Виробництво харчової упаковки

Папір і картон — це «дихаючі» матеріали, вони дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. 

ATTOLIS - виробництво харчової упаковки на замовлення

Упаковка з паперу або картону для харчових продуктів екологічна, безпечна та гігієнічна. У коробці може бути висічене віконце для демонстрації продукту. Коробка може бути покрита ламінацією або захисним лаком для більшої стійкості до вологи і зовнішніх впливів. Крім харчової упаковки ми виготовляємо безліч виробів з паперу та картону, паперові пакети та поліграфічну продукцію також.

Компанія ATTOLIS здійснює виготовлення харчової упаковки на замовлення за вашими побажаннями і у відповідності з усіма технічними вимогами. Наші клієнти знаходяться по всій країні, оскільки ми виробляємо харчову упаковку з картону оптом з доставкою по Україні.

Паперова упаковка популярна в мережах швидкого харчування, при упаковці кондитерських виробів, заморожених продуктів, в харчовій промисловості.

Коробки для постачальника корисної їжі Healthy Generation:

 

замовити упаковку для продуктів  виробник харчової упаковки

Коробка з самозбірних вкладишем на три секції для круп і насіння. На картоні повнокольоровий друк, матова ламінація, висічка віконець.

Розмір коробки: 195 х 115 х 53 мм.

картонна харчова упаковка  картонна упаковка для харчових продуктів

Коробка з самозбірним вкладишем для крупи. На картоні повнокольоровий друк, матова ламінація, висічка віконець.

Розмір коробки на 500 г.: 195 х 115 х 53 мм.

Розмір коробки на 200 г.: 145 х 105 х 45 мм.

харчова упаковка з картону  харчова упаковка оптом

Коробки для макаронів. Матеріал - крафт-лайнер, повнокольоровий друк UV фарбами, фігурна висічка віконець.

Розмір коробки: 180 х 140 х 75 мм.

Коробки для напоїв

  коробка для напоїв  коробки для напоїв оптом

купити коробку для напоїв  замовити коробку на напоїв

Подарункові коробки для вина для Mercedes-Benz. Коробки виготовлені з чорного двошарового гофрокартону, кашированого чорним картоном. Для брендування застосовувались тиснення сріблястою фольгою та УФ-лак. Конструкція коробки включає тримач для пляшки, коробка доповнена мотузяними ручками.

Паковання для пляшок вина «Вина Запоріжжя». Міцні коробки з ручкою виготовлені з двошарового гофрокартону, кашированого крафт-лайнером з шовкотрафаретним друком. У передній частині паковання висічені віконця, які демонструють пляшки вина, в той же час, «стулки» віконець служать роздільниками, які захищають скляні пляшки від дотика один до одної.

Групове паковання для «Микулин» - міцні гофроящики з білим зовнішнім лайнером, коробки брендовані методом шовкотрафаретного друку.

Коробки для меду 

Упаковка для меду  Упаковка для меду ціна

Повнокольоровий друк, матова ламінація, висічка віконець

Різні типорозміри коробок під форму і розмір воскових баночок меду.

Картонні ємкості для попкорну для кінотеатрів Кіно Тема

упаковка для попкорну  упаковка для попкорну ціна

 

Картон щільністю 400 г / м.кв., квадратне дно, повнокольоровий друк

Різні типорозміри об'ємом від 0,5 до 5 л.

Замовити харчову упаковку

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Наші клієнти

Ціна виробництва харчової упаковки розраховується індивідуально і залежить від:

 • обсягу;
 • складності виготовлення;
 • виробничих процесів - висікання, склейка;
 • типу картону.

Виробництво упаковки для харчових продуктів

На харчову упаковку можна нанести будь-який друк. На упаковці може бути надрукований тільки логотип - це актуальний варіант для кафе, ресторанів, мереж швидкого харчування (фаст-фуд), сервісів доставки піци, кондитерського виробництва (торти, шоколад, і т.д.).

Або упаковка для продуктів харчування може бути повнокольоровою, яскравою із зазначенням детальної інформації про продукт: маси, інгредієнтів, даних про харчову / енергетичну цінність, термінів придатності та умов зберігання, даних виробника.

Харчові продукти потребують упаковки, основні функції якої — захист від зовнішніх негативних факторів під час перевезення, забезпечення більш тривалого зберігання, надання продукції привабливого товарного вигляду.

Переваги харчової упаковки з картону

Упаковка харчова картонна — найпотужніший маркетинговий засіб, який дає можливість максимально ефективно розвинути бренд та просунути ваші продукти серед покупців. Яскраві слогани й картинки привертають увагу, інформують про корисні властивості, а також мотивують придбати товар. Упаковка харчова з картону має наступні переваги перед іншими видами тари:

 • Висока щільність паперу. Міцний картон стане надійним захистом для різної їжі під час транспортування навіть на найтриваліші відстані.
 • Екологічність. Під час взаємодії з продуктами харчування картон, на відміну від пластику, не виділяє отруйних речовин, які можуть нести шкоду здоров'ю людини або навколишньому середовищу. 
 • Легкість. Мала вага тари дуже важлива не тільки для виробників і реалізаторів продуктів, а й для кінцевого покупця.

Харчова упаковка з картону приваблива та коштує відносно недорого. 

Різновиди картонної упаковки для харчових продуктів

Виробництво картонної упаковки для харчових продуктів вимагає дотримання встановлених норм і стандартів. У компанії ATTOLIS можна замовити:

 • коробки для їжі масового споживання та для здорової їжі з повнокольоровим друком і матовою чи глянцевою ламінацією; 
 • коробки для піци розміром 300 х 300 х 30 мм / 270 х 270 х 30 мм / 325 х 325 х 45 мм / 330 х 330 х 45 мм;
 • ємності для попкорну з квадратним дном і повнокольоровим друком. Виробляємо не тільки відкриті ведерця, а й закрите паковання для попкорну;
 • та багато інших виробів з паперу та картону.

Замовити виготовлення картонної упаковки для харчових продуктів в ATTOLIS можна скориставшись формою зворотнього зв'язку, за телефоном, написавши нам в месенджери або електронною поштою, також у нас можна замовити упаковку для техніки.

Часті питання

Які матеріали ви використовуєте для виробництва харчової упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та лише з офіційними постачальниками матеріалів – картону, паперу, фарб, лаків. Папір та картон дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. При взаємодії з продуктами харчування картонна упаковка для харчових продуктів не виділяє отруйних речовин, які можуть завдавати шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищу.

Від чого залежить ціна упаковки для харчових продуктів?

Ціна виготовлення харчової упаковки розраховується індивідуально і залежить від тиражу, складності виготовлення харчової упаковки, вироблених процесів (висікання, склеювання, ламінація, покриття УФ-лаком) та виду картону.

Які коробки для харчової продукції найбільш популярні?

Серед замовників ATTOLIS найбільшою популярністю користуються коробки для круп, пакування фаст-фуду, коробки для продуктових наборів, упаковка для солодощів.