Кашировані коробки

Виготовлення кашированих коробок з гофрокартону – одне з основних напрямів діяльності компанії ATTOLIS.

Виробничі потужності і досвід 20 років в індустрії дозволяють нам швидко і якісно виконувати навіть найбільші оптові замовлення. 

коробка каширована купити каширована коробка україна

Ми виготовляємо кашировані коробки на замовлення з вашим унікальним дизайном.

Кашировані коробки від ATTOLIS - красиві та міцні

Нашими клієнтами вже стали багато успішних компаній в різних містах України.

Що таке каширування

Каширування – метод отримання більш міцного, надійного і гарного матеріалу шляхом склеювання двох пласких основ між собою. Сьогодні ця технологія широко застосовується в поліграфії, так як дозволяє створити відмінний матеріал для виготовлення привабливих та міцних коробок.

За допомогою каширування компанією ATTOLIS виготовляється міцна повнокольорова упаковка з гофрокартону та мікрогофрокартону. Каширована коробка – універсальний, міцний і привабливий виріб, який підійде як для упаковки товарів у магазині, так і для доставки продукції поштою.

Якщо ви доставляєте свою продукцію поштою, каширована коробка з мікрогофрокартону - найбільш відповідний варіант упаковки. Дизайн коробки буде виконаний у вашому фірмовому стилі, і при цьому, вона буде достатньо міцною, щоб доїхати до покупця у товарному вигляді. Це коробка як на пошті, тільки з вашим унікальним дизайном.

Наші клієнти

Матеріал виготовлення кашированих коробок

Каширований картон виготовляється з двох аркушів (звичайного або гофрокартону), або з картонної основи та листа паперу з надрукованим повнокольоровим зображенням. У ATTOLIS найчастіше застосовується каширування мікрогофрокартону картоном з друком.

Каширований матеріал відрізняється:

 • високою міцністью;
 • підвищеною жорсткістю;
 • надійністю;
 • екологічністю;
 • стійкістю до вологи;
 • можливістю будь-якого дизайнерського оформлення.

Кашируватися гофрокартон може не тільки картоном з повнокольоровим друком, але й білим папером, на який потім наносяться логотип, тексти, зображення в 1 або декілька кольорів.

Наше виробництво – місце, де створюється фірмове паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Нанесемо Ваш логотип на паковання

Фірмовий логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Переваги і особливості кашированих коробок

Картон є затребуваним матеріалом для виготовлення різних видів паковань. Коробки з кашированого картону сьогодні дуже популярні завдяки своїм переваг:

 • широкі можливості дизайну;
 • міцність і надійність;
 • універсальність.

Компанія ATTOLIS кашированні коробки виробляє великими та середніми накладами за вже відпрацьованим розмірами або за індивідуальним параметрами замовника. 

Ми можемо виготовляти коробки, кашировані і всередині, і зовні, що надає особливу привабливість упаковці і додає цінність упакованого у неї товару.

Кожна каширована коробка відрізняється оригінальністю конструкції та дизайну, має привабливий зовнішній вигляд.

Враховуючи відмінні захисні функції такої упаковки, замовляють її для транспортування і зберігання крихких предметів, ліків, парфумерії, елементів декору і багато чого іншого. Каширована коробка захищає товар від ударів, вологи, пилу, зберігає цілісність і початковий зовнішній вигляд товару.

Брендована каширована коробка стане ефективним рекламоносієм, забезпечить впізнаваність бренда та підвищення кількості продажів. Також ми виготовляємо преміум упаковку з палітурного картону.

Етапи виготовлення кашированих коробок

Наша компанія виготовляє кашировані коробки на замовлення в будь-якому оформленні, з нанесенням друку цифровим, офсетним, шовкотрафаретним методом, використовуючи тиснення, УФ-лак. Також у нас можна замовити упаковку для ювелірних виробів. Процес виготовлення включає наступні етапи:

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • Визначення форми і розмірів паковання, в залежності від того, що буде пакуватися у коробку.
 • Визначення розміру тиражу.
 • Оформлення заявки за телефоном, через електронну пошту, месенджер або форму зворотного зв'язку.
 • Уточнення з менеджерами всіх деталей замовлення.
 • Прорахунок вартості.
 • Визначення термінів виконання замовлення.
 • Виготовлення коробок.
 • Отримання товару клієнтом.

Якщо на будь-якому з етапів виготовлення упаковки у вас виникли питання, наші менеджери завжди готові відповісти на них.

Замовляйте у нас кашировані коробки

В каталозі сайту представлені приклади наших робіт, реалізованих для наших замовників. У нас ви можете замовити свій оригінальний варіант виробу. Кашировані коробки зможуть бути виготовлені за макетом, який надав клієнт. Також створити дизайн-макет можуть наші дизайнери, враховуючи вимоги замовника, його бюджет і побажання. Розробку дизайн-макету здійснюємо тільки за умови оформлення заявки на виробництво тиражу продукції. Вартість розробки дизайн-макета розраховується після отримання технічного завдання від клієнта.

Ми пропонуємо гнучку систему оплати, забезпечуємо самовивіз або доставку замовлення у всі міста України.

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Яка ціна на кашовані коробки на замовлення в ATTOLIS?

​Компанія ATTOLIS виготовляє упаковку з кашованого картону за вже відпрацьованими розмірами або за індивідуальними параметрами замовника. Ціна на кашовані картонні коробки залежить від складності виготовлення та тиражу. Чим більший тираж упаковки для кондитерських виробів, тим меншою буде вартість однієї одиниці.

Із яких матеріалів виготовляють кашировані коробки?

В ATTOLIS кашировані коробки виготовляють із кашованого картону, який одержують методом каширування мікрогофрокартону картоном з печаткою. Кашируватися гофрокартон може не тільки картоном з повнокольоровим друком, а й білим папером, на який потім наносяться логотип, тексти, зображення в один або кілька кольорів.

Які переваги мають кашировані коробки від ATTOLIS?

Ми виготовляємо кашировані коробки, які поєднують в собі міцність та естетичне оформлення. Каширований мікрогофрокартон забезпечує додатковий захист вашого товару, а також дозволяє створювати унікальні дизайни та форми для привабливої упаковки.

Як відбувається виготовлення кашированих коробок?

Процес виготовлення кашированих коробок включає формування коробки з мікрогофрокартону, нанесення клею і подальше каширування, тобто зліплювання внутрішнього та зовнішнього шарів матеріалу. Потім коробки можуть бути оздоблені, наприклад, ламінацією або тисненням, для додаткової міцності та естетичного вигляду.

Яку упаковку з кашірованого мікрогофрокартону можна замовити в ATTOLIS?

Ви можете замовити коробки з кашірованого мікрогофрокартону будь-якого розміру, форми та дизайну, які відповідають вашим візуальним уподобанням.