Паковання з картону та гофрокартону

Вам потрібно упакувати свій товар без зайвих труднощей, надійно та привабливо? Звертайтеся до компанії ATTOLIS.

Виробництво картонного паковання для ATTOLIS — головна діяльність більше 20 років. Різноманітні товари від біжутерії та цукерок до сковорідок та гальмівних колодок упаковані в наші вироби з картону. 

Чому перевага віддається саме картонній упаковці?

Картон і гофрокартон, як матеріал для упаковки, користуються великою популярністю в силу своїх позитивних характеристик:

 • Екологічність і гіпоалергенність. Картонна упаковка швидко розкладається і не несе шкоди навколишньому середовищу. Також матеріал можна вдруге переробляти. У процесі цього буде виділятися набагато менше вуглекислого газу, ніж при переробці пластику і інших пакувальних матеріалів.
 • Можливість виготовлення фірмової картонної коробки на замовлення у великій кількості. Сучасні технології дозволяють за короткий час випускати великі тиражі ідентичної продукції.
 • Гофрокартон — це матеріал, який має значні амортизуючі властивості. У такій тарі вміст не пошкодиться навіть при транспортуванні на далеку відстань.
 • Різноманітність в оформленні упаковки. За допомогою спеціального обладнання на поверхню картонної коробки можна нанести найрізноманітніші принти, слогани, логотипи та інші зображення. Ваша упаковка буде мати привабливий зовнішній вигляд, що стане мотивацією для придбання вашої продукції.
 • Відносно невисока вартість. 

Віддаючи перевагу паперовій упаковці, ви обираєте легкість, оригінальний дизайн і функціональність. Правильно розроблена і оформлена тара стане ефективним засобом для просування різних товарів.

Широкі можливості виготовлення картонного паковання на замовлення

Виготовлення картонної упаковки - професійна діяльність компанії ATTOLIS з 2000 року. Тут можна замовити найбільш підходящу паперову тару для вашої продукції. Кваліфіковані фахівці допоможуть підготувати макет і підберуть конструкцію упаковки відповідно до уподобань та потреб замовника.  

Упаковку на замовлення можна вибрати з наступних категорій:

 • упаковка для харчової продукції;
 • виготовлення коробки за індивідуальним параметрами;
 • оригінальні конверти та буклети для пластикових карт;
 • паперові пакети;
 • ефектні шоу-бокси;
 • ємності для попкорну і багато іншого.

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше особливе паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне та фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Як обрати та замовити коробки?

Варіанти картонних упаковок на замовлення можна подивитися у прикладах робіт на сторінках нашого сайту. Фахівці допоможуть розробити макет індивідуальної коробки на замовлення, а також порекомендують щільність паперу або картону. 

ATTOLIS — це інноваційні технології, ефектне оформлення і необмежені можливості. У нас ви зможете замовити виготовлення вашого індивідуального паковання, оформленого у вашому фірмовому стилі. Завдяки брендованій упаковці ви зможете привернути увагу покупців і мотивувати їх віддати свій вибір саме вашій продукції.

Картонна упаковка це один з основних типів упаковки, яка використовується для зберігання та транспортування різних товарів. Така упаковка є однією з найбільш практичних і зручних, а якщо вибрати виготовлення упаковки на замовлення у фахівців компанії ATTOLIS, то в найкоротші строки ви отримаєте високоякісні вироби.

Особливості і переваги картонної упаковки

Гофрокартон і звичайний картон - це один з найкращих матеріалів для виробництва упаковки. Серед переваг картонної коробки можна виділити:

 • Величезний вибір технік оформлення виробів. Зовнішню сторону упаковки можна оформити так, як потрібно замовнику. Це дозволяє зробити упаковку під замовлення з фірмовим логотипом, оригінальним текстом, слоганом, принтом.
 • Широкий спосіб використання. З картону та гофрокартону можна виготовити паковання різних форм та конструкцій.
 • За короткий термін, особливо якщо звернутися у компанію ATTOLIS за послугою виробництва картонної упаковки, можна отримати великий тираж якісних виробів за оптимальною ціною.
 • Картон відрізняється міцністю, має амортизуючі властивості, що дозволяє зберігати виріб довгий час і безпечно перевозити його на далекі відстані.

Якісна упаковка на замовлення стане не просто приємним доповненням до вашого товару, але і відмінним способом просування бренду. Приділяючи увагу навіть дрібним деталям в оформленні упаковки вашого товару, ви зможете залучити більше вдячних покупців.

Зробимо ваше фірмове паковання особливим

Фірмовий дизайн несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з фірмовим дизайном ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу/дизайну дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення коробки на замовлення

Упаковка на початковому етапі – це аркуш картону. У ATTOLIS аркуш картону стає привабливою фірмовою упаковкою. Використовуючи наші широкі виробничі можливості, ми реалізовуємо ідеї наших замовників і виробляємо індивідуальну упаковку для товарів. Навіть звичайна коробка з крафт-картону стане особливою, якщо якісно надрукувати на ній логотип.

Процес виробництва коробки з логотипом проходить у кілька етапів:

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • вибір схожого шаблону або розробка оригінальної конструкції за індивідуальним замовленням;
 • вибір варіантів нанесення логотипу з урахуванням суми витрат і терміновості замовлення;
 • створення проекту дизайну упаковки;
 • можливість виготовлення пробного зразка паковання;
 • підтвердження на виготовлення тиражу брендованої упаковки.

Фахівці погоджують всі моменти з клієнтом, результатом їх роботи стають оригінальні, коробки з логотипом, які запам'ятовуються, з якісного екологічного картону.

Як замовити виробництво упаковки?

Компанія ATTOLIS - це професійне виробництво, яке вже більше 20 років займається випуском індивідуальних упаковок на замовлення. Всі вироби виготовляються з високоякісних сучасних матеріалів, які відповідають всім світовим стандартам і нормам.

Ви можете замовити фірмову картонну упаковку в компанії ATTOLIS, зв'язавшись з нами через форму зворотного зв'язку, зателефонувавши нам за телефоном, написавши нам в месенджерах або надіславши нам замовлення електронною поштою.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Чи можливо купити коробки із зразків на сайті?

Ні. Всі зразки упаковки, представлені на нашому сайті - це приклади паковання, яке ми виробляємо для наших замовників.

У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.

Які матеріали ви використовуєте для виробництва харчової упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та лише з офіційними постачальниками матеріалів – картону, паперу, фарб, лаків. Папір та картон дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. При взаємодії з продуктами харчування картонна упаковка для харчових продуктів не виділяє отруйних речовин, які можуть завдавати шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищу.

Я отримаю готові зібрані коробки?

Залежно від конструкції, упаковка може відправлятися замовникам в зібраному або розібраному вигляді. Наприклад, самозбірні коробки-шкатулки стандартно відправляються замовнику в розібраному вигляді і складаються замовником вручну без клею. Це зручний варіант, так як навіть великий тираж таких коробок не займає багато місця при зберіганні. Якщо у вас немає досвіду в складанні таких коробок - ми з радістю відправимо вам відео-інструкцію.
Якщо ви хочете отримати свої коробки повністю зібраними - узгодьте це, будь ласка, з нашим менеджером.

Чи можливо виготовити паковання за моїм зразком?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.

Ви можете допомогти зробити макет?

Так. Вартість розробки макету прораховується після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Ви виготовляєте лише паковання?

Ні. Ми робимо практично все з паперу, картону, гофрокартону. ATTOLIS друкує поліграфію - папки, наклейки, візитки, буклети, брошури, сертифікати та багато іншого, виготовляє конверти, виробляє упаковку, бирки, брендує папір тіш'ю і атласну стрічку.

Як можна подивитися наживо приклади ваших виробів, щоб оцінити якість?

Ми завжди відкриті до спілкування, готові прийняти вас в нашому головному офісі і показати зразки. Узгодьте з нашим менеджером зручний час для зустрічі.
Наша адреса: м Дніпро, вул. Лісопаркова 1.

Або ми можемо відправити вам зразки наших робіт.

Чи можна купити в ATTOLIS готові коробки, що є в наявності?

У ATTOLIS немає складу готових виробів, вся продукція виготовляється індивідуально на замовлення.

Який мінімальний тираж упаковки на замовлення?

ATTOLIS виробляє якісне індивідуальне паковання на замовлення.

Мінімальний тираж картонного паковання малих розмірів - від 300 од.

Мінімальний тираж картонного паковання середніх та великих розмірів та гофрокартонного паковання - від 500 од.

Замовити картонну упаковку можна на сайті компанії. Кваліфіковані фахівці допоможуть підготувати макет та підберуть конструкцію картонної упаковки відповідно до вимог замовника.

Від чого залежить вартість виготовлення картонної упаковки?

Вартість виготовлення упаковки з картону залежить від:
- матеріалів, що використовуються: крейдований картон різної щільності / макулатурний картон / дизайнерський картон / мікрогофрокартон / гофрокартон різної щільності / палітурний картон;
- виду нанесення друку: цифровий друк / офсетний друк / шовкотрафаретний друк;
- виду технік оздоблення: ламінація / УФ-лак / гліттер / конгревне тиснення / тиснення фольгою;
- обсягу тиражу упаковки. Чим більше тираж упаковки, тим менше буде вартість однієї одиниці.

Скільки коштують коробки на замовлення, чи можна отримати прайс?

В нас немає єдиного прайса на коробки, так як ми виготовляємо упаковку індивідуально під замовлення, різних конструкцій і з застосуванням різних технік обробки.

Де виробляється упаковка?

Виробництво і головний офіс ATTOLIS знаходяться в м. Дніпро за адресою: вул. Лісопаркова 1.
Тут розташовані наші виробничі потужності. Наш виробничий майданчик включає цех додрукарської підготовки; друкарський цех; цех тиснення, ламінування і нанесення УФ-лаку; цех післядрукарської обробки; цех роботи з гофроматеріалами; складські приміщення.

Чи змінюється ціна в залежності від кількості кольорів друку?

Так, змінюється.

Скільки коштує виготовлення пробного зразка?

Вартість виготовлення пробного зразка розраховується індивідуально і залежить від його розмірів, конструкції і матеріалів, які використовуються.

Чи можливо отримати пробний зразок упаковки перед замовленням тиражу?

Так. Ми розробимо конструкцію упаковки під ваш товар, зробимо пробний зразок, щоб ви могли переконатися в працездатності конструкції і відповідності розмірів упаковки розмірам вашого товару.

Чи залежить вартість виробництва паковання від його тиражу?

Так. При виробництві будь-якого виду картонної упаковки на замовлення діє правило - чим більше тираж ви замовляєте, тим менше буде вартість одиниці упаковки.

Який максимальний тираж упаковки на замовлення?

У ATTOLIS немає обмежень щодо максимального розміру тиражу. У нас встановлено професійне обладнання, яке дозволяє здійснювати всі виробничі процеси - друк, післядрукарське оздоблення, висікання, склейку - в оптимальні терміни. Ми виготовляємо регулярні великі тиражі.