Коробки скриньки: вигляд та внутрішнє наповнення

 

Картонна коробка – це необхідний атрибут будь-якого товару. Вона дозволяє не тільки зберігати продукцію, а й надавати їй презентабельного вигляду. Коробки скриньки - популярна фірмова упаковка, універсальне рішення, яке легко збирається з картонної заготовки без необхідності склейки.

 

Сфера застосування коробочки скриньки

 

Складні коробки часто використовуються для пакування наступних видів товарів:

 • цукерок;
 • біжутерії;
 • косметичних засобів;
 • малогабаритного обладнання;
 • одягу;
 • мобільних аксесуарів;
 • сувенірів;
 • дитячих товарів;
 • іграшок;
 • взуття;
 • дрібною і навіть деякою великою технікою.

 

Пакувальна коробка скринька – найкраще рішення для реалізації товарів. Вона має привабливий вигляд і може бути оформлена в різному дизайні. Можливе нанесення логотипу компанії та іншої інформації, внаслідок чого упаковка стає ефективним маркетинговим інструментом.

Подарунка коробка – це ще один розповсюджений варіант використання картонної упаковки. Наприклад, доречно замовити розробку індивідуального макета та нанесення лого бренду для корпоративних подарунків.

 

Внутрішнє наповнення коробок скриньок

 

Зовні вони найчастіше оформляються за дизайном замовника - аркуш паперу з повнокольоровим друком приклеюється на зовнішню сторону майбутньої коробки. А якою може бути така коробка усередині? Коробка-скринька розкривається одержувачем повністю, тому внутрішній простір можна також брендувати, або вибрати відповідний варіант обороту.

Варіанти внутрішнього оформлення коробок-скриньок :

 1. Звичайний бурий оборот - найпоширеніший простий варіант.
 2. Вибілений оборот - всередині коробка буде білою, хоч і не ідеально білою, тому що трохи просвічуватиметься бурий гофрований шар.
 3. Білий кашований оборот - у цьому варіанті ідеально білий картон приклеюється до внутрішньої сторони коробки. Усередині коробка буде білою.
 4. Повнокольоровий каширований оборот - лист картону, який потім приклеїться до внутрішньої сторони коробки, оформляється за фірмовим макетом замовника. У такому варіанті коробка стає цілісною, оформленою у фірмовому дизайні з усіх боків.
 
коробочка шкатулка  подарункова коробка-шкатулка  картонная коробка шкатулка

Особливості та переваги коробок Attolis

 

Компанія Attolis спеціалізується на виробництві пакувального матеріалу з картону. До переваг коробки у вигляді скриньки відносять:

 • Зручність. Відсутні деталі та місця, що потребують склеювання, завдяки чому конструкція швидко збирається без застосування додаткових пристроїв.
 • Безпека. Заготовки виготовляються з екологічно чистої сировини. Це особливо важливо, якщо необхідно упаковувати десерти або іншу їстівну продукцію.
 • Надійність. Використовується щільний картон, який є стійким до деформації, наявність кришки дозволяє щільно закрити конструкцію зверху.
 • Естетичний зовнішній вигляд. За підсумками виробництва вдається отримати гарне оформлення для будь-якого товару.

 

Самозбірні конструкції виготовляються з використанням глянцевої ламінації або без неї. Коробки можуть бути глянсовими зовні та з матовою поверхнею всередині. Друк наноситься шовкотрафетним чи повнокольоровим методом. Яскраве привабливе оформлення розповість про всі переваги товару.

 

Додаткові послуги від Attolis

 

Коробку скриньку замовити можна в будь-якому дизайні, під будь-які потреби замовника. За допомогою повноважень поліграфії легко втілюються будь-які ідеї. Завдяки індивідуальній розробці проекту вдається наголосити на всіх перевагах вкладеної продукції. До фірмового оформлення можна додати оригінальні елементи та деталі, здатні покращити зовнішній вигляд упаковки. Можна використовувати стрічки для декору чи тиснення фольгою, наносити логотип бренду чи рекламні слогани.

 

Як оформити замовлення в компанії Attolis

 

Картонна коробка скринька може бути замовлена ​​за телефонами, вказаними на сайті Attolis. Також нам можна написати електронною поштою. Перед замовленням варто визначитися, що пакуватиметься в коробку. Для об'єктів з великою вагою підбираються варіанти ущільненого гофрокартону. Для вмісту з малою вагою, наприклад, для цукерок або біжутерії підбираються легші, майже невагомі варіанти сировини.

Виробничі потужності Attolis дозволяють швидко виконувати навіть наймасовіші замовлення. Обмежень на обсяги не встановлено. Щоб розрахувати ймовірну вартість замовлення, натисніть на відповідну кнопку у верхньому правому кутку і заповніть коротку форму. Після цього зв'яжеться з вами менеджер для обговорення проекту. Після узгодження деталей, ми швидко виконаємо замовлення та доставимо готові вироби до будь-якого міста України.