Друк флаєрів

Зазвичай флаєри друкуються на глянцевому папері, при цьому вони є двосторонні, яскраві, з чітким зображенням і текстом.

Більш статусні флаєри друкують на картоні і додатково використовують різноманітні види післядрукарської обробки.

Функція флаєра:

  • рекламне просування продукту/товару/послуги
  • промоакція, яка проводиться тут і зараз.

Флаєри використовують як листівки для роздачі у руки відвідувачів або перехожих. Флаєр повинен привертати увагу одержувача красивими якісними ілюстраціями, цікавим креативним текстом.

У тексті флаєра може бути заклик відвідати захід з метою отримання знижки, скористатися послугами, використати флаєр як пропускабо безкоштовне запрошення на захід.

Види флаєрів:

  • стандартні—зазвичай такі замовлення об’ємні, флаєрів треба багато для максимального обхвату аудиторії;
  • іміджеві —крім товару і послуги, містять інформацію про компанію. Друк поліграфії виконується на міцному папері, флаєри тривалий час зберігають свій зовнішній вигляд і працюють на просування бренду й упізнаваність компанії.

Формати флаєрів:

  • А6 (105Х148 мм)
  • А5 (148Х210 мм)
  • 1/3 А4 (100Х210 мм)

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Які терміни виготовлення рекламних флаєрів у друкарні Attolis?

Терміни виготовлення рекламних флаєрів залежать від складності замовлення та його обсягу. Зазвичай терміни виготовлення становлять від 1 до 5 робочих днів.

Які матеріали використовуються для виготовлення флаєрів у вашій компанії?

Ми використовуємо високоякісні екологічно чисті матеріали для виготовлення флаєрів, такі як глянсовий або матовий папір, картон.

В Attolis доступні такі види друку флаєрів як офсетний, цифровий та трафаретний. Крім того, ми надаємо різні техніки обробки поверхні, такі як ламінація, тиснення фольгою, лакування тощо.