Друк візиток

Незважаючи на те, що сьогодні з'явилося безліч способів представитися і зарекомендувати себе, поділитися контактами та інформацією про компанію, візитки все ще залишаються дуже затребуваними. Щоб зрозуміти їх цінність, досить уявити ситуацію, коли бізнесмен розповідає потенційному партнеру про свою компанію, а потім записує сайт або номер телефону на листочку. Це виглядає непрофесійно, тому друк візиток користується великим попитом.

Візитка - це невеликий друкований носій інформації про компанії або фахівця. Там є короткі дані, контакти, логотип та інші відомості. Виготовлення візиток за доступною вартості можна замовити в друкарні ATTOLIS.

Особливості та типи візиток

Ми пропонуємо друк візиток різних видів, які мають свої особливості і вимоги:

  • Ділові візитки (бізнес-візитки) містять інформацію про фахівця, що представляє компанію. Така візитка оформляється в корпоративному стилі компанії і, крім контактних даних організації, містить основні відомості: ім'я, посаду, контакти персони.
  • Корпоративні візитки представляють організацію і оформляються відповідно до корпоративного стилю компанії, включають логотип, слоган, контактну інформацію. Також можуть містити короткий текст про сферу діяльності компанії або зображення товарів.
  • Персональні візитки є носієм інформації про конкретну людину, що надає професійні послуги. Стиль оформлення таких візиток вільний.

Більшість візиток мають формат 90 × 50 мм, але є винятки, коли візитка відповідає розміру кредитної картки (85,6 × 53,98 мм). Рідко використовується формат 74 × 52 мм.

Друк візиток від друкарні ATTOLIS: можливості декоративної обробки та якість

В ATTOLIS широкий сучасний парк обладнання для друку та післядрукарської обробки, тому у наших замовників великий вибір можливостей для оформлення особливих нестандартних візиток. Наприклад, друк візиток з тисненням, з вибірковим нанесенням UV-лаку, друк металізованими фарбами.

Ми друкуємо візитки таких розмірів:

  • 90 × 50 мм - найпоширеніший тип візитки;
  • візитка під розмір кредитної карти: 85,6 × 53,98 мм, іноді 85 × 55 мм (в ЄС) - це ідеально підходить для гаманців і гаманців;
  • також є формат, заснований на форматі паперу A8: 74 × 52 мм, який використовується дуже рідко.

У компанії ATTOLIS можна замовити виготовлення візиток з закругленими кутами. Візитки із закругленими кутами можуть бути паперовими та пластиковими.

Крім того, можна скористатися методом Silk Foil - це друк візиток з золотистою або сріблястою фольгою, яка наноситься на пластик, дерево, шкіру.

Ціна виготовлення візиток залежить від обсягу тиражу, щільності паперу і техніки обробки.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати за номером: +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.