Друк штрих-кодів і нанесення нумерації

Для нанесення нумерації компанія ATTOLIS використовує 2 машини цифрового друку виробництва Xerox. При нумерації на кожний екземпляр тиражу наноситься порядковий номер. При цьому кожен виріб має свій унікальний індивідуальний номер.

Нумерація друкується на білетах, клієнтських картках, ярликах. Нумерація використовується для виготовлення акційних фішок: виготовляються картонні фішки будь-якої форми, на кожній фішці друкується унікальний номер, який може покриватися скретч-покриттям (яке одержувач пізніше стирає монетою). Такі фішки часто вкладають в пакети зі снеками при проведенні акцій, припускаючи, що певні номери виграшні.

Часті питання

Чому коробки з друком штрих-кодів та нумерацією є популярними серед виробників та дистриб'юторів?

Коробки на замовлення з штрих-кодами та нумерацією спрощують облік та відстеження продукції, дозволяють підвищити продуктивність та знизити ризики помилок у логістиці та поставках.

Як вибрати відповідний тип штрих-коду та метод нумерації для конкретного бізнесу?

Вибір типу штрих-коду та методу нумерації залежить від сфери діяльності бізнесу, вимог клієнтів та потреб у відстеженні продукції. Важливо вибрати метод, який найкраще відповідає конкретним завданням.