Виробництво коробок для ювелірних виробів

Коробка-конверт для біжутерії Steel Story

     

Коробочки різних типорозмірів з картону. Повнокольоровий друк, матова ламінація, вибірковий UV-лак на елементах зображення.

Розміри коробок:

  • 95 х 95 х 30 мм.
  • 85 х 68 х 22 мм.
  • 60 х 45 х 20 мм.

Коробки для кілець

       

Коробки з палітурного картону, кашированного дизайнерської папером. Логотип на кришці нанесено методом об'ємного тиснення фольгою без кліше Silk Foil.

Розмір коробочки: 50 х 50 х 45 мм.

Коробки для кілець

 

Коробочка з палітурного картону, кашированного дизайнерської папером. Об'ємна друк логотипу на кришці UV фарбами.

Розмір коробочки: 43 х 43 х 40 мм.

Коробка для великих ювелірних виробів

     

Коробка з палітурного картону, кашированого дизайнерським папером. Шовкотрафаретний друк логотипу на кришці. Коробка комплектується ложементом.

Розмір коробки: 90 х 90 х 40 мм.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Наші клієнти

Часті питання

Чи можна купити в ATTOLIS готові коробки, що є в наявності?

У ATTOLIS немає складу готових виробів, вся продукція виготовляється індивідуально на замовлення.

Як можна подивитися наживо приклади ваших виробів, щоб оцінити якість?

Ми завжди відкриті до спілкування, готові прийняти вас в нашому головному офісі і показати зразки. Узгодьте з нашим менеджером зручний час для зустрічі.
Наша адреса: м Дніпро, вул. Лісопаркова 1.
При використанні навігації Waze або 2GIS введіть нашу адресу, для Google Maps введіть в рядок пошуку «АТТОЛІС».

Або ми можемо відправити вам зразки наших робіт.

Ви виготовляєте лише паковання?

Ні. Ми робимо практично все з паперу, картону, гофрокартону. ATTOLIS друкує поліграфію - папки, наклейки, візитки, буклети, брошури, сертифікати та багато іншого, виготовляє конверти, виробляє упаковку, бирки, брендує папір тіш'ю і атласну стрічку.

Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Чи можливо виготовити паковання за моїм зразком?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.

Я отримаю готові зібрані коробки?

Залежно від конструкції, упаковка може відправлятися замовникам в зібраному або розібраному вигляді. Наприклад, самозбірні коробки-шкатулки стандартно відправляються замовнику в розібраному вигляді і складаються замовником вручну без клею. Це зручний варіант, так як навіть великий тираж таких коробок не займає багато місця при зберіганні. Якщо у вас немає досвіду в складанні таких коробок - ми з радістю відправимо вам відео-інструкцію.
Якщо ви хочете отримати свої коробки повністю зібраними - узгодьте це, будь ласка, з нашим менеджером.

Можете зробити упаковку під мій товар?

Так. Розробка і виробництво упаковки індивідуально під товар - це наша спеціалізація. Ви можете надати нам розміри свого виробу, але краще надіслати товар наживо.

Які матеріали ви використовуєте для виробництва харчової упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та лише з офіційними постачальниками матеріалів – картону, паперу, фарб, лаків. Папір та картон дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. При взаємодії з продуктами харчування картонна упаковка для харчових продуктів не виділяє отруйних речовин, які можуть завдавати шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищу.

У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.

Також у нас можна замовити упаковку з палітурного картону.