Виробництво харчової упаковки

Папір і картон — це «дихаючі» матеріали, вони дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. Паперова упаковка популярна в мережах швидкого харчування, при упаковці кондитерських виробів, заморожених продуктів, в харчовій промисловості.

Коробки для постачальника корисної їжі Healthy Generation:

 

  

Коробка з самозбірних вкладишем на три секції для круп і насіння. На картоні повнокольоровий друк, матова ламінація, висічка віконець.

Розмір коробки: 195 х 115 х 53 мм.

  

Коробка з самозбірним вкладишем для крупи. На картоні повнокольоровий друк, матова ламінація, висічка віконець.

Розмір коробки на 500 г.: 195 х 115 х 53 мм.

Розмір коробки на 200 г.: 145 х 105 х 45 мм.

  

Коробки для макаронів. Матеріал - крафт-лайнер, повнокольоровий друк UV фарбами, фігурна висічка віконець.

Розмір коробки: 180 х 140 х 75 мм.

Коробки для піци

  

Коробка для Premier Hotel з гофрокартону з шовкотрафаретним друком. Розмір коробки: 300 х 300 х 35 мм.

Коробка для піцерії Метрополь. Картонна коробка з повнокольоровим друком і глянцевою ламінацією. Розмір коробки: 270 х 270 х 40 мм.

Упаковка для меду Medusha

  

Повнокольоровий друк, матова ламінація, висічка віконець

Різні типорозміри коробок під форму і розмір воскових баночок меду.

Картонні ємкості для попкорну для кінотеатрів Кіно Тема

  

 

Картон щільністю 400 г / м.кв., квадратне дно, повнокольоровий друк

Різні типорозміри об'ємом від 0,5 до 5 л.

Наші клієнти

ATTOLIS - виробництво харчової упаковки на замовлення

Упаковка з паперу або картону для харчових продуктів екологічна, безпечна та гігієнічна. У коробці може бути висічене віконце для демонстрації продукту. Коробка може бути покрита ламінацією або захисним лаком для більшої стійкості до вологи і зовнішніх впливів. Крім харчової упаковки ми виготовляємо безліч виробів з паперу та картону, паперові пакети та поліграфічну продукцію також.

Компанія ATTOLIS здійснює виготовлення харчової упаковки на замовлення за вашими побажаннями і у відповідності з усіма технічними вимогами. Наші клієнти знаходяться по всій країні, оскільки ми виробляємо харчову упаковку з картону оптом з доставкою по Україні.

Ціна виробництва харчової упаковки розраховується індивідуально і залежить від:

 • обсягу;
 • складності виготовлення;
 • виробничих процесів - висікання, склейка;
 • типу картону.

Виробництво упаковки для харчових продуктів

На харчову упаковку можна нанести будь-який друк. На упаковці може бути надрукований тільки логотип - це актуальний варіант для кафе, ресторанів, мереж швидкого харчування (фаст-фуд), сервісів доставки піци, кондитерського виробництва (торти, шоколад, і т.д.).

Або упаковка продуктів харчування може бути повнокольоровою, яскравою із зазначенням детальної інформації про продукт: маси, інгредієнтів, даних про харчову / енергетичну цінність, термінів придатності та умов зберігання, даних виробника.

Харчові продукти потребують упаковки, основні функції якої — захист від зовнішніх негативних факторів під час перевезення, забезпечення більш тривалого зберігання, надання продукції привабливого товарного вигляду.

Переваги харчової упаковки з картону

Упаковка харчова картонна — найпотужніший маркетинговий засіб, який дає можливість максимально ефективно розвинути бренд та просунути ваші продукти серед покупців. Яскраві слогани й картинки привертають увагу, інформують про корисні властивості, а також мотивують придбати товар. Упаковка харчова з картону має наступні переваги перед іншими видами тари:

 • Висока щільність паперу. Міцний картон стане надійним захистом для різної їжі під час транспортування навіть на найтриваліші відстані.
 • Екологічність. Під час взаємодії з продуктами харчування картон, на відміну від пластику, не виділяє отруйних речовин, які можуть нести шкоду здоров'ю людини або навколишньому середовищу. 
 • Легкість. Мала вага тари дуже важлива не тільки для виробників і реалізаторів продуктів, а й для кінцевого покупця.

Харчова упаковка з картону приваблива та коштує відносно недорого. 

Різновиди картонної упаковки для харчових продуктів

Виробництво картонної упаковки для харчових продуктів вимагає дотримання встановлених норм і стандартів. У компанії ATTOLIS можна замовити:

 • коробки для їжі масового споживання та для здорової їжі з повнокольоровим друком і матовою чи глянцевою ламінацією; 
 • коробки для піци розміром 300 х 300 х 30 мм / 270 х 270 х 30 мм / 325 х 325 х 45 мм / 330 х 330 х 45 мм;
 • ємності для попкорну з квадратним дном і повнокольоровим друком. Виробляємо не тільки відкриті ведерця, а й закрите паковання для попкорну;
 • та багато інших виробів з паперу та картону.

Замовити виготовлення картонної упаковки для харчових продуктів в ATTOLIS можна скориставшись формою зворотнього зв'язку, за телефоном, написавши нам в месенджери або електронною поштою, також у нас можна замовити упаковку для техніки.

Часті питання

☷ Чи можна зробити упаковки за моїм прикладом?

Так, ви можете надіслати фото коробки, яка вам сподобалася або її оригінал.

☷ Я отримаю готові зібрані коробки?

Залежно від конструкції, упаковка може відправлятися замовникам в зібраному або розібраному вигляді. Наприклад, самозбірні коробки-шкатулки стандартно відправляються замовнику в розібраному вигляді і складаються замовником вручну без клею. Це зручний варіант, так як навіть великий тираж таких коробок не займає багато місця при зберіганні. Якщо у вас немає досвіду в складанні таких коробок - ми з радістю відправимо вам відео-інструкцію.
Якщо ви хочете отримати свої коробки повністю зібраними - уточніть цей момент з нашим менеджером.

☷ Можете зробити упаковку під мій товар?

Так. Розробка і виробництво упаковки індивідуально під товар - це наша спеціалізація. Ви можете дати розміри свого виробу, але краще надіслати сам товар наживо.

☷ Які матеріали ви використовуєте для виробництва упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та тільки з офіційними постачальниками матеріалів - картону, паперу, фарб, лаків.

☷ У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.