Фірмове картонне паковання

Компанія ATTOLIS – провідний виробник фірмової упаковки з картону великими, середніми і малими накладами під замовлення. Ми виготовляємо упаковку за індивідуальними параметрами, чітко під ваш товар. Гарантуємо грамотну розробку конструкції та дизайну, високу якість друку і післядрукарської обробки. Одним з основних напрямів діяльності нашої компанії є виготовлення коробок з логотипом. Упаковка з логотипом - важлива складова успішного маркетингу будь-якого бізнесу і частина його іміджу. Стильна і якісна коробка з логотипом стане візитною карткою вашого бренду, вигідно виділить його серед конкурентів.

Коробка з логотипом — це імідж компанії

ATTOLIS працює на ринку поліграфії більше 20 років, досвідчені фахівці створять для вас ексклюзивні коробки з логотипом з урахуванням ваших побажань. Брендована упаковка стане ефективним рекламоносієм, забезпечить впізнаваність вашої продукції. Ми виготовляємо коробки на замовлення з логотипом для:

 • подарункових наборів і сувенірів;
 • одягу і текстилю;
 • косметики та парфумерії;
 • взуття;
 • харчових продуктів;
 • медикаментів;
 • ювелірних виробів;
 • дитячих товарів;
 • побутової техніки та інших товарів.

Зовні приваблива, ексклюзивна упаковка з якісних матеріалів прослужить довго, додасть яскравості та привабливості товарам, стане частиною іміджу. Функції брендованої коробки не обмежуються забезпеченням зручності зберігання та перевезення товарів, вона розрекламує товар краще будь-якого іншого носія.

Наші клієнти

Наше виробництво – місце, де виготовляється ваше особливе паковання

Заснована у 2000 році, компанія ATTOLIS спочатку займалася виготовленням упаковки з картону та гофрокартону.

Машинний парк компанії поповнюється з 2009 року, паралельно з удосконаленням виробництва упаковки, компанія розвиває напрями друку поліграфії і післядрукарської обробки.

З 2012 по 2016 рік активно напрацьовувався досвід, встановлювалися нові лінії, в тому числі було запущено виробництво конвертів, встановлені потужні висічні машини, фальцювальне і фальцесклеювальне обладнання. Парк обладнання поповнився машинами для нанесення персоналізації на друковані вироби - штрихкодів, адрес, індивідуальних номерів, іменних звернень. 

Сьогодні наш виробничий майданчик має сучасне обладнання високої потужності, яке дозволяє виробляти якісну упаковку будь-якими накладами, друкувати рекламну та товарну поліграфію

Чому варто замовити у нас?
Індивідуальний
дизайн
Індивідуальний
дизайн
20 років досвіду
20 років досвіду

в розробці паковання

1000 + 
Задоволених клієнтів
1000 +
Задоволених клієнтів
Повний цикл
виробництва
Повний цикл
виробництва
Різні
види друку
Різні
види друку

Індивідуальні розміри коробки з Вашим логотипом

Ми створюємо з простого картону оригінальні коробки. В залежності від особливостей товару, ваших побажань і виділеного бюджету, ви можете замовити виготовлення коробок з логотипом будь-яких підходящих вам розмірів і в будь-якому виконанні. Дизайнери розроблять конструкцію, на яку надалі буде нанесено логотип і, якщо необхідно, тексти, ілюстрації. Це можуть бути цільні і самозбірні коробки, стандартні моделі упаковки у вигляді шоу-боксу, трикутника, конверта, гофрокороба, пенала, форми кришка-дно і будь-які інші оригінальні конструкції.

Нанесемо ваш логотип якісно

Логотип несе в собі вибудуваний образ і концепцію торгової марки. У ATTOLIS великий парк сучасного обладнання, у виготовленні коробок з логотипом ми застосовуємо всілякі сучасні технології:

Види друку на коробках
 • Цифровий друк
 • Шовкографія
 • Офсетний друк
 • Тиснення
 • УФ-лакування
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк - перенесення зображення на картон або папір за допомогою лазерного, струменевого принтера або друкарської машини. Нанесення фарби безпосередньо на лист не вимагає тривалої і дорогої підготовки. Це ідеальне рішення, коли мова йде про виготовлення невеликого тиражу компактних пакувальних коробок в стислі терміни.

Компанія ATTOLIS пропонує прямий повнокольоровий друк для брендування картонних коробок для банок з медом, цукерок, косметики, мила та інших товарів, що підходять за розміром. Ми виробляємо таку упаковку малими і середніми накладами.

Плюси:

 • Невисока вартість при невеликих накладах. Кілька сотень коробок набагато дешевше надрукувати цифровим способом, ніж офсетним.
 • Короткий термін виконання замовлень. Через відсутність тривалих підготовчих робіт, виготовляються такі коробки дуже швидко.
 • Можливість змінювати колір, малюнок, виправляти помилки і вносити інші корективи на етапі виконання друку

Мінуси:

 • Обмеження за розмірами упаковки
 • Вартість одиниці виробу при великих тиражах не стає меншою
Шовкографія

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – сучасний вид трафаретного друку виконується з застосуванням спеціальної сітки. Густа фарба під тиском ракеля потрапляє на поверхню через отвори сітки, на якій створено трафарет майбутнього зображення. Висушується виріб гарячим повітрям і спеціальними лампами.

Сьогодні технологія широко застосовується у поліграфії. Компанія ATTOLIS виконує шовкотрафаретний друк на папері, картоні, гофрокартоні, пластику і інших матеріалах.

Особливості

Шовкотрафаретним методом виконують брендування упаковки, наносять принти, текст, ілюстрації. Цей спосіб дозволяє отримати чіткий якісний друк зі збереженням первинного кольору зображення на фоні будь-якого кольору. Так логотип бренда, надрукований на картонній упаковці, залишиться у фірмовому кольорі, незалежно від того, якого відтінку фон упаковки. Шовкотрафарет дозволяє нанести матовий, глянсовий, суцільний або вибірковий УФ-лак.

Створювати зображення можна із застосуванням одного кольору або декількох різних кольорів, можна зробити металізоване або флуоресцентне зображення. Для кожного кольору створюється своя трафаретна сітка, вартість друку шовкотрафаретним способом залежить від кількості кольорів друку.

 

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк - технологія, яка передбачає нанесення зображення на папір або картон шляхом перенесення через спеціальні вали. Такий спосіб вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але якість зображення виходить високим.

Сьогодні дана технологія широко застосовується в друкарнях. Компанія ATTOLIS пропонує якісний офсетний друк на коробках і упаковці. Фахівці втілять будь-які ідеї клієнта, виконають незвичайний дизайн за індивідуальним замовленням.

Ми використовуємо офсетний друк для виробництва повнокольорових міцних коробок з гофрокартону. Друк наноситься не на гофрокартон безпосередньо, а на аркуші картону. Ми застосовуємо метод каширування на нашому спеціальному обладнанні - картон з повнокольоровим офсетним друком склеюємо з гофрокартоном, висікає за формою, складаємо готові міцні барвисті коробки.

Особливості

Офсетний друк гарантує точну передачу кольору, контрасти і плавні переходи кольорів.

Плюси:

 • Висока якість зображення, використання CMYK кольорів і пантонов
 • Широкі можливості у виборі паперу
 • Широкий вибір післядрукарської обробки
 • Значне здешевлення кожної одиниці при замовленні великого тиражу
 • Швидке виконання великих тиражів

Мінуси:

 • Тривала і коштовна додрукарська підготовка, що робить нерентабельним замовлення маленьких тиражів
Тиснення

Тиснення

Конгревне тиснення – створення рельєфного зображення на поліграфічному матеріалі шляхом його стиснення між кліше. Кліше для тиснення виготовляють за макетом, в кліше висікаються потрібні форми, які залишають відтиск на папері або картоні. Рельєф зображення може бути опуклим на лицьовій стороні (ембоссинг), або вдавленим (дебоссинг).

Компанія ATTOLIS має все необхідне обладнання для виконання тиснення фольгою та конгревного тиснення, що дозволяє реалізовувати різні ідеї замовника у декоруванні упаковки. 

При тисненні фольгою між металевим кліше і матеріалом прокладається та припресовується фольга, на матеріалі залишається металізований відбиток. 

Для тиснення може використовуватися фольга:

 • металізована;
 • матова;
 • голографічна.

Забарвлене тиснення - це тиснення по друку, часто використовується для виробництва фірмової упаковки. Додатково може застосовуватися вибірковий УФ-лак, тоді відбиток буде ще більш об'ємним.

Особливості

Для тиснення необхідно замовити виготовлення металевих форм (кліше), їх вартість розраховується залежно від площі елементів у відбитку.

Для одного рельєфного відбитка конгревним тисненням потрібні 2 кліше, які будуть здавлювати матеріал з лицьової та оборотної сторони.

Попит на даний вид поліграфічних послуг постійно зростає у сфері бізнесу і реклами. Тиснення широко застосовується при виробництві поліграфічної продукції та картонного паковання. Часто у виготовленні паковання та поліграфії друк не застосовується зовсім, всі зображення і тексти наносяться конгревним тисненням і тисненням фольгою.

 

Крім конгревного тиснення і тиснення фольгою, ми виконуємо тиснення Silk Foil без кліше.

Silk Foil дозволяє отримати опукле зображення в кольорі бронзи, золота, срібла, яке не буде вдавленим зі зворотньої сторони. 

УФ-лакування

УФ-лакування

Технологія УФ-лакування надає поліграфічній продукції блиск і матовість без ламінування. Матовий або глянсовий лак може наноситися на всю поверхню виробу або вибірково, щоб зробити примітніше певні елементи.

В разі брендування упаковки методом вибіркового нанесення лаку, логотип може наноситися прозорим лаком, що дозволяє виділити фірмовий знак, надає йому ефект переливу, але не робить занадто помітним.

Для отримання більш барвистого зображення логотип може бути нанесений офсетом або методом цифрового друку з подальшим покриттям УФ-лаком. Рельєфні, тактильно відчутні елементи забезпечує нанесення «високого» УФ-лаку.

УФ-лаком можна виділити не тільки логотип, але й інші елементи: ілюстрацію, лінії, назву компанії.

Додавання в лак блискіток дозволяє отримати глітерний матеріал, який забезпечить блиск і привабливість елементів оформлення упаковки.

Особливості

Ультрафіолетовий лак має підвищений глянець, швидко висихає, стійкий до хімічного і фізичного впливу.

Також УФ-лак може бути матовим - Soft Touch (софт тач) лак надає поверхні виробів бархатистості. Нанесення лаку забезпечує:

 • візуальну привабливість виробів;
 • більше тривалий термін експлуатації упаковки;
 • захист коробки від забруднення і вологи.

Застосування УФ-лаку дозволяє створити дійсно ексклюзивні вироби.

Великий вибір технік нанесення логотипу дозволяє нам створювати дизайнерські варіанти упаковок з урахуванням всіх побажань клієнта. На зовнішню частину коробки можна нанести не тільки брендовий знак, але і слоган, принт, іншу фірмову атрибутику.

Етапи створення коробки з лого

Упаковка на початковому етапі – це аркуш картону. В ATTOLIS аркуш картону стає привабливою фірмовою упаковкою. Використовуючи наші широкі виробничі можливості, ми реалізовуємо ідеї наших замовників і виробляємо індивідуальну упаковку для товарів. Навіть звичайна коробка з крафт-картону стане особливою, якщо якісно надрукувати на ній логотип.

Процес виробництва коробки з логотипом проходить у кілька етапів:

Збір інформації
про товар замовника
Збір інформації
про товар замовника
Розробка конструкції коробки з урахуванням характеристик продукції
Розробка конструкції коробки з урахуванням характеристик продукції
Розробка дизайн-макету за матеріалами замовника
Розробка дизайн-макету за матеріалами замовника
Затвердження вартості, строків, макетів
Затвердження вартості, строків, макетів
Запуск виробництва
Запуск виробництва

 • вибір схожого шаблону або розробка оригінальної конструкції за індивідуальним замовленням;
 • вибір варіанту нанесення логотипу з урахуванням бюджету і терміновості замовлення;
 • створення проекту дизайну упаковки;
 • можливість виготовлення пробного зразка коробки;
 • підтвердження виготовлення тиражу брендованої упаковки.

Фахівці погоджують всі моменти з клієнтом і результатом їх роботи стають оригінальні коробки з логотипом з якісного екологічного картону.

Замовляйте у нас коробки з логотипом

Для того, щоб зробити замовлення коробок з логотипом в компанії ATTOLIS, необхідно:

 • Визначитися з габаритами коробки, враховуючи розміри і вагу товару, який буде у неї пакуватися.
 • Визначитися з розмірами тиражу, від чого буде залежати вартість кожної коробки. Чим більше тираж, тим нижче ціна на кожну одиницю упаковки.
 • Відправити нам заявку використовуючи форму зворотнього зв'язку, e-mail, месенджери, або зателефонувати нам.
 • Менеджери уточнять всі питання, нададуть прорахунок вартості і назвуть терміни виготовлення.
 • Якщо вас все влаштовує, починаємо співробітництво.

Індивідуальне замовлення коробок з логотипом може виконуватися згідно з готовим макетом, наданим замовником, або по макету, який підготують наші фахівці за матеріалами клієнта.

Розробка дизайн-макету здійснюється тільки за умови замовлення накладу паковання у нашій компанії, вартість роботи прораховується після отримання технічного завдання від клієнта. У кожного виду друка є своя специфіка. Важливо, щоб дизайн був розроблений з урахуванням технічних особливостей.

Ціна на упаковку з логотипом залежить від виду коробки, складності післядрукарської обробки, типів матеріалів, які використовуються. Здійснюємо доставку по всій Україні.

Часто задаваемые вопросы

☷ Від чого залежить ціна на упаковку з логотипом?

Ціна на упаковку з логотипом залежить від виду коробки, складності післядрукарської обробки, використовуваних матеріалів

☷ З яких матеріалів виготовляються коробки?

Коробки виготовляються з крафт-картону, пресованого, дизайнерського, поліграфічного, мікрогофрокартону.

☷ Які види друку використовуються?

При нанесенні логотипу ми використовуємо:

 • цифровий друк;
 • шовкотрафаретний друк;
 • офсетний друк;
 • тиснення фольгою;
 • конгревне тиснення;
 • УФ-лак.