Коробка для піци

ATTOLIS виготовляє міцні коробки з якісної печаткою для готової їжі, у тому числі, для піци. Наші клієнти - піцерії, ресторани і готелі України, які упаковують піцу на винос у якісні коробки. Ми запропонуємо варіанти наявних у нас типорозмірів або розробимо брендовані коробки для піци потрібного вам розміру, допоможемо у розробці дизайну.

Ми гарантуємо високу якість виробів і якісний друк на коробках, в тому числі повнокольоровий. 

Якісні коробки для піци від ATTOLIS

В портфоліо на сайті компанії представлені готові варіанти упаковки для піци, розроблені нашими дизайнерами. Наші досвідчені фахівці створять ексклюзивну коробку для вашої продукції за індивідуальним замовленням.

Нанесення логотипу, оригінального малюнка або написи зробить вашу продукцію впізнаваною. Грамотно оформлена коробка стане кращим рекламоносієм, забезпечить підвищення кількості продажу. Якщо вам потрібна брендована упаковка для піци, замовити нанесення логотипу можна методом:

 • цифровий, офсетного, шовкотрафаретного друку;
 • тиснення фольгою або без фольги;
 • УФ-лаку.

Наша виробнича лінія має високі потужності, що дозволяє швидко виготовити велику партію яскравих і якісних коробок для піци.

Наші клієнти

Матеріал виготовлення коробок під піцу

Картон раніше залишається кращим матеріалом виготовлення упаковки для готових страв. Ми виготовляємо коробки для піци з картону і гофрокартону, який відрізняється:

 • екологічністю;
 • вологостійкістю;
 • стійкістю до жиру та високим температур;
 • легкістю;
 • міцністю;
 • невисокій вартістю.

Картонна упаковка – це надійність, зручність і практичність і привабливий зовнішній вигляд. Якщо ви вирішите купити коробки для піци у нас, то можете бути впевнені, що кожен ваш клієнт отримає гарячу, ароматну і смачну піцу в кращому вигляді.

 

Наше виробництво – місце, де реалізовуються бренди

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друк поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальний і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

В ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
дизайн
Індивідуальний
дизайн
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва
Різні
види друку
Різні
види друку

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення коробок для піци

Створюється оригінальна упаковка для піци в компанії ATTOLIS в кілька етапів:

Збір інформації
про товар замовника
Збір інформації
про товар замовника
Розробка конструкції коробки з урахуванням характеристик продукції
Розробка конструкції коробки з урахуванням характеристик продукції
Розробка дизайн-макету за матеріалами замовника
Розробка дизайн-макету за матеріалами замовника
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • Визначення розмірів і форми коробки, залежно від продукції, яка буде у неї пакуватися.
 • Вибір конструкції вироби з наявних на сайті, або замовлення створення індивідуального макета.
 • Вибір розміру тиражу з урахуванням того, що в разі більш великої вартістю замовлення кожної коробки буде нижче.
 • Відправлення заявки електронною поштою, по телефону, в месенджері або за формою зворотного зв'язку.
 • Уточнення менеджерами всіх питань.
 • Надання клієнту прорахунку вартості і заява термінів виконання замовлення.
 • Виконання замовлення.

Зробимо Ваш логотип незабутнім

Фірмовий логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Замовляйте у нас упаковки для піци

Упаковка для піци по індивідуальним замовлення може бути виготовлена по готовому макет, який надав клієнт, або по макету, розробленим нашими фахівцями за матеріалами замовника. Дизайнери беруться за розробку макета тільки у разі розміщення у нас замовлення на упаковку. Вартість розробки макета називаємо після отримання ТЗ дизайну від замовника. Враховуючи, що кожен вид друку свою специфіку, важливо, щоб дизайн був розроблений з урахуванням технічних особливостей.

Придбати коробки для піци ви зможете при наявності будь-якого бюджету. Вартість коробок залежить від матеріалу виготовлення, розміру тиражу, види післядрукарської обробки. Компанія забезпечує швидку і зручну доставку Київ, Одесу, Дніпро і інші міста України.

Часто задаваемые вопросы

☷ Від чого залежить ціна на упаковку з логотипом?

Ціна на упаковку з логотипом залежить від виду коробки, складності післядрукарської обробки, використовуваних матеріалів

☷ З яких матеріалів виготовляються коробки?

Коробки виготовляються з крафт-картону, пресованого, дизайнерського, поліграфічного, мікрогофрокартону.

☷ Які види друку використовуються?

При нанесенні логотипу ми використовуємо:

 • цифровий друк;
 • шовкотрафаретний друк;
 • офсетний друк;
 • тиснення фольгою;
 • конгревне тиснення;
 • УФ-лак.