Офсетний друк

 

Сьогодні офсетний друк — один із найпопулярніших у замовників. Поліграфія, надрукована офсетним способом виглядає презентабельно, зберігає початковий вигляд довгий час, а головне — офсет оптимально підходить для друку великих тиражів.

 

Що таке офсет?

 

Принцип офсету — фарба з друкувальної форми подається не безпосередньо, а через спеціальну еластичну поверхню. З англійської offset так і перекладається — відхід, відгалуження, офсет прийшов на зміну літографії у 18 столітті. З того часу технологія офсетного друку не змінилася, але можливості стали набагато ширшими, а офсетна друкарня стала основною в сучасному світі.

Офсетний друк

Типографські машини обмежені щільністю матеріалів. Офсетний друк на рольових апаратах доступний для носіїв 35&200 г/м2. Застаріла техніка не справляється з папером 150 г/м, тому ATTOLIS використовує нове обладнання, здатне надрукувати візитки та іншу поліграфію. Листові машини працюють з картоном  до 420 г/м², який використовується для оформлення упаковок, періодичних видань та блокнотів.

Офсетним друком виготовляються великі тиражі:

  • журналів. Яскраві чіткі зображення на сторінках поліграфії наголошують на статусі компанії. Журнали та каталоги розповідають про продукти, зацікавлюючи клієнта у придбанні;

  • рекламних листівок. Офсетний друк рекламних листівок приваблює багато клієнтів при мінімальних витратах. Для флаєрів використовується крейдований тонкий папір, іноді проводиться ламінація;

  • буклетів. Реклама компанії або продукту у вигляді книжечки чи аркуша, складеного гармошкою. Містить багато інформації, додатково покривається лаком, завдяки особливостям конструкції рівно стоїть на поверхні;

  • блокноти. За допомогою технології виробляють блокноти, щоденники, телефонні книжки. Розміри та товщина виробів змінюються за бажанням клієнта;

  • календарів. Поєднує корисну інформацію та рекламу замовника. Випускаються настінні, кишенькові, настільні календарі;

  • етикеток. Офсетний друк етикеток дозволяє виготовляти поліграфію на аркушах будь-якої щільності, а також використовувати основу, що самоклеїться. Яскрава передача кольору робить упаковку привабливою для покупця, і відкриває широке поле діяльності дизайнеру. 

 

Найчастіше для кольору використовується CMYK: блакитна, жовта, пурпурна та чорна фарба. Поєднання чотирьох кольорів дає тисячі відтінків для складання соковитого зображення. Додатково застосовують барвники з металевим блиском або склад для лотерейних квитків.

Переваги офсетного друку

 

І хоча з'являються конкурентні технології, офсет так само основний спосіб друку. І це виправдано з огляду на його переваги.

1. Це друк найвищої якості. Він відтворює навіть дрібні деталі, яскраві та насичені кольори підкреслюють чіткість зображення, чудово передаються півтони.

2. Фінансова економія для замовника Для середніх та великих тиражів офсетний друк — ідеальний вибір.

3. Багатий вибір фарб у поєднанні з друкованими основами. Поряд із стандартною палітрою кольорів, можна використовувати палітру напівтонів PANTONE, металізовані фарби з лаковими домішками. І на паперовому та на синтетичному матеріалі буде збережено високу якість кольорової гами та чіткості зображення.

 

Офсетний друк   

Недоліки друку офсетним способом

 

Технологія використовується для 80% усієї друкованої продукції, включаючи етикетки та упаковки. Однак за очевидних переваг є недоліки:

1. Вартість невеликих тиражів б'є по кишені.

2. У процесі виготовлення продукції змінюється перенесення кольорів.

3. У послуги офсетного друку входить платний етап, який не можна пропустити.

4. Після запуску тиражу не можна швидко коригувати зображення.

5. Невеликі виправлення тексту або кольору спричиняють зупинку та переналаштування машини.

Замовити офсет у друкарні «ATTOLIS»

 

Офсетний друк найчастіше застосовується для великих тиражів. При цьому чим більше тираж, тим вигідніше для замовника. Можливий повнокольоровий друк та друк в один колір, залежно від бажання клієнтів.

Максимальний формат офсетного друку: 1040 мм x 720 мм.

Надрукована продукція надалі може допрацьовуватись з урахуванням побажань замовника. Вона може бути:

  • сфальцована (зі згинами);
  • ламінована;
  • вкрита УФ-лаком.

 

Офсетний друк друк у Києві та по всій Україні 

Можна наносити персоналізацію за допомогою друкарських машин Xerox Nuvera 144. Виробництво друкарні «ATTOLIS» має в своєму розпорядженні широкий спектр обладнання і може надати безліч видів післядрукарської обробки та декорування поліграфії. Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя — ми працюємо з клієнтами з найбільших міст країни та по всій Україні.

Замовити офсетний друк ви можете залишивши заявку тут або написавши нам у  месенджерах, а також за телефоном: +380(97)790-90-00.

Сучасний офсетний друк

 

У наш час офсетний друк, звичайно, вже не такий яким був сторіччя тому. Нові технології, сучасні друковані матеріали розширили можливості, якість друку стала набагато вищою.

Принцип офсетного друку залишився таким самим, як і був — зображення на папір переноситься не безпосередньо, а через еластичне полотно. Однак інші процеси: додрукарські, друк, післядрукарська обробка та обробка виробів змінилися.

Впроваджуються УФ-технології, підвищується контроль за кожним етапом друкованого процесу, грамотно організовується виробництво — все це позитивно впливає на якість друку.

Окрім офсетного друку в поліграфії часто використовують цифровий. Для цифрового друку підходять невеликі тиражі, аж до друку поодиноких екземплярів. Замовлення друкують оперативно, швидше, ніж офсетом.

Послуги офсетного друку в Одесі на замовлення - ATTOLIS

Види офсету

 

Повнокольоровий друк за способом фарбування буває:

  • з зволоженням;

  • суха.

 

Традиційним способом нанесення символів на папір відбувається за допомогою зволожуючого розчину. На металевому шаблоні утворюються спеціальні плівки, які або притягують фарбу або відштовхують. За допомогою експонування відбувається формування зображення.

Сухий офсетний друк журналу не вимагає спеціального розчину та тривалих підготовчих робіт. Метод заснований на застосуванні силікону і вважається менш витратним. За допомогою сухої технології набувають чітких яскравих відбитків.

Друкарня випускає продукцію:

  • вузькоформатну – флаєри, візитки, буклети та інші невеликі вироби, для яких достатньо полотна шириною 50 см;

  • повноформатну – книги, упакування, каталоги на замовлення на смугах з шириною 84-102 см;

  • широкоформатну – календарі, постери, білборди на полотні 135-190 см.

 

Нові друкарські машини поєднують цифрові та офсетні технології, дають недорогий та оперативний результат.