Різка

Різання необхідне для розрізання аркуша з печаткою на частини, наприклад, коли на одному аркуші надруковано кілька виробів.

Методом різання надається потрібна форма та точний розмір продукції

Різка дозволяє зрізати все, що стосується незапечатуваної площі по всіх сторонах друкованого листа (білі краї). Це з особливостями поліграфічного устаткування, у якому є обмеження за будь-якому вигляді друку. Різання дає дві ідеально рівні перпендикулярні сторони, щодо яких будуть виконуватися всі наступні операції.

Для замовлення поліграфії та упаковки, заповніть форму зворотного зв'язку, пишіть нам у  месенджерах або зателефонуйте: +380 (97) 790-90-00.

Особливості різання паперу та картону

У виробництві упаковки або рекламних матеріалів різання картону та паперу – важлива частина більшості проектів. На якість та точність обробки країв впливає вибір інструментів та обладнання, а також попередня підготовка матеріалу.

Чим тонша основа, тим акуратнішого звернення вона вимагає. А для щільних виробів буде потрібна підвищена потужність. Стандартний кут різання складає 90 градусів, що необхідно для отримання чітких, акуратних країв.

Види порізки: гільйотинне, плоттерне різання, порізка височними ножами

У виробництві поліграфії та картонно-паперової упаковки застосовуються основні методи різання:

  • Гільотинне різання. Процес виробляється на спеціальних різаках, у промислових масштабах використовуються електро-механічні різаки, у яких велика довжина різу і потужність, за рахунок якої оператор верстата може порізати велику кількість листів одним різом, але гільйотинне різання може зробити тільки рівний різ, не фігурний.
  • Плоттерне різання. Цим способом можна вирізати елементи будь-якої форми. Крім того, на плотері можна робити підсікання на самоклеючих матеріалах, наприклад, при виготовленні стікерпаків - плотер робить не наскрізне різання, а ріже тільки верхній шар, і ми отримуємо набір стікерів на одному листі. Недолік цього методу в швидкості - ніж плотера ріже кожен елемент окремо, тому цей спосіб різання підходить для дрібних тиражів і не підходить для великих.
  • Порізка висічними ножами. При цьому методі використовується штамп - аркуш фанери з вставленими в нього ножами по контуру майбутнього виробу. Це необхідний етап виробництва великих тиражів упаковки та поліграфії нестандартних форм.

Вибір між існуючими способами розкрою залежить від конкретних вимог проекту та характеристик матеріалу. Фахівці підберуть актуальні рішення відповідно до запиту замовника, які об'єднали якість різу, економічність, швидкість.

Сфера застосування

Упаковка виконує одразу кілька важливих функцій: захист товарів, їхнє просування, а головне підвищення впізнаваності бренду. Для виготовлення картонних коробок потрібної форми важливий правильний розкрій із високою точністю деталей.

Розкрою актуальне у виробництві поліграфічної, а також сувенірної продукції. На початковому етапі буде створено макет, на основі якого буде обрано спосіб обробки, що відповідає характеристикам матеріалу.

Переваги ATTOLIS

Ми використовуємо в роботі сучасне багатофункціональне обладнання, що дозволило прискорити основні процеси за рахунок автоматизації. Це значно скорочує час, що витрачається на виконання замовлення: різання картону буде виконано акуратно, якісно, ​​швидко. Крім оперативності, доступні інші плюси:

  • лояльна політика цін;
  • відповідальна, сумлінна робота;
  • персоналізований підхід.

Клієнти можуть скористатися окремими послугами або замовити повний цикл: від макета до виготовлення готового виробу.

Додаткові операції

Виробничі потужності дозволяють запропонувати замовникам широкий спектр можливостей післядрукарської обробки, серед яких:

Менеджери детально дадуть відповіді на всі запитання, підберуть вигідний формат співпраці, розрахують вартість. Різання паперу або картону, як і супутні операції, будуть виконані бездоганно і точно в строк.

Часті питання

Як різка може бути використана в процесі виготовлення коробок на замовлення?

Різка використовується для вирізання та формування деталей коробок на замовлення з сировини, зазвичай паперу чи картону. Вона дозволяє створювати вироби різної форми та розміру.

Які методи різки використовуються у виробництві?

У виробництві використовують різні методи різки, такі як лазерна різка, діелектрична різка, водострумінна різка та традиційний механічний різ.