УФ-лакування виробів

 

УФ-лакування - покриття лаком виробів з паперу та картону, що замінює ламінування і дозволяє надати додатковий глянець друкарського виробу. Ефект досягається при використанні спеціального лаку, при цьому зростає візуальна привабливість виробу. Лакування дозволяє продовжити терміни експлуатації друкованого вироби та робить зовнішній вигляд більш привабливим. 

УФ-лакування може бути глянсовим або матовим, обидва види захищають виріб від забруднень і попадання вологи. Наносити лак можна на весь виріб, або можна за допомогою УФ-лаку виділити окремі елементи (логотип, ілюстрації, назву компанії).

Для замовлення поліграфії та упаковки з УФ-лаком в компанії ATTOLIS заповніть форму зворотного зв'язку, пишіть нам в  месенджерах або зателефонуйте за телефоном: +380 (97) 790-90-00. Також наша компанія надає послуги післядрукарської обробки і декорування.

Суцільне лакування виробів з паперу та картону

Це вишуканий спосіб надати поверхні красивого блиску або благородної матовості. УФ-лакування створює захисний бар'єр, мінімізуючи шкоду впливу вологи та пилу. Рідкий склад наносять на всю площу виробу: швидкість застигання при сушінні ультрафіолетовим світлом мінімальна. Додаткове глянсове покриття робить малюнок яскравішим і насиченішим, а матове (Soft Touch) покриття приємне на дотик і робить зовнішній вигляд виробів престижнішим.

Вибіркове лакування

Це постдрукарська обробка, при якій певні ділянки виробу з картону та паперу будуть покриті лаком, щоб підкреслити деталі, створити незвичайні візуальні ефекти та надати виробу унікального вигляду.

Вибіркове УФ лакування створює контраст між матовою та глянсовою поверхнею, утворюючи гарний візерунок. Такий дизайн привертає увагу і відповідно стимулює купівельний інтерес. А варіативність оформлення дозволить підібрати як прикрасити картон чи папір відповідно до ідеї замовника.

Додаткові ефекти

Крім класичного суцільного або вибіркового прозорого покриття можна використовувати різні варіанти нестандартного оформлення:

  • Об'ємний лак. Нанесення тривимірних текстур поверхні за допомогою фактурних складів, що створює відчуття додаткового обсягу, рельєфу. Цей прийом поширений у поліграфії: нанесення УФ лаку дозволяє стимулювати тактильний інтерес до готових виробів.
  • Глітерний лак. Гарний блиск із мерехтливими частинками надає виробу яскравого святкового вигляду. Ступінь сяйва можна варіювати, поєднуючи різні види лаків.

Гліттер та обсяг – оригінальні способи зробити паперову або картонну основу особливою, надавши базовому дизайну нових ноток.

Як відбувається УФ лакування: популярні види лаків

Склад наносять на поверхню, повністю покриваючи або виділяючи певні ділянки. Спеціальне обладнання уможливить бездоганну точність, а також суворе дотримання дизайнерської концепції. Після нанесення покриття буде зафіксовано УФ-променями, що забезпечить необхідну твердість. Залежно від необхідного підсумкового результату буде обрано офсетну або трафаретну технологію, яка відрізняється за ступенем щільності. Лакування паперу може бути виконане такими видами лаків:

  • матовий;
  • глянцевий;
  • гліттер.

Правильне нанесення забезпечить рівномірний розподіл складу без здуття та дефектів, що одночасно підвищить довговічність поліграфічних матеріалів.

Переваги ATTOLIS

Пропонуємо замовникам повний цикл послуг: від розробки макета до його подальшої реалізації. Після погодження всіх умов фахівці приступлять до роботи, щоб завдання було виконане в обумовлені терміни, незалежно від обсягів чи складності замовлення.

Відповідно до ідеї оформлення буде обрано відповідний УФ лак для друку, який додасть міцності та оригінальності візиткам, брошурам, а також упаковці для різних категорій товарів.

Часті питання

Як УФ-лакування може покращити зовнішній вигляд коробок на замовлення?

УФ-лакування надає коробкам на замовлення блискучий чи матовий ефект, покращуючи їхній вигляд та роблячи брендованими та привабливими.

Що таке УФ-лакування виробів і як воно працює?

УФ-лакування - це процес нанесення спеціального УФ-чутливого лаку на поверхню виробу, який потім висихає та затверджується під впливом ультрафіолетового світла, створюючи високоякісне покриття.