюється етикетка з інформацією про насіння. Такий варіант виглядає не дуже яскраво, зате виконаний в екостилі.

Паперові пакети для насіння надійно захищають продукт від впливу вологи, сонця та інших зовнішніх факторів. Завдяки сучасній методиці обробки упаковка не вбирає зайву вологу, що повністю виключає передчасне проростання посівного матеріалу.

Виготовлення пакетів для насіння: особливості та переваги

Пакети для насіння від компанії «ATTOLIS» мають наступні позитивні характеристики:

  • Завдяки високоміцному заклеюванню повністю виключається мимовільне розкриття пакета. 
  • Розміри упаковки відносно невеликі. Це дуже зручно, так як фасування посадкового матеріалу проводиться за вагою.
  • На титульній стороні пакета вказана назва культури й нанесено її кольорове зображення. Для зручності ззаду упаковки наноситься більш розгорнута інформація про насіння, строки сівби, особливості догляду і так далі.
  • Можливість вибору форми упаковки.
  • Щоб пакети з насінням зручно можна було розмістити на торговому стенді, у верхній частині виробу є спеціальна петля (євроотвір).
  • Доступна ціна виготовлення пакетів для насіння.

Надійна паперова упаковка для посівного матеріалу допоможе привернути увагу покупців до запропонованої продукції. 

Як замовити виробництво упаковки для насіння в Дніпрі та інших містах України?

Виробництво оригінальної упаковки для насіння можна замовити на сайті компанії «ATTOLIS». Друкована продукція буде виготовлена за індивідуальним замовленням з використанням сучасних технологій і новітнього устаткування. 

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Які пакети для насіння можна замовити в ATTOLIS?

Ми можемо надрукувати пакети стандартних розмірів 80 на 140 мм, 120 на 160 мм чи за індивідуальним розміром відповідно технічного завдання.

Можливо отримати пробний зразок пакування для насіння перед замовленням партії?

Так, ми зробимо тестовий зразок пакету для фасування насіння аби ви могли переконатися у відповідності зовнішнього вигляду та розмірів.