Коробки для одягу

ATTOLIS - це професійне виробництво картонної упаковки. В наші вироби упаковані різні товари, зокрема одяг і текстиль.
Ми виробляємо фірмову картонну упаковку на замовлення для шкарпеток, колготок, брендового одягу, аксесуарів.
Перед постачальниками одягу стоїть вибір - упакувати свій товар в універсальні брендовані коробки, або замовити брендовані коробки або паперові пакети, які стануть важливою частиною іміджу і продажів.
ATTOLIS виробляє брендовану упаковку на замовлення за розмірами товару великими, середніми і малими тиражами.

Упаковка - важлива деталь зовнішнього вигляду будь-якого товару, вона впливає на сприйняття товару покупцем, виділяє його серед безлічі схожих і запам'ятовується. Фірмова упаковка для одягу - це істотне капіталовкладення для постачальника товару, тому важливо довірити виготовлення фірмової упаковки професійного виробнику.
Замовляючи тираж своєї фірмової упаковки в ATTOLIS, ви можете бути впевнені, що:

 • в розробці упаковки вам запропонують оптимальні варіанти матеріалів, виходячи з ваших побажань і бюджету;
 • ваша фірмова упаковка буде розроблена індивідуально з урахуванням габаритів товару, або ми запропонуємо відпрацьовані нами варіанти конструкцій, що відповідають розмірам вашої продукції.

ATTOLIS зможе реалізувати практично будь-які ідеї в оформленні упаковки. У нас широкий парк потужного обладнання, у виробництві упаковки ми застосовуємо якісний повнокольоровий друк, шовкотрафаретний друк, конгревне тиснення і тиснення фольгою, нанесення вибіркового або суцільного УФ-лаку, покриття поверхні виробів глянсовою, матовою ламінацією і оксамитовим покриттям Soft Touch.
На сторінках нашого сайту представлені приклади упаковки під замовлення, яку ми виготовляємо для наших замовників.

Наші клієнти

Матеріал для виготовлення упаковок для одягу

На привабливий зовнішній вигляд упаковки, тривалість і зручність її експлуатації впливає, в першу чергу, якість матеріалу, з якого вона виготовлена.
Компанія ATTOLIS виробляє пакувальні коробки для одягу на замовлення виготовлені з картону і гофрованого картону.
Картонна упаковка несе в собі безліч переваг:

 • зручність у використанні та утилізації;
 • відмінні амортизуючі властивості гофрокартону дозволяють дбайливо транспортувати вміст;
 • безліч варіацій конструкцій коробок з застосуванням різноманітних технік оформлення.

Етапи виготовлення пакувальних коробок для одягу

Щоб замовити фірмові упаковки для одягу попередньо:

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • Визначтеся з вмістом коробки. Щоб підібрати відповідний варіант упаковки важливо заздалегідь знати розмір і вагу вмісту.
 • Ви можете знайти приклади конструкцій, які вам подобаються.
 • Попередньо оцініть який обсяг тиражу вам потрібен, так як від його величини залежить вартість однієї коробки. При збільшенні тиражу вартість однієї одиниці може значно знижуватися.
 • Надішліть нам заявку з усіма наявними даними, ви можете скористатися формою зворотного зв'язку на сайті, написати листа на електронну пошту або в месенджери, або зателефонувати за контактним номером телефону.
 • З вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей замовлення і надасть прорахунок виготовлення тиражу упаковки.
 • Готовий макет упаковки може надаватися замовником, або його допоможуть розробити фахівці ATTOLIS. Розробка макета проводиться за умови оформлення замовлення на тираж упаковки в ATTOLIS. Вартість розробки макету визначається після отримання технічного завдання на дизайн від замовника.

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Варіанти конструкцій коробок для одягу

На сайті ATTOLIS представлені зразки упаковки для одягу, виготовлені нами для наших замовників. Картон - універсальний матеріал, з якого можна виготовити різні форми коробок та пакетів індивідуально під товар.

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

 • Самозбірні коробки. Такі коробки можуть виготовлятися з гофрокартону або кашированного мікрогофрокартону. Завдяки згинанню бічних стінок, самозбірні коробки з гофрокартону виходять дуже міцними і підійдуть для відправки одягу поштою. Використовуючи метод каширування (склеювання аркуша картону з друком з аркушем гофрокартону), ми виробляємо міцні і барвисті коробки, які можуть бути оформлені в будь-якому дизайні як зовні, так і всередині коробки. Самозбірні коробки з картону, а не з гофрокартону, з логотипом або з суцільним друком - стильний варіант для упаковки одягу в магазині, але такі коробки не досить міцні, щоб витримати транспортування поштою. Тираж самозбірних коробок відправляється замовнику в розібраному вигляді. Самозбірні коробки складаються загинанням клапанів вручну, без використання клею. Їх зручно зберігати, так як в розібраному вигляді вони не займають багато місця, складаються за півхвилини, а досвідченими користувачами навіть швидше. Якщо ви не знаєте як правильно їх зібрати - за вашим запитом ми надішлемо вам відео інструкцію.
 • Коробки "кришка-дно". Універсальні коробки, виконані навіть з картону, вони будуть достатньою міцними. Всі коробки можуть бути виготовлені з вашим логотипом або можуть бути із суцільним друком в вашому фірмовому дизайні. Розмір коробки розробляється виходячи з розміру вмісту. Додатково до коробки ви можете замовити в ATTOLIS брендований папір тіш'ю з логотипом і обернути в нього одяг перед тим, як вкладати його в коробку.
 • Коробки з віконцем. Практично в будь-якій коробці для одягу можна висікти віконце, щоб товар бачили відразу. Віконце може бути наскрізним або заклеєним зсередини прозорою плівкою. Форми віконець можуть бути будь-якими.
 • Коробки-подушки. Такі коробки підійдуть для невеликих виробів - білизни, шкарпеток, ременів, шарфиків. Ми виготовляємо коробки-подушки із крейдованого, макулатурного і крафт-картону та наносимо будь-який друк на коробки.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часто задаваемые вопросы

Із яких матеріалів виготовляються самозбірні коробки?

В ATTOLIS можна замовити виготовлення самозбірних коробок з картону та гофрокартону. При виготовленні картонних коробок самозбірних не використовується клей, тому такий вид упаковки ідеально підгодить для зберігання харчових продуктів.

Скільки коштує виготовлення самозбірних коробок?

Ціна на картонні коробки самозбірні залежить від розміру виробу, складності післядрукарської обробки, а також обсягу тиражу упаковки. Чим більший тираж самозбірних коробок, тим меншою буде вартість однієї одиниці.