Конгревне тиснення | Тиснення фольгою на папері та картоні

Тиснення надає вишуканий зовнішній вигляд навіть простим виробів, таким, як візитна картка або звичайний ярлик. За рахунок конгревного тиснення на поліграфічному матеріалі проявляється рельєфний малюнок.

 

Тиснення фольгою на папері і картоні на замовлення по УкраїніДля цього виріб поміщається між двома взаимоприлегающими пластинами (кліше), які щільно стискаються, після чого на папері з'являється рельєфний малюнок (малюнок може бути увігнутий або опуклий). Інша частина виробу залишається рівною.

Тиснення фольгою на папері і картоні в компанії “ATTOLIS”

 

При тисненні фольгою між гарячим кліше під температурою і безпосередньо виробом прокладається фольга, і виробляється пресування (стискання). За рахунок нагрітого кліше напилення, яке є на фользі (золоте, металізоване, пігментна, матове), своїм клейовим складом закріплюється на виробі. Це може бути логотип компанії, назва товару чи бренду, емблема або додатковий декор до ілюстрації.

 

Для замовлення наших послуг з післядрукарської обробки, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв'язку, напишіть нам у  мессенджери або зателефонуйте за телефоном: +380 (97) 790-90-00. Також ми надаємо послуги персоналізації друкованої продукції. Наші постійні замовники - це компанії, які знаходяться в різних містах України. 

 

Ціна тиснення фольгою узгоджується в індивідуальному порядку. Компанія "ATTOLIS" здійснює тиснення фольгою на папері, картоні, дизайнерському картоні.

Ми запропонуємо понад 100 варіантів фольги для тиснення:

  • металізованої;
  • матовою;
  • голографічного.

Конгревне тиснення фольгою

Конгревне тиснення часто використовується разом з тисненням фольгою, яка підкреслює об'ємність зображення, і упаковка набуває ошатний, оригінальний зовнішній вигляд.

Види конгревного тиснення:

  • забарвлене і неприкрашене;
  • однорівневе, багаторівневе, комбіноване;
  • з застосуванням фольги, без застосування фольги.

Часті питання

Яка ціна на конгревне тиснення фольгою?

Ціна на конгревне тиснення залежить від об'єму тиражу, обраного матеріалу, додаткових операцій (ламінації, гарячого тиснення тощо), необхідності розробки дизайну.

На які матеріали можна нанести конгревне тиснення?

Методом холодного тиснення проводять обробку гладкого паперу та термоплавких плівок. Щільний папір, картон та кожу піддають обробці розігрітим до 60 градусів Цельсія кліше.