Новорічні коробки

ATTOLIS - це професійне виробництво упаковки з паперу, картону та гофрокартону. У картонні вироби нашого виробництва упаковані різні товари - ювелірні вироби, харчові продукти, цукерки, текстиль, посуд, техніка. Ми виготовляємо як багатотиражне паковання для цукерок до Нового року, так і середньотиражну упаковку для новорічних подарунків, оформлену в індивідуальному дизайні.


Для виробництва брендованої новорічної упаковки ми використовуємо картон, каширований мікрогофрокартон, міцний гофрокартон і ексклюзивний дизайнерський картон - все за побажаннями і ідеями замовників.

Наші виробничі потужності і досвід роботи більше 20 років дозволяють розробляти і виготовляти індивідуальну упаковку під товар, в тому числі, святкову, із застосуванням різних технік друку і обробки.
У ATTOLIS ви зможете замовити вашу фірмову новорічну упаковку:

 • упаковка виробляється малими, середніми і великими тиражами;
 • розробка конструкції упаковки проводиться виходячи з параметрів вмісту, яке буде в неї вкладатися;
 • упаковка виготовляється індивідуально під ваші новорічні подарунки або використовуються відпрацьовані конструкції упаковки з розмірами і формами, які відповідають габаритам вмісту;
 • ми виробляємо фірмову упаковку, упаковка може бути брендована логотипом або повністю оформлена у фірмовому дизайні компанії-замовника;
 • на додаток до упаковки ви можете замовити в ATTOLIS друк будь-якої поліграфії з різними техніками обробки - нанесенням конгревного тиснення і тиснення фольгою, нанесення вибіркового або суцільного УФ-лаку, брендування тонкого пакувального паперу тіш'ю, брендування атласних і репсових стрічок.

Наші замовники корпоративній новорічній упаковки часто доповнюють свої подарунки листівками зі звичайного крейдованого картону з печаткою або з дизайнерського картону з тисненням; фірмовими блокнотами; корпоративними квартальними, перекидними і настільними календарями; фірмовими коробочками для солодощів виробництва ATTOLIS.

Наші клієнти

Упаковка для корпоративних новорічних подарунків

Щорічно перед новорічними святами компанії готують свої корпоративні подарунки, які напередодні Нового року дарують клієнтам, партнерам і співробітникам. Вибір подарунків обмежений лише фантазією.
Стандартний корпоративний подарунковий набір складається з:

 • Календаря на наступний рік. Календар може бути квартальний, настінний плакат, настінний перекидний, настільний;
 • Блокнотів і щоденників;
 • Коробки цукерок або інших солодощів;
 • Пляшки ігристого.

Новорічним корпоративним подарунком може стати будь-яка корисна річ: плед, парасолька, чашка або кружка.

Всі варіанти корпоративних подарунків об'єднує один важливий елемент - наявність логотипу на них. І блокноти, і кулькові ручки, і чашки, і пледи брендуються логотипом компанії. Крім позитивних емоцій одержувача, компанія, яка дарує подарунки, отримує ефективну рекламу.
ATTOLIS виготовить якісну фірмову упаковку для корпоративних новорічних подарунків. Упаковка виробляється з урахуванням габаритів і ваги вмісту, на коробці може бути надрукований логотип, або вся коробка на замовлення може бути оформлена в індивідуальному дизайні компанії.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Матеріал виготовлення новорічної упаковки і методи декорування

ATTOLIS виробляє упаковку будь-якої складності, має багаторічний досвід і професійне виробниче обладнання. Ми виробляємо різні варіанти картонної упаковки:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

 • Коробки з картону. На крейдований або макулатурний картон можна нанести будь-який повнокольоровий друк. Зовнішню частину коробки можна покрити глянсовою, матовою ламінацією або УФ-лаком.
 • Коробки з гофрокартону. Гофрокартон - міцний матеріал, який має високі амортизаційні властивості і здатний захистити товар від пошкоджень. Ми виробляємо коробки з гофрокартону різної товщини.
 • Кашировані коробки. Зараз дуже популярний варіант упаковки, бо каширована упаковка одночасно і міцна, і барвиста. Для виготовлення міцної упаковки, оформленої у фірмовому дизайні, ми використовуємо метод каширування - приклеювання аркуша картону з друком до аркуша гофрокартону. Коробки для важких предметів можуть комплектуватися пластиковими ручками для зручності транспортування.

Для брендування і нанесення друку на упаковку ми використовуємо різні методи - цифровий і офсетний друк, конгревне тиснення і тиснення фольгою, нанесення вибіркового і суцільного УФ-лаку, шовкотрафаретний друк, який дозволяє зберегти оригінальний відтінок логотипу на будь-якому, навіть бурому картоні, при цьому будь-які кольори можуть бути металізованими. Також ми наносимо на упаковку і поліграфію гліттерний лак - лак з блискітками, їх застосування особливо актуально для святкових виробів.

Як замовити прорахунок вартості виготовлення упаковки в ATTOLIS

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • Визначтеся з вмістом коробки. Щоб підібрати підходящий варіант упаковки важливо заздалегідь знати розмір і вага вмісту.
 • Ви можете знайти приклади конструкцій, які вам подобаються.
 • Попередньо оцініть який обсяг тиражу вам потрібен, так як від його величини залежить вартість однієї коробки. При збільшенні тиражу вартість однієї одиниці може значно знижуватися.
 • Надішліть нам заявку з усіма наявними даними, ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку на сайті, написати листа на електронну пошту або в месенджери, або зателефонувати за контактним номером телефону.
 • З вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей замовлення і надасть прорахунок виготовлення тиражу упаковки.

Готовий макет упаковки може надаватися замовником, або його допоможуть розробити фахівці ATTOLIS. Розробка макета проводиться за умови оформлення замовлення на тираж упаковки в ATTOLIS. Вартість розробки макету визначається після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Замовити упаковку в Attolis

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Який мінімальний тираж упаковки на замовлення?

ATTOLIS виробляє якісне індивідуальне паковання на замовлення.

Мінімальний тираж картонного паковання малих розмірів - від 300 од.

Мінімальний тираж картонного паковання середніх та великих розмірів та гофрокартонного паковання - від 500 од.

Замовити картонну упаковку можна на сайті компанії. Кваліфіковані фахівці допоможуть підготувати макет та підберуть конструкцію картонної упаковки відповідно до вимог замовника.

Який максимальний тираж упаковки на замовлення?

У ATTOLIS немає обмежень щодо максимального розміру тиражу. У нас встановлено професійне обладнання, яке дозволяє здійснювати всі виробничі процеси - друк, післядрукарське оздоблення, висікання, склейку - в оптимальні терміни. Ми виготовляємо регулярні великі тиражі.

Чи залежить вартість виробництва паковання від його тиражу?

Так. При виробництві будь-якого виду картонної упаковки на замовлення діє правило - чим більше тираж ви замовляєте, тим менше буде вартість одиниці упаковки.

Чи можливо отримати пробний зразок упаковки перед замовленням тиражу?

Так. Ми розробимо конструкцію упаковки під ваш товар, зробимо пробний зразок, щоб ви могли переконатися в працездатності конструкції і відповідності розмірів упаковки розмірам вашого товару.

Скільки коштує виготовлення пробного зразка?

Вартість виготовлення пробного зразка розраховується індивідуально і залежить від його розмірів, конструкції і матеріалів, які використовуються.

Я отримаю готові зібрані коробки?

Залежно від конструкції, упаковка може відправлятися замовникам в зібраному або розібраному вигляді. Наприклад, самозбірні коробки-шкатулки стандартно відправляються замовнику в розібраному вигляді і складаються замовником вручну без клею. Це зручний варіант, так як навіть великий тираж таких коробок не займає багато місця при зберіганні. Якщо у вас немає досвіду в складанні таких коробок - ми з радістю відправимо вам відео-інструкцію.
Якщо ви хочете отримати свої коробки повністю зібраними - узгодьте це, будь ласка, з нашим менеджером.

Які матеріали ви використовуєте для виробництва харчової упаковки?

Ми працюємо виключно з якісними матеріалами та лише з офіційними постачальниками матеріалів – картону, паперу, фарб, лаків. Папір та картон дозволяють зберігати свіжість продуктів харчування тривалий час без погіршення смакових якостей. При взаємодії з продуктами харчування картонна упаковка для харчових продуктів не виділяє отруйних речовин, які можуть завдавати шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищу.

У мене є готовий макет, ви перевірите його перед друком?

Так, звичайно. Ваш макет упаковки або поліграфії ми перевіримо на технологічну коректність, але ми не несемо відповідальність за картинки в низькій якості, текстовий контент, шрифти, що злетіли і помилки в наданому вами макеті.

Ми можемо попередити вас про низьку якість картинок або про відсутність правильних відступів у вашому макеті. За вашим побажанням ми можемо доопрацювати і відкоригувати ваш макет.