Друк візиток

Незважаючи на те, що сьогодні з'явилося безліч способів представитися і зарекомендувати себе, поділитися контактами та інформацією про компанію, візитки все ще залишаються дуже затребуваними. Щоб зрозуміти їх цінність, досить уявити ситуацію, коли бізнесмен розповідає потенційному партнеру про свою компанію, а потім записує сайт або номер телефону на листочку. Це виглядає непрофесійно, тому друк візиток користується великим попитом.

Візитка - це невеликий друкований носій інформації про компанії або фахівця. Там є короткі дані, контакти, логотип та інші відомості. Виготовлення візиток за доступною вартості можна замовити в друкарні ATTOLIS.

Особливості та типи візиток

Ми пропонуємо друк візиток різних видів, які мають свої особливості і вимоги:

  • Ділові візитки (бізнес-візитки) містять інформацію про фахівця, що представляє компанію. Така візитка оформляється в корпоративному стилі компанії і, крім контактних даних організації, містить основні відомості: ім'я, посаду, контакти персони.
  • Корпоративні візитки представляють організацію і оформляються відповідно до корпоративного стилю компанії, включають логотип, слоган, контактну інформацію. Також можуть містити короткий текст про сферу діяльності компанії або зображення товарів.
  • Персональні візитки є носієм інформації про конкретну людину, що надає професійні послуги. Стиль оформлення таких візиток вільний.

Більшість візиток мають формат 90 × 50 мм, але є винятки, коли візитка відповідає розміру кредитної картки (85,6 × 53,98 мм). Рідко використовується формат 74 × 52 мм.

Друк візиток від друкарні ATTOLIS: можливості декоративної обробки та якість

В ATTOLIS широкий сучасний парк обладнання для друку та післядрукарської обробки, тому у наших замовників великий вибір можливостей для оформлення особливих нестандартних візиток. Наприклад, друк візиток з тисненням, з вибірковим нанесенням UV-лаку, друк металізованими фарбами.

Ми друкуємо візитки таких розмірів:

  • 90 × 50 мм - найпоширеніший тип візитки;
  • візитка під розмір кредитної карти: 85,6 × 53,98 мм, іноді 85 × 55 мм (в ЄС) - це ідеально підходить для гаманців і гаманців;
  • також є формат, заснований на форматі паперу A8: 74 × 52 мм, який використовується дуже рідко.

У компанії ATTOLIS можна замовити виготовлення візиток з закругленими кутами. Візитки із закругленими кутами можуть бути паперовими та пластиковими.

Крім того, можна скористатися методом Silk Foil - це друк візиток з золотистою або сріблястою фольгою, яка наноситься на пластик, дерево, шкіру.

Ціна виготовлення візиток залежить від обсягу тиражу, щільності паперу і техніки обробки.

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб зв'язку для прорахунку і замовлення друку поліграфії: зателефонувати за номером: +380 (97) 790-90-00 | заповнити форму зворотного зв'язку | написати нам в месенджерах.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Навіщо потрібні візитки для бізнесу?

Візитки важливі для ефективного мерчендайзингу та реклами, забезпечуючи швидкий та зручний спосіб обміну контактною інформацією.

Чому важливо мати індивідуальний та запам'ятовуваний дизайн візиток?

Індивідуальний та запам'ятовуваний дизайн допомагає виділятися серед конкуренції та робить візитку більш ефективною у створенні першого враження.