Друк блокнотів

Блокнотом користуються довгий час, тому, як і календар, такий вид поліграфії - це реклама на тривалий час. Замовити друк блокнотів можна в друкарні ATTOLIS. Ми виконуємо широкий асортимент друкарських послуг, гарантуючи якість, оптимальні строки та вартість.

Друк блокнотів на замовлення в ATTOLIS

Співробітники нашої компанії допоможуть з вибором формату і відповідного дизайну, підкажуть, яку друкарську обробку слід застосувати для естетичного і презентабельного зовнішнього вигляду продукції.

Наші переваги:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • швидка обробка замовлення;
 • оперативний друк тиражу;
 • ми приймаємо замовлення з великих мегаполісів: Києва, Дніпра, Харкова і з невеликих міст України;
 • у нас ви можете замовити комплекс послуг, упаковку та інші види друкованої продукції.

Ви можете замовити друк блокнотів із логотипом та будь-яким зображенням за телефоном +380 (97) 790-90-00, через форму зворотного зв'язку або написавши нам в месенджерах.

Переваги блокнотів

Незважаючи на наявність телефонів і планшетів з усілякими додатками, люди продовжують записувати плани, цілі і замітки на папері, тому не можна пройти повз таку можливість просунути бренд. Друк фірмових блокнотів - відмінна маркетингова стратегія, поєднує ненав'язливу рекламу і збільшення лояльності клієнтів. Друк блокнотів особливо затребуваний напередодні свят. Це приємний і корисний корпоративний подарунок не тільки для співробітників фірми, але і для постійних клієнтів. Якщо, наприклад, буклети та каталоги - це короткочасна реклама, то подарованим на Новий рік або інше свято блокнотом будуть користуватися довгий час, забезпечуючи органічну рекламу компанії.

Також часто виготовляють блокноти для семінарів, тренінгів, презентацій. У цьому випадку вони використовуються як робочий інструмент протягом заходу, потім блокноти залишаються в учасників, забезпечуючи рекламу організатору і формуючи приємні асоціації з його брендом.

Особливості дизайну та виготовлення блокнотів

Важливо продумати дизайн блокнота, щоб він був стильним і зручним. Популярні лаконічні дизайни: білі обкладинки з кольоровим логотипом компанії, або можна застосувати виворотний друк - тоді обкладинка буде кольору логотипу, а логотип буде білим. Такий мінімалістичний дизайн приємний оку і підійде до використання і чоловікам, і жінкам.

Ви можете замовити друк з логотипом як по стандартному макету, так і з індивідуальним дизайном. Виготовлення блокнотів - відповідальний процес. Висококласне обладнання, досвідчений персонал і якісні матеріали - запорука успішного кінцевого результату.

ATTOLIS - професіонал друку поліграфії і в післядрукарської обробці. Якщо вам потрібні особливі незвичайні блокноти, ми запропонуємо широкий вибір обробки і декору обкладинки:

 • тиснення;
 • матове покриття Soft Touch;
 • суцільний або вибірковий UV-лак;
 • гліттер;
 • декоративна висічка елементів;
 • нанесення рельєфних елементів або тексту без видавлювання матеріалу, тобто без кліше.

Формати блокнотів можуть бути різними, найчастіше замовляють А4, А5, А6. Ціна друку блокнота залежить від формату, матеріалів та декоративних технік, які застосовуються для його виробництва.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.
Часті питання

Які основні кроки виготовлення блокнотів на замовлення?

Основні кроки включають вибір дизайну обкладинки, вирізку та обрізку сторінок, друк, складання та, в деяких випадках, виготовлення коробок на замовлення для блокнотів.

Які можливості для індивідуалізації блокнотів ви пропонуєте?

Ми пропонуємо індивідуалізацію через вибір дизайну обкладинки, додавання логотипа чи ініціалів, вибір кольору, а також додавання особистого повідомлення або побажань.