Коробки з крафт-картону

Коробки з крафт-картону – екологічність і міцність

Крафт коробки – модний напрямок на сучасному ринку упаковки. Відрізняються вони простотою, оригінальністю і порівняно невисокою вартістю. Міцні коробки підходять для пакування будь-яких товарів, від продуктів харчування до побутової техніки.

ATTOLIS – відома компанія, яка з 2000 року займається виготовленням картонної упаковки різних видів. У нас ви можете замовити фірмові крафт коробки відповідних до вашого товару конструкцій і розмірів, брендувати їх логотипом, принтами, слоганом. Ми приймаємо замовлення на виготовлення оригінальних виробів з крафта за індивідуальними параметрами.

Матеріал виготовлення крафт-коробок

Для виробництва крафтових коробок використовують простий або гофрований картон. Отримують крафт-матеріал шляхом різних видів пресування. Одним з його переваг є легкість при високій міцності, крім того, можна відзначити наступні плюси трендового крафта:

 • Універсальність. Використовується картон для виготовлення будь-якого виду упаковки.
 • Екологічність. Виготовляється матеріал з натуральної сировини: макулатури, деревини, целюлози, тому він повністю безпечний як при використанні, так і при утилізації.
 • Надійність. Гофрований картон з крафт-лайнером стійкий до механічних пошкоджень, має високі амортизаційні властивості. Гофрований, тобто, хвилястий аркуш витримує навантаження, непосильні для плаского листа. У той же час, плаский шар запобігає деформації “гофри” та допомагає їй зберегти жорсткість.  
 • Стійкість до зовнішніх впливів. Ламіновані зсередини крафт коробки не пропускають вологу.

Матеріал має привабливий вигляд, в основному крафт бурого кольору, але може бути і білим. Міцні коробки з мікрогофрокартону з бурим целюлозним шаром - це гарна та надійна упаковка, зовні коробка буде насиченого бурого кольору.

Безперечні переваги крафт коробок

Крафт коробочки мають ряд переваг, які забезпечують їх широку популярність:

 • екологічність;
 • міцність;
 • в ATTOLIS відпрацьовані методи якісного нанесення зображень на паковання з крафту;
 • брендовані коробки є ефективним рекламоносієм.

Якщо вам треба упакувати свій товар у фірмові крафт коробки, зробіть замовлення в компанії ATTOLIS. Ми гарантуємо високу якість паковання та забезпечимо впізнаваність вашого бренду. Ваше фірмове паковання нашого виробництва підійде майже для будь-яких товарів, підкреслить вашу турботу про клієнта і порадує покупця.

Наші клієнти

Наше виробництво – місце, де виготовляються брендовані крафт-коробки

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 компанія набрала багато досвіду, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими тиражами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
підхід
Індивідуальний
підхід
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва

Ексклюзивні форми і розміри крафт-коробок з Вашим логотипом

Ми створюємо з простого картону оригінальні коробки, які запам'ятовуються. В залежності від особливостей товару, ваших побажань і виділеного бюджету, ви можете замовити виготовлення коробок з логотипом будь-якої форми і в будь-якому виконанні. Дизайнери розроблять ексклюзивну конструкцію, на яку надалі буде нанесено фірмовий логотип і, якщо необхідно, тексти, ілюстрації. Це можуть бути цільні і самозбірні коробки, стандартні моделі упаковки у вигляді шоу-боксу, трикутника, конверта, гофрокороба, пенала, форми кришка-дно і будь-які інші оригінальні конструкції.

Нанесемо Ваш логотип якісно

Фірмовий логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

 

Етапи створення крафт коробок

Щоб виготовлення крафт коробки відповідало цілі її застосування, визначтеся з габаритами упаковки, враховуючи розміри і вагу того, що буде у неї пакуватися.

Збір інформації
для розробки виробів
Збір інформації
для розробки виробів
Розробка макета / пробного зразка під товар
Розробка макета / пробного зразка під товар
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

Ми виготовляємо упаковку за готовим макетом замовника та можемо розробляти дизайн-макети за матеріалами клієнта. 

Після того, як конструкція паковання обрана, необхідно визначитися з накладом. Пам'ятайте, чим більший наклад ви замовляєте, тим нижче вартість кожної коробки на замовлення.

Якщо вас все влаштовує, то найближчим часом ви отримаєте якісні і красиві коробки виготовлені з вашим фірмовим дизайном. Ми використовуємо різні техніки для нанесення логотипу та текстів на коробочки.

Замовлення крафт коробок

Ви можете подивитися приклади реалізованих нами робіт, знайти вподобані вами приклади паковання в інтернеті чи вживу і ми виготовимо тираж ваших фірмових крафт коробок. Залишити заявку можна через форму зворотнього зв'язку, по телефону, електронною поштою, в месенджерах. Менеджери узгодять всі деталі, після чого нададуть прорахунки і встановлять терміни виконання замовлення.

Вартість упаковки з крафт-картону залежить від виду вибраного матеріалу, складності післядрукарської обробки, розміру тиражу.

Якщо ви хочете замовити брендовані крафтові коробки в Україні, в компаніїї ATTOLIS ви отримаєте ексклюзивну упаковку з безпечного і міцного матеріалу. Здійснюємо доставку в Київ, Одесу, Дніпро і інші міста України.

Замовити упаковку в Attolis

Зовнішній вигляд Матеріал виготовлення Сфера застосування
Картонна самозбірна коробка
Самозбірні коробки картон, гофрокортон, дизайнерський картон 200 мг (марка:Т-22 Е-волна) паковання для харчових продуктів; коробки для кондитерських виробів; упаковка дитячих товарів; для дрібної техніки
Коробка кришка дно
Кришка дно кашований картон, ламінований гофрокартон, палітурний картон, мікрогофрокартон марки: Т-22, Т-24 (Е-хвиля) упаковка парфумерії; коробочки для ювелірних прикрас; кондитерських виробів; сувенирной продукции; постільної білизни
Картонна коробка пенал на замовлення
Коробки пенали тонкий або щільний картон (крафт, однотонний, кольоровий або з принтом); целюлозний картон (марка: Т-22 картон щільністю 275 г/кв. м.) упаковка для сувенірної продукції; кондитерських виробів; косметики; одягу та текстилю; подарункових боксів
Картонна коробка подушка під замовлення
Коробка-подушка картон, бурий крафт-катрон (картон щільністю 250 г/кв. м) упаковка для шкарпеток; прикрас або ювелірних виробів.

Дізнатися вартість
Зверніть увагу, що в першу чергу обробляються заявки з повною інформацією про замовлення (розміри, форми, матеріали, тиражі) та з великими тиражами. Мінімальний тираж картонного пакування малих розмірів – від 300 шт. Мінімальний тираж картонної упаковки середніх та великих розмірів та гофрокартонної упаковки – від 500 шт.

Часті питання

Де використовують крафтові коробки?

Матеріал дуже популярний для пакування текстилю, подарунків, прикрас, кондитерської продукції, пляшок, квітів, handmade продукції, сувенірів, поліграфічної продукції.

Якої форми крафт коробки ви виробляєте?

Зазвичай клієнти віддають перевагу одній із поширених форм крафт коробок: квадратній, шестикутній, круглій, прямокутній, фігурній або трапеції.

Як персоналізувати коробки з крафт-картону для бренду або продукту?

Коробки з крафт-картону можуть бути персоналізовані за допомогою різних способів, як-от додавання логотипу бренду, використання унікальних форм і дизайнерських елементів.