Висічка картону

Будь-яка поліграфічна продукція проходить післядрукарську обробку, висікання картону є одним із видів такої обробки, коли за допомогою штанцформ (пластин з металевими ножами) у виробі вирізують потрібні вікна, форми, контури майбутнього виробу.

Висікання картону дає можливість зробити складні дії навіть усередині упаковки, що важливо при виготовленні упаковок нестандартної конфігурації. Висікання картону використовується часто у виготовленні коробок, а також дизайнерських поліграфічних виробів (конвертів, листівок, етикеток тощо). Після висікання краю залишаються рівними, готовими до подальшого проклеювання або вставки іншого матеріалу.

Щоб замовити наші послуги, будь ласка, скористайтесь формою зворотного зв'язку, напишіть нам у месенджери або за телефону: +380 (97) 790-90-00.

Ми виготовляємо вироби поліграфії та упаковки з використанням висікання великими тиражами на власному устаткуванні, розташованому у Дніпрі. Проте, ми із задоволенням приймаємо замовлення від клієнтів з усієї України. Серед наших постійних замовників компанії із Києва, Харкова, Одеси та інших міст.

Часті питання

Які типи висічки картону пропонує ATTOLIS?

Штанцювання виробів може бути внутрішнім для наскрізних отворів чи зовнішнім для обрізання країв поліграфічної продукції.

Де використовують висічку паперу та картону?

Операція післядрукарської обробки часто потрібна при виготовленні візиток, квитків, етикеток, листівок, дитячих книг, картонної упаковки, конвертів на замовлення.