Друк дипломів і грамот

Печать дипломов и грамот

 

Дипломи та грамоти вже давно використовують не тільки на офіційних урочистостях, але і на корпоративних і розважальних заходах.

Різними грамотами нагороджують переможців конкурсів і змагань, учасників семінарів і відзначають успіхи співробітників.

Вручення дипломів та грамот, не тільки офіційних, але і розважальних - відмінний спосіб подарувати приємні емоції одержувачам і залишити позитивне враження про вашу компанію або заході.

Щоб замовити друк, ви можете зв'язатися з нами за телефоном: +380 (97) 790-90-00, написати в месенджерах або через форму зворотного зв'язку і ми надамо вам пораду з питань вартості, строків виготовлення та будь-яким іншим питанням друку.

 

 

Друк дипломів і грамот з можливістю обробки

Виробничі потужності "Аттолис" дозволяють в оптимальні терміни виготовляти поліграфічну продукцію як малими, так і великими тиражами, крім того:

 • ми контролюємо всі етапи виробництва і використовуємо якісні матеріали;
 • ми допоможемо підібрати оптимальний варіант картону для ваших дипломів або грамот і після того, як виконана друк, запропонуємо різні види декоративної обробки: сліпе тиснення, тиснення фольгою, нанесення Гліттера (блискіток), UV-лакування, Silk Foil;
 • на додаток до сертифікатів і грамотам, ви можете замовити у нас і упаковку для призів, подарунків, сувенірів (коробки, подарункові пакети).

Друк дипломів і грамот — це послуга, яка сьогодні користується високою популярністю серед закладів різного рівня: шкіл, ВНЗ, курсів та багатьох інших компаній. Виготовлення друкованої продукції встановленого зразка в Одесі має певні особливості. Документ повинен мати ефектний зовнішній вигляд, високу якість друку, відповідати встановленим нормам і стандартам, а також бути захищеним від підробки. 

Друк дипломів: області застосування продукції

Результативність будь-якої праці досягається шляхом мотивації, яка може бути як матеріальною, так і нематеріальною. Друк почесних грамот у Харкові актуальний в тому випадку, якщо керівник хоче швидко підвищити самооцінку своїх підлеглих, що також позитивно відобразиться на ефективності робочого процесу. Замовити друк дипломів можна для наступних цілей:

 • заохочення за ефективну роботу;
 • нагорода за результати в корпоративних змаганнях;
 • вітання компаньйонів або працівників під час ювілейних заходів;
 • результат успішного підвищення кваліфікації та складання іспитів;
 • закінчення ВНЗ або середнього навчального закладу.

Дипломи на замовлення виготовляються із суворим дотриманням певних правил. Бланки державного зразка дають можливість максимально захистити друковану продукцію від підробки.

Переваги виготовлення дипломів у друкарні «ATTOLIS»

Замовити виготовлення дипломів і грамот найвищої якості в Києві та інших містах України можна в нашій компанії. Тут працюють фахівці, які знають, як зробити друковану продукцію унікальною й максимально ефективною. 

Бланки загальноприйнятого зразка мають такі обов'язкові елементи, як рамка, сітка, найменування організації, ПІБ нагороджуваного. Ми виробляємо друк грамот і дипломів в Дніпрі вже з внесеними даними або можемо залишити порожні рядки для ручного заповнення інформації. 

Оформляючи замовлення в друкарні «ATTOLIS», ви отримаєте наступні переваги:

 • Використання матеріалів високої якості та професійний контроль на кожному етапі друку.
 • Допомога у виборі потрібного паперового носія. 
 • Якісна післядрукарська обробка. Ви зможете доповнити бланк сліпим або фольгованим тисненням, гліттером, UV-лакуванням, Silk Foil та іншими елементами.
 • Можливість замовлення додаткової упаковки. Набагато приємніше отримувати диплом або сертифікат у папці або пакеті з логотипом компанії.
 • Доступна вартість друкованої продукції, що досягається завдяки закупівлі матеріалів у прямих постачальників. 
 • Мінімальні терміни виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів.

Як оформити заявку на друк грамот?

Виготовлення грамот у компанії «ATTOLIS» можна замовити на нашому сайті або за контактним номером телефону. Наші представники допоможуть визначитися з вибором друкованої продукції, а також озвучать актуальні ціни друку грамот, дипломів та сертифікатів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.