Картонні конверти

 

Фірмові, з логотипом компанії, дизайнерські конверти є одним з варіантів рекламної продукції. На конверті можна розмістити логотип, зображення, слоган, інформаційний текст.

Макет конверта розробляється спільно із замовником відповідно до його вимог і завдання конверта. Конверт може бути виконаний у фірмовому стилі компанії, як і вся інша поліграфічна продукція, при цьому не залишається білих полів і передбачена суцільна заливкаконверта.

Якщо конверт з логотипом — це більш строгий офісний варіант, то яскравий конверт з ілюстраціями привертає увагу одержувача, працює на запам’ятовування образу компанії. Барвистий конверт з якісним друком викликає позитивні емоції в адресата і стимулює його відкрити конверт та прочитати вміст.

Електронне листування майже витіснило звичайні листи, але все одно великим підприємствам і невеликим фірмам часто доводиться надавати документи за допомогою листів. У такому випадку вести кореспонденцію краще в якісних конвертах з оригінальним логотипом компанії. Це виглядає престижно та дорого, підвищує статус компанії і показує, наскільки ви уважні до деталей.

Фірмові картонні конверти з логотипом компанії — прекрасний варіант упаковки. Клієнти «ATTOLIS» в Одесі використовують картонні конверти для різних видів задач:

  • для упаковки пластикових дисконтних карт магазинів і закладів;
  • у вигляді класичних конвертів;
  • для супровідних документів у туристичних агентствах;
  • з метою упаковки ювелірних виробів або подарункових сертифікатів.

Компанія «ATTOLIS» пропонує широкий асортимент послуг за доступною вартістю, зокрема виготовлення картонних конвертів кращої якості.

Виробництво картонних конвертів: якісні вироби від професіоналів

Картонні конверти в Харкові часто застосовуються для ділового листування та надсилання документів, захисту різних виробів. Виробництво картонних конвертів виконується з міцного матеріалу, який надійно захищає папір. На одну сторону наноситься спеціальний клей, який дозволяє швидко закріпити картон.

«ATTOLIS» пропонує широкий вибір картону для конвертів. У нас можна замовити вироби різних кольорів з різними рельєфами та різної щільності. На конверті можна розташувати логотип, зображення, слоган, контакти. Розмір і форма картонних конвертів розробляються відповідно до завдань конверта і обсягу вкладень, які будуть в нього упаковані. 

Текст (логотип, слоган) найчастіше наноситься методом тиснення фольгою. «ATTOLIS» у Дніпрі запропонує більше 50 варіантів фольги для тиснення. Найбільш затребуваними залишаються:

  • металізована фольга;
  • матова;
  • голографічна.

У нашій компанії виготовлення картонних конвертів у Києві виконується за індивідуальним замовленням. Вартість залежить від обсягу тиражу, обраних матеріалів, методу нанесення друку на конверти і розраховується по кожному замовленню індивідуально.

Ми працюємо з замовниками по всій Україні. Щоб замовити картонні конверти або задати питання, будь ласка, телефонуйте +380 (97) 790-90-00, пишіть нам у месенджерах або відправляйте повідомлення через форму зворотного зв'язку. Ми обов'язково вам відповімо.