Друк дипломів і грамот

Дипломи та грамоти вже давно використовують не тільки на офіційних урочистостях, але і на корпоративних і розважальних заходах.

Різними грамотами нагороджують переможців конкурсів і змагань, учасників семінарів і відзначають успіхи співробітників.

Вручення дипломів та грамот, не тільки офіційних, але і розважальних - відмінний спосіб подарувати приємні емоції одержувачам і залишити позитивне враження про вашу компанію або заході.

Щоб замовити друк, ви можете зв'язатися з нами за телефоном: +380 (97) 790-90-00, написати в месенджерах або через форму зворотного зв'язку і ми надамо вам пораду з питань вартості, строків виготовлення та будь-яким іншим питанням друку.

Печать дипломов и грамот

 

Друк дипломів і грамот з можливістю обробки

Виробничі потужності "Аттолис" дозволяють в оптимальні терміни виготовляти поліграфічну продукцію як малими, так і великими тиражами, крім того:

 • ми контролюємо всі етапи виробництва і використовуємо якісні матеріали;
 • ми допоможемо підібрати оптимальний варіант картону для ваших дипломів або грамот і після того, як виконана друк, запропонуємо різні види декоративної обробки: сліпе тиснення, тиснення фольгою, нанесення Гліттера (блискіток), UV-лакування, Silk Foil;
 • на додаток до сертифікатів і грамотам, ви можете замовити у нас і упаковку для призів, подарунків, сувенірів (коробки, подарункові пакети).

Друк дипломів і грамот — це послуга, яка сьогодні користується високою популярністю серед закладів різного рівня: шкіл, ВНЗ, курсів та багатьох інших компаній. Виготовлення друкованої продукції встановленого зразка в Одесі має певні особливості. Документ повинен мати ефектний зовнішній вигляд, високу якість друку, відповідати встановленим нормам і стандартам, а також бути захищеним від підробки. 

Друк дипломів: області застосування продукції

Результативність будь-якої праці досягається шляхом мотивації, яка може бути як матеріальною, так і нематеріальною. Друк почесних грамот у Харкові актуальний в тому випадку, якщо керівник хоче швидко підвищити самооцінку своїх підлеглих, що також позитивно відобразиться на ефективності робочого процесу. Замовити друк дипломів можна для наступних цілей:

 • заохочення за ефективну роботу;
 • нагорода за результати в корпоративних змаганнях;
 • вітання компаньйонів або працівників під час ювілейних заходів;
 • результат успішного підвищення кваліфікації та складання іспитів;
 • закінчення ВНЗ або середнього навчального закладу.

Дипломи на замовлення виготовляються із суворим дотриманням певних правил. Бланки державного зразка дають можливість максимально захистити друковану продукцію від підробки.

Переваги виготовлення дипломів у друкарні «ATTOLIS»

Замовити виготовлення дипломів і грамот найвищої якості в Києві та інших містах України можна в нашій компанії. Тут працюють фахівці, які знають, як зробити друковану продукцію унікальною й максимально ефективною. 

Бланки загальноприйнятого зразка мають такі обов'язкові елементи, як рамка, сітка, найменування організації, ПІБ нагороджуваного. Ми виробляємо друк грамот і дипломів в Дніпрі вже з внесеними даними або можемо залишити порожні рядки для ручного заповнення інформації. 

Оформляючи замовлення в друкарні «ATTOLIS», ви отримаєте наступні переваги:

 • Використання матеріалів високої якості та професійний контроль на кожному етапі друку.
 • Допомога у виборі потрібного паперового носія. 
 • Якісна післядрукарська обробка. Ви зможете доповнити бланк сліпим або фольгованим тисненням, гліттером, UV-лакуванням, Silk Foil та іншими елементами.
 • Можливість замовлення додаткової упаковки. Набагато приємніше отримувати диплом або сертифікат у папці або пакеті з логотипом компанії.
 • Доступна вартість друкованої продукції, що досягається завдяки закупівлі матеріалів у прямих постачальників. 
 • Мінімальні терміни виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Як оформити заявку на друк грамот?

Виготовлення грамот у компанії «ATTOLIS» можна замовити на нашому сайті або за контактним номером телефону. Наші представники допоможуть визначитися з вибором друкованої продукції, а також озвучать актуальні ціни друку грамот, дипломів та сертифікатів.

Часті питання

Які матеріали використовуються для друку дипломів у типографії ATTOLIS?

Ми використовуємо сучасні технології друку, такі як офсетний та цифровий друк, для забезпечення чіткості, яскравості та довговічності кожного диплома.

Які можливості індивідуалізації дипломів?

ATTOLIS пропонує різноманітні можливості індивідуалізації дипломів, включаючи вибір різних дизайнів, тематик, додавання персональних даних студента та використання спеціальних декоративних елементів, щоб кожен диплом був унікальним і особливим.