Послуги поліграфії від ATTOLIS

Поліграфічна продукція є справжнім обличчям компанії. Візитки, листівки, буклети та інші друковані вироби першими потрапляють у поле зору клієнтів, партнерів і конкурентів. Правильно розроблені та оформлені матеріали допомагають сформувати позитивний імідж компанії.

Поліграфія ATTOLIS: переваги та особливості друку

Якісна поліграфія перш за все повинна бути привабливою та функціональною. Замовляючи у нас друковані матеріали, ви зможете скористатися наступними перевагами спільної співпраці:

 • Досвід співробітників. Наші дизайнери знають, як зробити вашу друковану продукцію такою, що максимально запам'ятовується.
 • Мінімальні терміни виготовлення візиток, буклетів, наклейок, листівок та інших друкованих матеріалів. Якщо необхідно зробити терміновий друк, ми впораємося із замовленням протягом лише одного дня.
 • Доступна ціна поліграфічних послуг. Завдяки прямим закупівлям матеріалів для друку наші клієнти мають можливість зробити замовлення досить великого тиражу за прийнятною вартістю.
 • Консультативна допомога. Наші фахівці допоможуть розробити максимально ефективний дизайн візиток, конвертів, меню та іншої друкованої продукції. У нас ви зможете замовити унікальні вироби, які точно не зустрінуться у ваших конкурентів.
 • Використання передових технологій. Якщо необхідно надрукувати великий тираж, у цьому випадку використовується офсетний спосіб друку. Цифрова методика є придатною для невеликих партій візиток, буклетів або листівок. Що стосується ексклюзивних зображень на різних поверхнях, варто розглянути такий метод, як шовкографія. За допомогою друку такого типу ви зможете створити дійсно оригінальні вироби.

Послуги поліграфії сьогодні користуються високою популярністю. Ми допоможемо правильно розробити дизайн друкованої продукції, яка стане незамінним засобом у формуванні іміджу вашої компанії.

Поліграфічні послуги компанії ATTOLIS

Наша продукція відрізняється якістю, високою чіткістю, гармонійним дизайном і доступною ціною. Ми надаємо поліграфічні послуги по всій Україні і виготовляємо різноманітну друковану продукцію:

 • Квитки. Друк різноманітних квитків для заходів як великим, так і малим тиражем. Можливі нумерація, перфорація та персоналізація. 
 • Блокноти. Така друкована продукція використовується протягом тривалого проміжку часу. Отже, реклама на блокнотах є досить ефективною.
 • Брошури з м'якими обкладинками. Сторінки на спіралі можуть використовуватися для оформлення міні-каталогів, прайс-листів та інших інформаційних продуктів.
 • Буклети. Складені листи паперу чи картону можуть містити інформацію про товари або послуги, а також виконувати функцію упаковки для пластикової карти.
 • Візитки. Ми допоможемо створити оригінальні корпоративні, ділові та персональні міні-картки з усією необхідною інформацією.
 • Календарі. Корисні подарунки як для ділових партнерів, так і для клієнтів компанії. У нас можна замовити настінні або настільні вироби, які точно не залишаться без уваги. Якщо виникає необхідність, ми виготовимо маленькі кишенькові календарики, які будуть постійним нагадуванням про вашу продукцію.
 • Листівки. Яскраві листівки з логотипом компанії стануть відмінними елементами на будь-яке свято.
 • Меню. Ця друкована продукція є найпершою, яку просить відвідувач ресторану або бару. Якщо меню буде правильно оформленим і максимально інформативним, це позитивно вплине на формування іміджу вашого закладу.

Поліграфічні послуги на замовлення — це можливість зробити акцент на деталях і ефективно прорекламувати товари або послуги компанії. 

Як оформити замовлення в ATTOLIS?

Замовлення послуг друкарні можна оформити на офіційному сайті компанії ATTOLIS. Наші фахівці зв'яжуться з вами відразу після звернення, а також нададуть актуальні ціни на послуги друкарні. 

Якщо ви не можете визначитися з вибором типу друку, представники ATTOLIS роз'яснять всі плюси й мінуси тієї чи іншої методики. Користуючись послугами друкарні ATTOLIS в Україні, ви обираєте високу якість, оперативність, унікальний дизайн і доступну вартість друкованої продукції.

Часті питання

В чому полягають основні послуги поліграфії?

Основні послуги поліграфії включають поліграфічний друк, дизайн, верстку, виготовлення рекламної продукції та інші види друкарських робіт.

Як поліграфічні послуги можуть сприяти розвитку малого бізнесу?

Поліграфічні послуги дозволяють малим підприємствам створювати професійний імідж, привертати увагу клієнтів та конкурувати на ринку через якісні рекламні матеріали.