Коробки для ювелірних виробів на замовлення

ATTOLIS виготовляє на замовлення картонну упаковку, а також займається поліграфією більше 20 років. Краще обладнання та досвід гарантують якість товарів, що виготовляються. У компанії ATTOLIS можна замовити коробки для прикрас, коробки для ювелірних виробів. Паковання буде розроблена та виготовлена під ваш товар та з урахуванням ваших побажань.

Типи коробок, дизайн та матеріали

На сайті компанії ATTOLIS представлені приклади упаковки для прикрас, виготовлені для замовників. Паковання для прикрас може бути різної форми, розмірів, різних матеріалів, з індивідуальним дизайном замовника. Ви можете вибрати приклад коробки, виходячи з виду виробу, який буде упаковуватися, з урахуванням ваших маркетингових цілей та запланованого бюджету. Менеджери та дизайнери-конструктори ATTOLIS розроблять конструкцію паковання під ваші товари, і за необхідності зроблять пробний зразок.

Деякі приклади коробок для прикрас та ювелірних виробів:

  • Картонне паковання для біжутерії у формі конверта є видом упаковки в трьох розмірах (95 х 95 х 30 мм, 85 х 68 х 22 мм, 60 х 45 х 20 мм) з картону з повнокольоровим друком, матовою ламінацією та UV- лаком на окремих елементах зображень.
  • Коробки для кілець та сережок виконані з палітурного картону, кашованого дизайнерським папером, з можливістю нанесення зображень та логотипів методом тиснення або UV фарбами. Приклад розмірів: 50 х 50 х 45 мм, 43 х 43 х 40 мм.
  • Коробки для великих ювелірних виробів можуть бути виготовлені з палітурного картону, кашованого дизайнерським папером. Можливий шовкотрафаретний друк на кришці. Коробка укомплектована м'якою підкладкою — ложементом. Розмір — 90 х 90 х 40 мм.

Зверніть увагу, що немає готових виробів. Усі коробочки для прикрас виготовляються на замовлення за попереднім погодженням.

Коробка-конверт для біжутерії Steel Story

коробка-конверт для біжутерії     коробка-конверт купити

Коробочки різних типорозмірів з картону. Повнокольоровий друк, матова ламінація, вибірковий UV-лак на елементах зображення.

Розміри коробок:

  • 95 х 95 х 30 мм.
  • 85 х 68 х 22 мм.
  • 60 х 45 х 20 мм.

Коробки для кілець

коробка для кілець   купити коробку для кілець    

Коробки з палітурного картону, кашированного дизайнерської папером. Логотип на кришці нанесено методом об'ємного тиснення фольгою без кліше Silk Foil.

Розмір коробочки: 50 х 50 х 45 мм.

Коробки для кілець

 

Коробочка з палітурного картону, кашированного дизайнерської папером. Об'ємна друк логотипу на кришці UV фарбами.

Розмір коробочки: 43 х 43 х 40 мм.

Коробка для великих ювелірних виробів

коробки з палітурного картону     коробки з палітурного картону на замовлення

Коробка з палітурного картону, кашированого дизайнерським папером. Шовкотрафаретний друк логотипу на кришці. Коробка комплектується ложементом.

Розмір коробки: 90 х 90 х 40 мм.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Функції упаковки для прикрас

Коробочки для ювелірних виробів потрібні не тільки для декору, а й для зберігання коштовностей. У футлярі або тубусі їх набагато простіше транспортувати та зберігати у правильному положенні, якщо його було обрано з урахуванням усіх ергономічних норм. Саме тому упаковка для ювелірних виробів важлива не лише для презентації прикрас, а й для зберігання.

Наші клієнти

Часті питання

Чи можна купити в ATTOLIS готові коробки, що є в наявності?

У ATTOLIS немає складу готових виробів, вся продукція виготовляється індивідуально на замовлення.

Як можна подивитися наживо приклади ваших виробів, щоб оцінити якість?

Ми завжди відкриті до спілкування, готові прийняти вас в нашому головному офісі і показати зразки. Узгодьте з нашим менеджером зручний час для зустрічі.
Наша адреса: м Дніпро, вул. Лісопаркова 1.

Або ми можемо відправити вам зразки наших робіт.

Ви виготовляєте лише паковання?

Ні. Ми робимо практично все з паперу, картону, гофрокартону. ATTOLIS друкує поліграфію - папки, наклейки, візитки, буклети, брошури, сертифікати та багато іншого, виготовляє конверти, виробляє упаковку, бирки, брендує папір тіш'ю і атласну стрічку.

Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Чи можливо виготовити паковання за моїм зразком?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.

Можете зробити упаковку під мій товар?

Так. Розробка і виробництво упаковки індивідуально під товар - це наша спеціалізація. Ви можете надати нам розміри свого виробу, але краще надіслати товар наживо.

Я отримаю готові зібрані коробки?

Залежно від конструкції, упаковка може відправлятися замовникам в зібраному або розібраному вигляді. Наприклад, самозбірні коробки-шкатулки стандартно відправляються замовнику в розібраному вигляді і складаються замовником вручну без клею. Це зручний варіант, так як навіть великий тираж таких коробок не займає багато місця при зберіганні. Якщо у вас немає досвіду в складанні таких коробок - ми з радістю відправимо вам відео-інструкцію.
Якщо ви хочете отримати свої коробки повністю зібраними - узгодьте це, будь ласка, з нашим менеджером.

Які матеріали ви використовуєте для виробництва харчової упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та лише з офіційними постачальниками матеріалів – картону, паперу, фарб, лаків. Папір та картон дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. При взаємодії з продуктами харчування картонна упаковка для харчових продуктів не виділяє отруйних речовин, які можуть завдавати шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищу.

У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.

Також у нас можна замовити упаковку з палітурного картону.

Як зробити замовлення в ATTOLIS

На сайті компанії можна переглянути можливі варіанти ювелірної упаковки на замовлення та зв'язатися з менеджерами для уточнення деталей замовлення вашого тиражу паковання. Для цього потрібно заповнити коротку анкету, вказавши своє ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону та сформувати свій запит. Також можна прикріпити файл із зображенням власного макета, щоб фахівці могли оперативно зробити прорахунок.

Замовити упаковку для прикрас з логотипом можна у компанії ATTOLIS. Для цього ви можете надіслати форму зворотного зв'язку, зв'язатися по e-mail, зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті, або написати в месенджерах.