Виготовлення фірмових конвертів на замовлення в ATTOLIS

Компанія «ATTOLIS» виготовляє конверти стандартних (С6, Е6, С5, С4) і нестандартних розмірів згідно з побажанням замовника.

Які конверти з індивідуальним дизайном можна замовити:

  • конверти паперові та з картону;
  • конверти з логотипом і/або контактами замовника;
  • конверти з повноколірним друком і суцільною заливкою;
  • конверти з нанесенням персоналізації — на кожному конверті друкується індивідуальна адреса та і’мя одержувача згідно з даними, які надає замовник;
  • дизайнерські конверти з конгревним тисненням та тисненням фольгою.

 

Вартість конвертів залежить від обсягу замовлення, розміру конверта, наявності друку і післядрукарської обробки.

Можлива зміна форми та розташування клапана конверта.

Для захисту вкладення від прочитання конверт зсередини може бути пофарбований сірою або синьою фарбою, яка запобігає просвічуванню конверта. Склеювання може бути силіконовою стрічкою або декстрином.

Щоб підтримувати імідж компанії на належному рівні, для відправки кореспонденції, рекламної та інформаційної продукції багато компаній використовують корпоративні конверти. На конверті можуть бути надруковані логотип та контактна інформація, або конверт може бути суцільно оформлений у фірмовому дизайні компанії. 

За умови дотримання всіх правил оформлення друкованої продукції ваш фірмовий конверт буде таким, який допоможе сформувати правильне враження у клієнтів, а також надати потрібний вплив на просування пропонованих товарів або послуг.

Особливості виготовлення конвертів А4

Проблема пересилання кореспонденції знайома представникам усіх без винятку підприємств. Конверти формату А4 допомагають зберегти бездоганний вигляд документації, виключаючи необхідність перегину листів у кілька разів. 

Виготовлення конвертів А4 проводиться з якісного паперу, на конвертах можуть друкуватися змінні дані - адреси та імена отримувачів. В ATTOLIS встановлене обладнання Xerox, здатне друкувати великий обсяг змінних даних в короткі строки. 

Як оформляються конверти С4?

Виготовлення конвертів С4 часто замовляється великими компаніями або кур'єрськими службами. Розмір паперового пакета зазначеного формату становить 324 х 299 мм. Ці показники відповідають повнорозмірному листу А4. Якщо ви вирішите помістити в такий конверт буклет або каталог, друкована продукція без проблем розміститься в ньому без попереднього складання.

Зручність друку на конвертах С4 полягає в тому, що на великій площі можна розмістити такі дані:

  • інформацію про компанію;
  • логотип;
  • декоративні елементи;
  • рекламні слогани і так далі. 

Це допоможе сформувати позитивний імідж компанії та надасть можливість значно розширити клієнтську базу підприємства.

Професійне виготовлення конвертів С5

С5 — це формат конверта, розмір якого становить 162 х 229 мм. У такий виріб можна помістити міні-каталог, листівку, запрошення на будь-який захід та іншу друковану продукцію. Конверт С5 вміщує в себе аркуш А4, складений удвічі.

Друк на конвертах С5 допоможе зробити вашу кореспонденцію унікальною. Виріб можна доповнити логотипом компанії, контактними даними відправника, а також на кожний екземпляр нанести адресу одержувача.

Оригінальне оформлення конвертів C6

Друк на конвертах С6 в Одесі користується високою популярністю в сфері організації свят та інших пам'ятних заходів. Це обумовлено тим, що в такому мініатюрному конверті можна зручно розмістити запрошення, листівку, подарунковий сертифікат та інші невеликі паперові вироби. 

Виготовлення конвертів С6 здійснюється в різних відтінках. Ви зможете зробити акцент на деталях, а також доповнити авторський виріб логотипом та іншої символікою своєї організації.

Як відбувається друк на конвертах Е6?

Конверти формату Е6 використовуються для поштової розсилки кореспонденції, рекламної продукції і так далі. Розміри такої упаковки складають 140 х 200 мм. Щоб зробити конверт оригінальним і максимально інформативним, на лицьову частину виробу наноситься інформація про компанію, адреса відправника, логотип та інші дані.

 

Щоб замовити друк своїх фірмових конвертів, зв'яжіться з ATTOLIS зручним для вас способом - за допомогою форми зворотнього зв'язку, зателефонувавши за телефоном +380 97 790 90 00, по e-mail, або написавши нам у месенджерах. 

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Скільки коштує друк конвертів стандартного розміру в Attolis?

Ціна конверту буде залежати від тиражу, обраного матеріалу, кількості кольорів друку та необхідності післядрукарської обробки.

Який тип друку стандартних конвертів найбільш популярний?

Частіше за все клієнти обирають офсетний друк завдяки економній вартості

Які розміри мають стандартні конверти з паперу?

Згідно до міжнародного стандарту ISO 269 виділяють розміри 220 × 110 мм, 81 × 162 мм, 114 × 162 мм, 114 × 229 мм, 162 × 229 мм, 229 × 324 мм, 324 × 458 мм, 125 × 176 мм, 176 × 250 мм, B4 250 × 353 мм C4, E4 280 × 400 мм