Упаковка для кондитерських виробів

Екологічна і безпечна картонна упаковка для кондитерських виробів допоможе зберегти смак і вигляд продукції. Кольорові картонні коробки або лаконічні одноколірні з елементами фірмового стилю виробника служать захистом для кондитерських виробів і гідним презентаційним елементом.

З допомогою картонної кондитерської упаковки можна розповісти про свій заклад, прорекламувати його. Такі коробочки необхідні закладу для упаковки їжі навинос.

Упаковка проводиться з екологічного матеріалу, вона може мати різний дизайн і форму. Професійний виробник упаковки для шоколаду «ATTOLIS» може запропонувати безліч варіантів таких виробів.

Всі ми любимо отримувати позитивні емоції, але що може бути краще, ніж можливість передати частинку своєї радості дорогій людині? Найвірніший спосіб порадувати близьких — це вишуканий десерт або солодощі ручної роботи. Але бажаний ефект буде досягнутий тільки в тому у разі, якщо оригінальний шоколад, торт або тістечка упаковані в авторську коробочку з найкращими побажаннями.

Відомі виробники солодощів прекрасно знають цей рекламний хід і намагаються всю реалізовану продукцію укладати в красиві коробки з логотипами своїх компаній. Такий виріб точно приверне увагу покупців і зробить продукцію впізнаваною.

Різновиди коробок для кондитерських виробів

Декілька типів паковання для кондитерських виробів, представлені на сайті:

 • Коробки для десертів навинос. Дані вироби виготовляються з картону з повнокольоровим або шовкотрафаретним друком. Найпоширеніші розмірні показники таких самозбірних коробок 155х100х80 мм.
 • Коробки «кришка-дно». За допомогою методу Silk Foil на поверхню кришки можна нанести логотип компанії і іншу необхідну інформацію. Розміри упаковки можуть бути різними виходячи з розмірів продукції, наприклад: 370х165х25 мм, 140х140х20 мм і 160х160х25 мм.
 • Коробка куб. Виріб можна виконати з використанням матової або глянсової ламінації і з повнокольоровим друком. Пропонуємо оптимальний варіант коробки-куба з розмірами 112х112х112 мм або будь-якими іншими за розмірами вашого товару.
 • Коробка-футляр. В такій упаковці можна зручно розмістити подарункові плитки шоколаду.

Виготовлення коробок для кондитерських виробів — процес, який вимагає особливого підходу фахівців. Щоб ваша продукція привертала увагу покупців, не варто економити на красі. Це допоможе не тільки в просуванні товарів на ринку, але і в формуванні позитивного іміджу компанії. 

Багато компаній вже встигли оцінити високу якість нашої роботи, ось кілька з них:

Наші клієнти

Переваги оригінальної упаковки для кондитерських виробів від компанії «ATTOLIS»

Довіряйте виробництво коробок для кондитерських виробів професіоналам. Фахівці компанії «ATTOLIS» допоможуть створити упаковку, яка буде відповідати наступним критеріям:

 • висока якість;
 • яскраве насичене забарвлення;
 • тривалий термін експлуатації;
 • професійна підготовка макетів до друку і розташування дизайн-макету за формою упаковки;
 • вибір форми, кольору і текстури за бажаннями замовника;
 • оптимальна вартість.

Виготовимо якісну фірмову упаковку для кондитерських виробів

Фірмовий логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Що потрібно знати про виробництво кондитерської упаковки?

При розробці упаковки для кондитерських виробів слід враховувати наступне:

 • розмір самої упаковки не повинен набагато перевищувати розмір продукту;
 • правильно підібрані форма і розмір кондитерської упаковки допоможуть зберегти зовнішній вигляд продукту;
 • дизайн упаковки може бути різноманітним. Коробки можуть бути як різнокольоровими з повнокольоровим друком, так і лаконічними з друком назви закладу. Упаковка для кондитерських виробів є важливим елементом маркетингу для виробника або закладу. Фірмовий дизайн упаковки служить інформаційним приводом для споживачів. Якщо нанести на паковання назву компанії, адресу та телефон, кількість клієнтів може примножитися;
 • при замовленні великих накладів коробок, вартість одиниці упаковки стає нижчою. Ціни на кожен тип кондитерської упаковки залежать від складності, матеріалів, які використовуються і тиражу.

Етапи створення упаковки для кондитерських виробів

Упаковка на початковому етапі – це аркуш картону. У ATTOLIS аркуш картону стає привабливою фірмовою упаковкою. Використовуючи наші широкі виробничі можливості, ми реалізовуємо ідеї наших замовників і виробляємо індивідуальну упаковку для товарів. Навіть звичайна коробка з крафт-картону стане особливою, якщо якісно надрукувати на ній логотип.

Процес виробництва упаковки проходить в кілька етапів:

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • вибір схожого шаблону або розробка оригінальною конструкції за індивідуальним замовленням;
 • вибір варіанту нанесення логотипу з урахуванням суми витрат і терміновості замовлення;
 • створення проекту дизайну упаковки;
 • можливо виготовлення пробного зразка коробки;
 • підтвердження на виготовлення тиражу брендованої упаковки.

Фахівці погоджують всі моменти з клієнтом, результатом їх роботи стають оригінальне паковання з якісного екологічного картону, яке запам'ятовується.

Наше виробництво – місце, де створюється ваше фірмове паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне та фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Як замовити упаковку для кондитерських виробів?

«ATTOLIS» більше 20 років спеціалізується на виробництві упаковки з картону. За цей період ми виготовили безліч великих тиражів упаковки для кондитерських виробів. Щоб додати своїй продукції оригінальності і упакувати ваші тістечка чи торти в якісні фірмові коробки - обирайте виробництво «ATTOLIS», ви можете залишити вашу заявку через форму зворотнього зв'язку або зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Чому замовлення упаковки кондитерських виробів з картону - це необхідність?

Картон добре захищає продукт від різних впливів (рекомендуємо наносити ламінацію на картон для кращою вологостійкості), при цьому, продукт в картонній упаковці “дихає”. 

Картонна упаковка для кондитерських виробів – це вигідне та правильне вкладення коштів для закладів і компаній, які займаються виробництвом, продажем і доставкою десертів, цукерок, тортів, кексів та іншої солодкої продукції, також у нас можна замовити упаковку для дитячих товарів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Ще більше прикладів наших робіт

Коробки для десертів навинос


упаковка для кондитерських виробів фото №1  упаковка для кондитерських виробів фото №2

Коробки самозбірні з картону з повнокольоровим або шовкотрафаретним друком.

Розмір коробки: 155 х 100 х 80 мм.
 

упаковка для кондитерських виробів фото №3

Коробки «кришка-дно» для шоколадних цукерок Molfare

Логотип нанесений методом Silk Foil - тисненням фольгою без кліше 

Розміри коробки: 370 х 165 х 25 мм. і 160 х 160 х 25 ммупаковка для кондитерських виробів фото №4  упаковка для кондитерських виробів фото №5
 

Корпоративні подарункові коробки з цукерками

Коробка-куб з повнокольоровим друком і глянсовою ламінацією.

Розмір куба: 112 х 112 х 112 мм

Коробка з відривним клапаном, повнокольоровим друком і матовою ламінацією.

Розміри коробки: 195 х 115 х 53 мм.упаковка для кондитерських виробів фото №6  упаковка для кондитерських виробів фото №7
 

Коробка-футляр для плиток шоколаду.

Картон, повнокольоровий друк, глянсова ламінація

Розміри коробки: 170 х 30 х 30 мм.упаковка для кондитерських виробів фото №8  упаковка для кондитерських виробів фото №9

Різнокольорові коробки «кришка-дно» для фруктової пастили.

Коробки з дизайнерського картону з шовкотрафаретним друком на кришці.

Розміри коробки: 140 х 140 х 20 мм.

Часті питання

Скільки коштує виготовлення упаковки для кондитерських виробів в ATTOLIS?

Ціни на коробки для кондитерських виробів варіюються в залежності від складності виготовлення матеріалу і тиражу. Чим більший тираж упаковки для кондитерських виробів, тим меншою буде вартість однієї одиниці.

Який вид картонної упаковки для кондитерських виробів можна замовити у ATTOLIS?

В ATTOLIS ви можете замовити виготовлення коробки кондитерських виробів за індивідуальним проектом різних типів, таких як коробки для десертів навинос, коробки «кришка-дно», коробка-куб і коробка-футляр.

 

ATTOLIS може виготовити упаковку для кондитерських виробів будь-якого розміру, пропонуємо вам перелік популярних картонних коробок серед наших клієнтів:

Упаковка

Ціна від, грн

Середній тираж

Коробка для десертів 180х120х80 біла

7,10 800

Кондитерська коробка 180х120х80 кольорова

7,42 1000

Коробка для пряника 150х150х30 із вставками

10,10 400

Коробка для пряника120х120х30

8,10 500

Коробка для печива 150х150х30 без вставки

7,35 300

Упаковка для кондитерських виробів 200х200х30 без вставки

8,47 300

Коробка для тістечок 120х120х30 із вставками

6,20 900

Коробка для пряника 150х200х30 без вставки

7,05 700

Коробка для торта крафтова 230х230х80

11,40 400

Коробка для торта кольорова 230х230х80

13,10 600

Коробка для торта біла 230х230х80

15,00 800

Кондитерська упаковка 240х160х50 самозбірна

22,90 100

Коробка крейдована 280х230х50 самозбірна

24,00 100

Коробка під торт 290х250х90 самозбірна

23,95 300

Коробка для десертів біла 160х100х80

7,15 700

Коробка під капкейки 4 шт.

18,42 1500

Коробка під кекс 120х85х90

8,65 400

Коробка під кекс 120х85х90 з білою вставкою

7,85 400

Коробка під кекс 250х170х90 із вставками

17,25 500

Коробка під кекс 475х321х90 (під 24 шт. по 6 см)

24,05 1200

Коробка під кекс 85х85х85 (1 шт.) із вставкою

6,53 600

Коробка під еклери 230х230х30 з віконцем

11,45 900

Мелована коробка для тістечок біла 140х140х70

8,15 600

Крафтова коробка 180х180х60 самозбірна

34,10 300

Коробка для солодощів 100х100х100 самозбірна

13,92

2000

Коробка для тістечок 100х80х20 самозбірна

11,25 1000

Коробка для макаронс із прозорим вікном біла велика 302х62х52

14,20 100

Коробка з ручками 110х110

23,95 1300

Коробка для кондитерів з ручками 210х110

13,60

500

Коробка тортова 300х300х250

32,00 900

Коробка тортова 300х300х250 з віконцем

22,00 700

Коробка тортова 300х300х400 крейдований картон

31,10 300

Коробка тортова 350х350х350

36,80 200

Бокс для торта 400х400х300

40,10 500

Коробка тортова 450х450х210

33,90 350

Коробка для випічки 160х100х80 квадратна

8,20 400

Коробка для кондитерських виробів 180х120х80 однотонна

8,00 500

Коробка під кекси 180х120х80 кольорова

8,30 700

Коробка під пряник 230х230х30 з віконцем

11,50 900

Коробка для зефіру біла 80х80х35 без вставок.

6,85 3000

Коробка під макаруни 150х150х30

9,65 1000

Коробка для зефіру 300х200х30

14,95 1100

Коробка під зефір 140х140х70 самозбірна

14,00 800

Коробка для безе 100х80х20 самозбірна

5,00 1500

Коробка з прозорим вікном для макаронсів 302х62х52

14,15 2000

Коробка з ручками 110х110

7,20 300

Коробка з ручками 210х110

13,55 600

Коробка тортова 300х300х250

23,00 800

Коробка тортова 300х300х250 з віконцем

32,00 500

Коробка тортова 300х300х400 мікрогофрований картон

24,50 300

Коробка тортова 350х350х350 мікрогофрований картон

38,00 700

Коробка тортова 400х400х300 мікрогофрований картон

40,00 1000

Коробка тортова 450х450х210 мікрогофрований картон

33,75 200

Коробка для макаронс 160х100х80 квадратна

8,20 600

Пакування для кондитерських виробів 180х120х80 квадратне

8,60 800

Коробка під кекси 180х120х80 кольорова

7,50 1000

 

Не впевнені який розмір краще підійде для кондитерських коробок? Зверніться до наших менеджерів, які завжди допоможуть зробити оптимальний вибір.